Skocz do zawartości

NFS Shift - czemu słaby FPS?


Recommended Posts

Siema!

Mam kompa intel core 2 duo e4700.2 gb ram,zasilacz corsair 500W,8500gt 512 Asusa,hietech 400gb dysk.Mam rozdziałke 1280x720 i medium antyaliasing off i może z 10 fps pewnie i mniej,mam grida i undercovera full wszystko.Grid nawet 16 atylising o to jest pytanie czemu tak słabo czy karta to zawala.Mam też crisis

'a, ustawienia 1280x800 i mediumhight i antyaliasing off.Czemu tak słabo? Pomożecie może cos z gra??A i jak chce zmienic rozdziałke na miejsza to mam okno takie małe nie mam pełnego ekranu...

Dzięki z góry.

 

Pisz uważniej!

Link to post
Share on other sites

Weź popraw te błędy w temacie i poście bo aż się czytać odechciewa... :wariat:

 

A co do tematu to proca podkręcałeś? może się trochę dusi przy shifcie chodź patrząc na minimalne wymagania shifta to powinien chodzić bez problemu.

 

Spróbuj zaktualizować sterowniki do karty graficznej może to coś pomoże :sciana:

Link to post
Share on other sites

Jak u mnie chodzi na

P4 HT 3,7GHz

2GB ramu

i 8600GT DDR2 512mb i to na maks w rozdzialce 1024x768 srednio mam 27-33fpsy wiec nie wiem dlaczego u ciebie tak slabo.

 

Przyczyn moze byc pare:

*stare sterowniki do karty graficznej

*nie podkrecony procesor lub karta

*przekrecony procesor lub karta

 

co do trybu okienkowego masz w opcjach zmiane na pelny ekran i problemu nie bedzie

Link to post
Share on other sites

Sory za literówki i za błedy nie jestem polonistą:|Ale procek z 2.60 na 2.99 podkrecony temperatura stała 30-40.Grafa też podkręcona i nic nie daje ....Zobacze jak bedzie z normalnymi zegarami grafiki...Temperatura grafiki 50-75 (w grach).Nie mam żadnych patchów bo chyba nie ma.

Link to post
Share on other sites

p.s APELUJE DO ADMINA O ZABRANIE KUBUSIOWI NEOSTRADY KTÓRĄ DOSTAŁ NA URODZINY, A ZAMIAST TEGO PODAROWAĆ MU SŁOWNIK.

Wystarczy słownik. W tej chwili nie ma na rynku tylko neo128, sa tez inni dostawcy :wariat:

 

Choc tekst 'polonista nie jestem' troche rozbawił. Składnia zdań leży, choc w zasadzie czasem to równoważnikami zdań, a nie zdaniami kolega pisze, co troche nienajlepiej wygląda :sciana:

 

 

Co do tematu:

Nie zauwazylem ze karta graf to tylko 8500gt. Jest ona zdecydowanie za słaba, tak jak już napisał _nick_

Link to post
Share on other sites

Kolego Kubcio225 dobrze Ci radzę popraw te wszystkie posty, pierwszy zmodyfikowałem w kawałku - te słowa/zdania, które były priorytetem, reszty nie tknąłem. Jeżeli się nie poprawisz się i swojego charakteru pisma/stylu będziesz po prostu ignorowany, a do tematów nie będzie chciało się zaglądać.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...