Skocz do zawartości

CM 912 lite jakie wentyle i oploty?


Recommended Posts

Witam. Chcę zmodować wygląd mojej budy. Chcę kupić Air Penetrator AP121 jako wentyl na chłodzenie. Zastanawiam się jakie kupić do niego wentylatory na przód i tył 140mm oraz oploty na kable jak najtańsze ale przyzwoitej jakości. Chciałbym mieć motyw czarno niebieski bądź, czarno niebiesko biały. Wiem że brązowe pcb płyty nie zachęca no ale nie zmienię jej. Chciałbym ogólnie radę czy AP121 jest dobry do yasya? Jakieś porady itd? Ze wszystkim dobrze było by się zamknąć w 220 złotych.

 

 

http://img707.imageshack.us/img707/1489/img20120708214312.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Ginterek
Link to post
Share on other sites

Na przód polecam doinwestować w efektowny enermax apollish https://www.cooling.pl/enermax-ucta14-tb-apollish-blue-140mm,produkt,552884.html?from_category=30_225 . Na tył coś mniej efektownego, żeby nie przesłodzić, poszukaj niebieskiego noiseblockera, model to chyba XK1. Po oploty najlepiej zgłosić się do darmacza, ja dałbym biało niebieskie, aby zaznaczyć odświeżone wnętrze.

 

Pomyśl też nad jakąś białą naklejką, chodzi mi tu o miejsce na blaszce slotów 5.25. Taki dodatek daje bardzo fajny efekt.

Link to post
Share on other sites

Na cooler możesz śmiało użyć ten wentylator co podałeś, bardzo dobrze się nadaje z uwagi na jego "skupioną" wiązkę powietrza. Zaproponowałem na przód tego enermaxa bo ładnie wygląda przez siatkę cm 912. Nie dawałbym drugiego do środka, bo po prostu nie lubie wnętrza - choinki. To tylko moja sugestia, ale jeśli dałbyś dwa enermaxy to warto pomyśleć nad długimi, niebieskimi katodami, które uzupełniłyby światło na dole i górze obudowy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...