Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

Sn1per. Przepraszam z góry ale muszę to wkleić bo kwejk choć raz wpasował się doskonale w sytuację ze "złotych myśli" :D

 

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/11/2e7f2a5464c5037f65b928ac8362537d_original.jpg?1352275238

 

EDIT:

 

Teraz już milknę :P Koniec tematu.

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites

Zgoda Sid ?

Nie będzie zgody, bo z mojej strony nigdy nie było niezgody.

Zachowujesz się jak debil, a ja to powiedziałem na głos - masz z tym problem? Przestań się tak zachowywać, zamiast naskakiwać na mnie. Innego rozwiązania nie ma.

 

Ja nie mam zmiaru z tymi ludźmi więcej dyskutować, banda hipokrytów, dzieci (mentalnie) i analfabetów, sami nie wiedzą czego chcą ale pleść dla faktu plecenia to mogą bez problemu.

Niech się duszą we własnym sosie, nawet jeżeli tym sosem jest zbiorowy gwałt mojej internetowej persony i wodospad łez z powodu mojego "wywyższania sie". pfft.

 

Biafra, dobry jpeg :D

Prince of darkness, over and out.

Link to post
Share on other sites

witam jak dzwignac napiecie na tej grafice zeby ja podkrecic do 1000mhz bo zadnym programem sie nie da a na standardowym napieciu tylko na 950 mhz idzie prubowalem msi afterburner wszystko dziala oprucz napiecia tak jak by blo zablokowane cos

 

wyłapane przez mst.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Witam Mam pytanie bo zamierzam skladac komputer i juz mam wszystkie rzeczy do niego tylko teraz mam pytanie do was czy np karta graficzna i procesor bedzie dzialala z ta karta co podam nizej i dysk pamiec zasilacz czy nie za slaby i czy ta obudowa jest ok czy niebedzie za cieplo w niej itp to wymienie nizej : Dysk Twardy>Seagate Barracuda 2TB [2T2000DM001] Pamiec>Kingston hyperX 8gb [2x4gb]1600MHz DDR3 240-pin DIMM Plyta glowna>MSI Z77A-G45 Procesor>Intel core i5 3570k 3.4GHz 6mb cache 4 core Cooller>thermalright HD-02 Karta Graficzna>Gigabyte Ati radeon HD 7850 OC 2048MB [GV-R7850C-2GD] Zasilacz>Aurum 700 [700W] Obudowa>Zalman z9 u3 A nad monitorem jeszcze mysle .Polecacie jakies fajne niedrogie monitory do 1000zl A i jeszcze czy np procesor czy karta lub inne nie sa zadrogie moze sa tansze i wydajniesze :P ? Nieprzeplacam ? Dodam ze komputer jest pod gry mam nadzieje ze na tym kompie zagram w np gta V na wysokich bf4 i inne gry przez pare lat ktore wyjda nowe :D ,mam nadzieje ze komputer starczy na 2/3/4 lata na grania w ultra ustawieniach ^_^ Z gory dziekuje!!!

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ręce opadają. Na chwilę się niby poprawiło a teraz znowu dno. Już nie wspomnę o braku przycisku "prawy ALT" w klawiaturach jakichś 70% forumowiczów. Ludziom się nawet zdania z WIELKIEJ litery nie chce zacząć ani kropki na końcu postawić...

 

Patrzcie na to http://forum.benchmark.pl/topic/63786-western-digital-wd10ezex-nie-dziala-z-mb-asrock/

 

Porządnie nazwany temat, dokładnie opisany problem, reguły ortografii zachowane. Nie co to inne tumany. Oczekują 100% pomocy a dają 0% informacji, nie wspominając już o reszcie. Potem się dziwią co niektórzy, że rzucam sarkastycznie teksty no ale między Bogiem a prawdą jak tu zachowywać się inaczej, gdy ma się do czynienia z takimi bezmózgimi tumanami ? Przytoczony przeze mnie temat, powinien być wstawiony na główną forum jako wzór.

Link to post
Share on other sites

Ta, do tego zdublowane tematy i banda idiotów, która na nie odpowiada. Nieśmiertelny 2500k vs 3570k - rzygać się chce. Do tego głupkowate tematy, bez składu i ładu, bez informacji. Nazwa tematu "karta graficzna", treść "jakom karte kupic". Najgorsze jest to, że zaraz 15 znawców się udziela i zaczyna dyskusję nie znając detali. Ja ku.rwa *******ę. Już nie pomaga bycie grzecznym, nie pomaga nazywanie kogoś idiotą i bycie sarkastyczym. Napiszę to jasno: dajcie mi moderatora na 2 dni i to będzie forum na poziomie overclock.net ;)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Podpisuję się. Też z chęcią zrobiłbym porządek. Pisałem to już wiele razy, napiszę raz jeszcze: Na prywatnym pirackim forum o ps3 prowadzonym praktycznie przez jednego człowieka jest taki ład i porządek, że nasze benchmarkowe to może się schować w kącie i płakać.

Link to post
Share on other sites
Gość nasciturus

bezmózgimi tumanami

 

nie pomaga nazywanie kogoś idiotą i bycie sarkastyczym

Uważałbym z nazywaniem rzeczy po imieniu. Ostatnio była mała wojenka z tego powodu.

Osobiście przeglądam tematy, które mnie interesują i mają jakąś wartość merytoryczną, jeżeli jest syf to wychodzę, żeby się nie denerwować :). Innym też to polecam.

Teraz jak się komuś w czymś pomoże to nawet na głupie "dzięki" nie ma co liczyć...

Link to post
Share on other sites

Na prywatnym pirackim forum o ps3 prowadzonym praktycznie przez jednego człowieka jest taki ład i porządek, że nasze benchmarkowe to może się schować w kącie i płakać.

Benchmarkowe forum jest pod względem kumatości i poziomu wypowiedzi jednym z najgorszych z jakimi się w życiu spotkałem, a najbardziej wkurza mnie zadziorność baranów, którzy myślą, że głupota jest cnotą. Z drugiej strony jest jednak pewna liczba użytkowników, którym (jeszcze) zależy.

 

Napiszę to jasno: dajcie mi moderatora na 2 dni i to będzie forum na poziomie overclock.net

Mi by wystarczył poziom bydgoskiego forum metalowego bydzia.com

 

Większość użytkowników zna się osobiście i jak ktoś walnie jakiś szkolny błąd, to staje się automatycznie obiektem żartów na kilku imprezach. Wszyscy się pilnują z pisownią, nawet jeśli wyzwiska i wycieczki osobiste ścielą się gęsto.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...