Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

Zniknęła mi edycja posta - moderator niech podklei do właściwego posta jak co ;)

 

Niestety w trakcie remontu gdzieś podziałem wszystkie papiery do całego mojego sprzętu i najprawdopodobniej trafiły one bezpowrotnie do kontenera z makulaturą. Dlatego oferuję miesięczną gwarancję rozruchową, sprzęt jest w 100% sprawny, bez żadnych defektów ;)

 

Cena: 549zł :D + KW (wysyłka kurierem ok. 16zł)

 

Zpszedanę %-)

Link to post
Share on other sites

 

 

Ty chciał byś znów za używane jak za nowe. 
 

 

 

muszę też patrzec pod kontem OC

 

 

 

W tym przypadku proponował bym autorowi
 

 

 

 

Napewno bardzo zbliżony,
  
Link to post
Share on other sites

A tutaj macie artykół o tym czy warto się tak spieszyc i brac udzial w tym wyścigu szczórów.

 

Test na dystancie 520 km i tylko 36 min różnicy. Powiedzmy, że przy mojej jeździe różnica była by dwugodzinna co i tak przy tak ogromnym dystansie jest malą różnicą. Dziennie robie 35 km... ile zaoszczedzę? 10 min przy jechaniu w stylu samobójcy? Czy to warte aby ryzykowac życiem, podnosić wydatki i wciągac sie to "młyńskie koło" konsupcjonizmu? NIE.

 

Konklucja autora: "Podsumowując: zamiast się spieszyć, lepiej dobrze zaplanować trasę, a najlepiej dodatkowo wyjechać o odpowiedniej porze." tez uważa, ze lepiej żyć na relakcie i jak tylko sie da to nie brać udziału w tym cywilizacyjnym wyścigu szczurów w pogoni za komfortem, dobrami luksusowymi czy prestiże (statusem społecznym).

 

Znowu zapodam jakieś sytuacje o wyprzedzaniu i szybkim jechaniu. Mam chwilę czasu to czemu nie, chodź wiem że i tak nie wygram z konformizmem i pogonią za ... no wlaśnie za czym?

 

Kotecek jest wierny swoim ideałom i nie da się wykorzystać przez księgarnie, dlatego nie kupi słownika ortograficznego. Edytowane przez Tycha
Link to post
Share on other sites

Otóż nie - od karzdego urządzenia z Androidem wg licencji Google otrzymuje, z tego co wyczytałem gdzieś tam w sieci, 10-20$. Czyli więcej zarabia na licencji niż na "smartfonie idealnym". Zresztą kolejny smartfon serii Nexus bedzie też od LG i wcale nie będzie najlepszym pod względem specyfikacji.

I nie zapominaj o cenach - smartfony muszą być tańsze i droższe, mniej i bardziej wypasione. A do tego nijak ma się owy "smartfon idealny" o którym piszesz.

Smartfon bez nakładek a z czystym Androidem jest nudny jak "flaki z olejem" - takiemu urządzeniu mówię zatem stanowcze NIE!

 

Link to post
Share on other sites

 

 

nie bylo mnie bo nie miajem problemu za sprzętem

 

 

 

myslałem ,ze to minje
 

 

 

 

ostatnia bardzo ztanialy.
 

 

 

 

od znajomego z angli
 

 

 

 

no wla snie i co dalej
 

 

Jeden temat, a tyle radości :]

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...