Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

Witam,mam problem odnośnie z komputerem.Wszystko działało gdy wyłączyłem komputer to przed tym zaczoł mnie kopać prądem gdy się wyłączył to potem włączyć się niechciał potem od kolegi porzyczyłem zasilacz 230v taki jak był poprzedni podłączyłem i też to samo nie chcę się wgl włączyć proszę o pomoc bo nie wiem czy to zasilacz czy płyta główna kabel od zasilacza napewno nie bo próbowałem wtedy gdy podłanczałem do monitora działa bez problemu a komp nie

http://forum.benchmark.pl/topic/63041-zasilacz-czy-plyta-glowna-komp-niedziala/

Link to post
Share on other sites

To chyba największa perełka tego forum. Dobrze, że zachowana w oryginale. 3x przeczytałem i dalej nie wiem o co chodzi :o

 

I coś takiego:

 

Ja na comadore 64 kupiłem po znajomości nie działał więc poszłem do kolegi żęby mi kase odał ale okazało się że się wyprowadził nieźle byłem wkurzony

Edytowane przez mst
Link to post
Share on other sites

Szkoda że dzisiaj nie miałem możliwości cyknięcia zdjęcia ale wracałem do Antwerpii ze wspaniałym przewoźnikiem Sindbad i w otoczeniu Januszy aż strach było wyjąć telefon. Na wyjściu awaryjnym na dachu autobusu śmieszyła naklejka obwieszczająca że patrzysz na "wyście awaryjne" :rotfl:

Link to post
Share on other sites

tak strzeże to nie przepadam za takimi zarozumialcami jakiego zgrywa Sid :P

 

Szczerze? Strzeże? Wat?

 

 

nasze posty zostały osunięte. Zal i kolesiostwo :( i Sid oczyszczony :(

 

Tego samego autora, ale już zostało skasowane przez baczną moderację.

Patrząc na brak polskich znaków wnioskuję że chodziło o ósunięte

 

Jakby tego było mało, na shoutboxowy zarzut, że nie umie się wysłowić autor odpowiedział

 

 

umię, ale piszę z błędami jak jestem zdenerwowany

Edytowane przez Ozzy O
Link to post
Share on other sites

Proponuję zakończyć spór między nami. Może w pewnym stopniu zachowałem się jak debil. Przepraszam jeśli w jakiś sposób Cię uraziłem. Nie ma sensu się obrażać nawzajem. Zapomnijmy o tym incydencie. Zgoda Sid :) ?

Edytowane przez Veeon
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...