Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej,

Zły portal, zły dział ale jednak spróbuję. Ktoś interesuje się tenisem?

Czy poleca ktoś gdzie i w jaki sposób zacząć przygodę w tym sporcie?

 

Chciałbym kupić coś dla siebie z tej aukcji q1q.pl/volkl - mam dojście do importera i chętnie skorzystam z możliwości tańszego zakupu jednej (czy dwóch) rakiet.

 

Czy ktoś z Poznania miałby ochotę pograć? Polecacie jakieś tanie korty?

Rozpoczynam program ulepszamy zdrowie benchmarkowców :-D

Link to post
Share on other sites

Rakieta musi pasować do twojej ręki i musisz pewnie ją trzymać( MUSISZ PRZYMIERZYĆ!). Jeśli zaczynasz to poszukaj jakiś pokazów na youtube czy gdzieś jak wykonywać pełne uderzenia ( Jeśli jesteś prawo ręczny to mniej szukania:) dla lewo ręcznych trochę więcej). Idziesz gdzieś gdzie będziesz mógł poodbijać o ścianę to najtrudniejszy przeciwnik jaki istnieje ( większość kortów udostępnia ściankę za darmo ,w Poznaniu na pewno są takie) Idź do sportowego i dopasuj sobie rakietę. Rakieta nie musi być jakaś droga i super na pierwszy raz bo będzie ci często upadać zobaczysz;). Możesz też iść do jakiegoś trenera nie wiem jak z cenami w Poznaniu ,bo tam się nie uczyłem.

Link to post
Share on other sites

Hej, dzięki za odpowiedź.

Rozmiar rakiety mam już wybrany - dotykałem je wszystkie, na pewno będzie to rączka "3". Na Youtube znalazłem testy tych rakiet i zdecyduję się chyba na Power Bridge 1. Na początek może jest za dobra, ale w tych cenach to grzech nie skorzystać.

 

Znalazłem tani kort w Poznaniu w tzw "MDK" (Młodzieżowy Dom Kultury) 10zł/h, wezmę kumpla i popróbujemy odbić kilka piłek.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...