Skocz do zawartości

jaka mysz do pracy biurowej?


Recommended Posts

200zł do pracy biurowej :o

 

http://allegro.pl/be...2535146220.html

 

Hej, praca 8-10h z ręką na myszy to jest tak samo bardzo wymagająca dla sprzętu jak szeroko rozumiany "gaming". Mysz przede wszystkim musi byc ergonomiczna i wygodna w trzymaniu. Nie musi mieć niewiadomo ile DPI.. Podesłany link to mała mysz - fajny dodatek do laptopa - takie cos wogólnie mnie nie interesuje, nie nadaje sie do pracy biurowej.

 

Pozdrawiam i czekam na dalsze podpowiedzi.

--

TybekB

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Podesłany link to mała mysz - fajny dodatek do laptopa - takie cos wogólnie mnie nie interesuje

Mam mysz podobnych wymiarów, a ważę 105kg i mam 192cm wzrostu więc łap małych nie mam i nie czuję na niej, żadnego dyskomfortu.

Ale nasz klient nasz pan.

 

Ewentualnie takie coś http://allegro.pl/mysz-a4tech-xgame-x7-laser-oscar-x747-3600dpi-w24h-i2524543395.html

 

Też mam.

Link to post
Share on other sites

ta wygląda na calkiem sensowną - posiadasz ją osobiście? jakaś subiektywna opinia?

 

--

TybekB

 

Od 54 sekundy masz trochę informacji o niej.

 

http://www.youtube.com/watch?v=T0lJHO_vhLo&feature=plcp

 

Moim zdaniem to taki biurowy odpowiednik G700, są mocno podobne w budowie, a G700 to na chwilę obecną dla mnie najwygodniejsza mysz z której korzystałem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Tak naprawdę ergonomiczne to są dopiero myszki pionowe. Taki kształt pozwala na bardziej naturalne ułożenie dłoni. Gdzieś ostatnio trafiłam na takie myszki, chyba nawet są już dostępne w Polsce (tzn. polskim sklepie internetowym), ale niestety ceny wyższe niż 200zł. Pytanie - jak bardzo jest uciążliwa praca ze zwykłą myszką i ile jest się w stanie zainwestować w zdrowie :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Cześć,

jeśli ta myszka ma być przeznaczona tylko i wyłącznie do pracy biurowej to chciałbym Ci polecić ten sprzęt - RAZER DeathAdder.

Jest ona wyposażona w optyczny sensor na podczerwień o rozdzielczości 3500 dpi. Dzięki swoim parametrom ten Razer umożliwia osiągnięcie 3,25 razy prędkości w porównaniu ze standardowymi myszkami 800 dpi dostępnymi na rynku.

Dlatego zachęcam do kupna tego modelu.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Cześć,

jeśli ta myszka ma być przeznaczona tylko i wyłącznie do pracy biurowej to chciałbym Ci polecić ten sprzęt - RAZER DeathAdder.

Jest ona wyposażona w optyczny sensor na podczerwień o rozdzielczości 3500 dpi. Dzięki swoim parametrom ten Razer umożliwia osiągnięcie 3,25 razy prędkości w porównaniu ze standardowymi myszkami 800 dpi dostępnymi na rynku.

Dlatego zachęcam do kupna tego modelu.

Pozdrawiam.

 

Przecież Ty nawet nie wiesz o czym piszesz, myślisz, że wiecej DPI = lepiej? Przepisałeś info z jakiegoś opisu, w którym są nawet błędy, wyjdź :!:

Co nie zmienia faktu, że to świetna mysz, ale do pracy biurowej raczej nie pasuje.

Poza tym jakbyś zauważył on już zakupił myszkę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...