Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam jak w temacie potrzebuje myszki do grania w fpsy cod bf3 css. myszka musi byc na pewno LASEROWA http://www.forumpc.pl/public/style_emoticons/default/smile.png do optycznych mam uprzedzenia (przez SS Kinzu która po upadku zaczeła mi szfankowac). miałem juz wiele tanich myszek (do100zł) teraz gdybym ich nie kupował mogłbym na mysz przeznaczyc z 600zł no ale nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem. Polecicie mi jakas sensowna myszke ? tylko zebybyła w miare "duza" bo moja dłon do małych nie nalezy http://www.forumpc.pl/public/style_emoticons/default/smile.png

Zastanawiałem sie nad Sensei RAW, gigabyte m8000x, Razer DEATHADDER. najbardziej z tych 3 kusi mnie gigabyte i sensei raw.

Link to post
Share on other sites

g700 odpada bo optyk ;<

 

W którym miejscu? Wprawdzie jeśli to coś w nawiasie to Twój budżet, to musiałbyś dozbierać kasy do ok. 300zł, ale ogólnie bardziej wypasionej, jednocześnie trwałej myszki i z lepszym serwisem nie znajdziesz. Teoretycznie w Niemczech mógłbym dla Ciebie poszukać, bo zdaje się, są po ok 50 euro, nie tak jak u nas po 75 i więcej. Edytowane przez Hans Olo
Link to post
Share on other sites

hola hola z tego co ja wiem Sensei RAW tego procesora juz nie ma dlatego jest tansza od zwykłoego sensei o prawie 100zł

 

Tak, RAW już nie ma procesora, ale ja pisałem o wersji z procesorem... bardzo przyjemnie się jej używa...

 

A tak na marginesie - chyba zacznę kolekcjonować myszki:

http://i.minus.com/jNPuHzS29LdfZ.jpg

Edytowane przez Rothgnaar
Link to post
Share on other sites

jest warta swojej ceny ?podobno szybko sie rysuje i pojawiaja sie odpryski ? mógłbys cos o niej napisac ? Czy wersja RAW jest duzo gorsza ? jedan jakbym miał wybierac miedzy raw a gigabyte wybral bym gibka gdyz maja podobny sensor a gibek jest ładniej wykonany

 

 

bardzo ładny zestaw myszek ;]

Edytowane przez boombastic
Link to post
Share on other sites

jest warta swojej ceny ?podobno szybko sie rysuje i pojawiaja sie odpryski ? mógłbys cos o niej napisac ?

 

Używam już sporo ponad pół roku i nie widzę żadnych rys ani odprysków. Czasem trzeba przetrzeć powierzchnie, bo zbiera brud, ale to nie problem, łatwo się czyści. Jeśli chodzi o wygodę, to przesiadłem się na nią właśnie z G700 i początkowo wydawała mi się... tandetna. Ale szybko zmieniłem zdanie, wszystko jest ładnie spasowane i dopasowane do użytkownika. Kółko ma lekki przeskok, wykonane jest z przyjemnego, gumowatego materiału. Przyciski z boku też wygodnie umiejscowione, mają mały skok, ale nie ma problemu z przypadkowymi kliknięciami, stawiają odpowiedni opór przy wciskaniu, ani za mały ani za duży. Jedyny problem, jaki zauważyłem, to zbieranie się kurzu na spodzie. Myszka ma na prawdę bardzo czuły sensor i trzeba od czasu do czasu przeczyścić (raz na dwa - trzy tygodnie, trwa to jakieś 10 s :)) jego okolice, bo zbierający się kurz tworzy takie jakby "koty" i potrafią one zakłócić jej prace. Soft stosunkowo często aktualizowany i to na plus, bo na początku nie był zbyt przejrzysty - widać, że skupiali się na kodzie, nie wyglądzie, ale teraz jest już ok.Tak samo jak firmware samej myszki. Pod spodem fajny bajer - wyświetlacz lcd na którym można umieścić własne logo i zmieniać ustawienia myszki bez wchodzenia w soft. Podsumowując, myszka bardzo fajna i przyjemna w użytkowaniu, sensor bardzo czuły, choć można swobodnie regulować jego czułość. Można zapisać dwa poziomy czułości i zmieniać je przyciskiem na grzbiecie myszki. Moim zdaniem warta swojej ceny - choć to akurat sprawa indywidualna, każdy dysponuje innym budżetem i nie musi się ze mną zgadzać, bo jest to stosunkowo droga myszka.

 

Edit: Co do RAW to nie wiem, nie miałem z nią do czynienia. Moim zdaniem procesor w SENSEI odgrywa kluczową rolę więc z RAW może być różnie.

Edytowane przez Rothgnaar
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...