Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

package :

(26 listopad 2014 - 21:07) bo na sztywno mnozniki ustawiłem jako ze procek bez K wiec niewiem co robic ?

package : (26 listopad 2014 - 21:05) i niewiem co moze byc przyczyną package : (26 listopad 2014 - 21:12) przy jednym mam 3.3 ale ustawiłem mnozniki na stałe na wszystkich 33 wiec niewiem czemu zgłasza 3.1 nadal Edytowane przez Sony156
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

Jest jakiś wzór na zależność szerokości telefonu i stosowania znaków interpunkcyjnych ?

Zależność jest taka, że przy szybkim pisaniu, i wąskim ekranie (a co za tym idzie, wąskiej klawiaturze, wąskiej spacji i kropce lub przecinku tuż obok) zdarza się dotknąć paluchem nie to co trzeba. Cytat z postu mst wyglądał jak na szybko pisany z telefonu, ale fakt - reszta to typowy brak jakiejkolwiek interpunkcji.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

zdarza się dotknąć paluchem nie to co trzeba.

 

Pisząc na klawiaturze również zdarza się nacisnąć zły klawisz. Nie jest to dla mnie żaden argument. Komputer czy telefon to nie są maszyny do pisania i przed zatwierdzeniem wypada przeczytać i ewentualnie skorygować to, co się napisało. Rzadko zdarza mi się napisać dłuższą wypowiedź bez korzystania z backspace'a, ale chyba sporo osób zapomina, że dysponuje tym magicznym klawiszem :)

Link to post
Share on other sites

Na fizycznej klawiaturze to nie to samo i tutaj trzeba się naprawdę postarać, żeby zrobić błąd, ale na wypierdku typu Arc S czy Galaxy Young trudno napisać choćby dłuższego SMSa bez korekt. Są jednak ludzie, którzy nie wiedzą do czego służy backspace lub T9.

Link to post
Share on other sites

T9 to zło. Jedną z pierwszych rzeczy, jakie robię w nowym telefonie, jest zawsze wyłączenie tego piekielnego wynalazku.


 

 

Myslisz ze pod koniec stycznia cos sie stanie i ceny pójdą w dół czy poprostu bedziesz dysponowal wieksza gotowka?
 

 

 

Witam Zakupilem wczoraj karte asusa gtx 970 I jak wlanczam zasilanie to zapala sie dioda na niej biala nic by w tym dziwnego niebylo gdyby po wylaczeniu kompa ona gasla a ona sie ciagle pali az nie wylacze listwy zasilajace. Nie wiem czy mam sie martwic czy tak ma byc? Pozdrawiam
 
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...