Skocz do zawartości

Który cooler wybrać?


Recommended Posts

Jak wejdzie Ci do obudowy to macho. Obydwa są dobre i warte polecenia, ale macho trochę lepszy

PS Wentylator tylko chłodzi radiator wiejąc na niego. Najbardziej trafna nazwa to albo cooler z ang. lub chłodzenie z jęz. polskiego

Link to post
Share on other sites

@Up Scythe Mugen 3 jest nowszy niż Mugen 2 ,a jest mniej wydajny ;) . Macho ^:^ ,ale Mugen 2 jest koks w kategorii cena/wydajność . Z tych dwóch to kup =>Macho "maczo men :D " ... Nie podałeś procka ,ale tu masz teścik z i5 2500K =>http://chlodzenie.ne...man-cnps20lq/8/ test By T.Tłuk ^^ ...

Edytowane przez KepasOM
Link to post
Share on other sites

Chlodzenie dokladnie do i7 2600k na asrock p67 pro3 b3 w obudowie SilentiumPC Gladius 800.

 

Czyli jakie chlodzenie polecilibyscie na srednio/wysokie (do 4.3-4.5) OC do 170zl? :)

 

@edit: dodam jeszcze ze prawdopodobnie Mugen'a 2 nie bede mial dostepnego, ale jeszcze sprawdze.

Edytowane przez LubieFrytki
Link to post
Share on other sites

@Up Lubiący Frytki ewidentnie naciska na macho lub fortisa.

 

"LubieFrytki" masz link do testów :-). 4.5mhz na i7 będzie wydajniejsze niż na i5! Macho powinien to schłodzić,fortis będzie miał już cieżko. 5.0 na i7 to już spory vcore ,z fortisem będzie już za gorąco,a i macho nie da rady. Jest dużo testów Fortisa i Macho=>The Choice is Yours ^:^. Fortis do i5 lepszy,zosatnie jeszcze na kwiatek dla dziewuszki :) ,4.8mhz -5.0mhz to już wydajniejsze chłodzenie potrzebne aby proc nie spłonął :-). Domyślam się,że kupno procka nadwyrężyło(y) budżet na lepsze chłodzenie ,a i w gladiusie pewnie ciasno. Bo tak to z chłodzenia powietrzem=>Phanteks,Noctua i Silver Arrow... :) NoOthing else ^:^.

Edytowane przez KepasOM
Link to post
Share on other sites

Zapoznalem sie z testami chłodzenia, i raczej zdecyduje sie na Thermalright HR-02 Macho, rowniez dlatego iz jest on dla mnie bardzo latwo (i od reki :]) dostepny.

 

Dzieki wszystkim za zaangażowanie i odpowidzi, pozdrawiam! :)

 

Dobry wybór.

Link to post
Share on other sites

Chcesz testy?! Myślałem, że Ty jesteś od tego. :P

Scythe Mine 2

vs

Thermalright HR-02

SilentiumPC Fortis HE1225

Thermalright Venomous X - ten dopiero jest ciut lepszy od Mine 2

 

Cena jest rzeczywiście niska, ja dostałem Mine 2 za 100zł z wysyłką nówkę.

Normalnie to chyba kosztuje 200+ nie wiem dlaczego jest taki tani.

Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...