Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

i ten prrogram do projektowania obudowy pc sie nadaje bo mialem inny terz jakis taki do czesci zespolonych ale sie do tego nie nadaje jakos ten sie nadaje do projetowania a czy miary terz mozna zrobic w tym programie z nacjeciami dziurami i np dac do osoby ktora tnie pleksi zrobi mi wedlug rozkaldu taka obudowe

:rotfl: 

Link to post
Share on other sites

Witam, nie bede zbytnio owijał w bawełne mam po prostu zwykłe krótkie pytanie, która z konfiguracji jest lepsza ? cena laptopów jest taka sama, zdecydowałem sie na lenovo ponieważ po głebszym przegrzebaniu sieci myśle że to dobry wybór w tej pułce cenowej. Mianowicie mam problem czy wybrać procesor i3-3120 z gorszą grafiką (intel hd graphic 4000) bez własnej pamięci czy wybrać intel pentium 2020m z grafiką geforce 710m 1gb. Pierwszy laptop różni sie także tym ze ma 1000gb dysk co nie ma dla mnie w sumie znaczenia bo 500gb w zupełności mi wystarczy. Laptop będzie uzywany do różnych rzeczy, teraz głównie do pracy inżyniersiej, programów typu matlab i różne takie, jednak w miedzy czasie napewno potrzeba bedzie troche mocy jeśli chodzi o grafike :P a po inżynierce już raczej tylko to, no ewentualnie jakieś projekty wiec mam pytanie ? którą konfiguracje wybrać ?

 

Różne gry, od czasu do czasu mam zwyczaj zainstalować jakaś gre i sobie pograć ot tak i zazwyczaj jestem wybredny. Jedynie w jaką gre moge powiedzieć że zagram to World of Tanks, a reszta to może być wszystko, nie potrafie dokładnie sprecyzować, dawno nie grałem niestety w nic lepszego bo nie pozwalał mi na to swój dotychczasowy sprzęt, wiec znając mnie bede próbował wielu pozycji.

Link to post
Share on other sites
Nie dość, że stare konstrukcje, zprzed dekady z udziwnionym psełdo "beznarzędziowym montażem"

 

 

 

ale napewno nie przypominają plasteliny

 

Combo :

 

 

 

obejżałem kilka filmików

 

 

 

tak prubował ciągle się załączać bez skutku, na komórce weszłem na neta szukać rozwiązania

  

 

 

 

postanowiłem tą bateryjkę wyjąć

 

 

 

Problem ponownie się powtóżył

 

I kolejne :

 

 

 

potem bym wziol bym sie za dobranie jedno litych wentyli

 

 

 

chodz uwazam tam za wyrzucone pieniadze

 

 

 

 

bo  jedna kosc tam tylko masz chodz to juz jak kto woli

 

 

 

 

to tyle odemnie
Edytowane przez Nowaj
Link to post
Share on other sites

Ja mam taką manie że nie lubię tracić czasu i muszę zawsze robić wiele rzeczy jest taka opcja. Czyli na przykład oglądać film i coś robić albo robić grafikę i muzykę słuchać jakbym mógł jeszcze przy tym oglądać film to też bym oglądał żebym potem nie musiał. Wiem że to nie to samo ale jak wiem że nie zależy mi na dokładności bo nie będzie to potrzebne to " Czasu nie tracę i jadę dalej" Nie lubię w skrócie siedzieć i nic nie robić bo wszystko mi przelatuje przed oczyma i tak to wygląda ;f

Link to post
Share on other sites

@up 

"pisze" jest poprawną formą  ;)

1os. piszę

3os. pisze

Tu nie chodzi o os., tylko o czasownik dokonany i niedokonany.

Prawidłowa forma to:

"Bo jak patrzałem na i5 4k, to jest napisane"

Bardzo wiele osób mówi "tu pisze", a poprawną formą wypowiedzi jest "tu jest napisane" - ktoś już coś napisał, on nie jest w trakcie wykonywania tej czynności, ta czynność jest zakończona, więc on nie "pisze", tylko on "napisał" lub "napisała / napisało / napisane" itd. ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...