Skocz do zawartości

Myszka z podkładką do 200zł


Recommended Posts

Otóż interesuje mnie myszka z podkładką mieszcząca się w cenie do 200zł chyba że będzie warto to może być więcej ale to jest kwestia otwarta...

Myszka raczej dla gracza więc precyzja musi być...

Sposób korzystania z myszki: Fingertip Grip (chyba dobrze napisałem... :D )

rozdziałka monitora na jakim pracuje : full HD

 

To chyba wszystko co potrzebne..

 

Z góry dzięki za pomoc a jak coś jeszcze potrzebne pytać...

Link to post
Share on other sites

Xai już od początku brałem pod uwagę jednak reszty tu zaproponowanych już nie... Skoro padły jeszcze inne propozycje a wybór stał się nie do końca jasny interesuje mnie jeszcze parę faktów. A mianowicie która mysz posłuży mi dłużej? Gdyż jak mam tyle dać na myszkę chcę żeby jak najdłużej działała...

Następnie interesuje mnie przełączanie między profilami oraz ewentualna zmiana czułości gdyż grając choćby w battlefielda często latam śmigłowcem i przydało by się gdyby te zmiany można było dokonać w grze w błyskawicznym tempie...

I rzecz na której najbardziej mi zależy to wygoda.

Tak więc niech ktoś się wypowie na ich temat to będę wdzięczny. A jeśli jest jeszcze jakaś myszka godna uwagi to wypisujcie jeszcze.

Interesuje mnie też podkładka i byłbym wdzięczny za podanie jakiegoś konkretnego modelu na którym myszka nie będzie wariowała.

 

Z góry dzięki!

Link to post
Share on other sites

Rozumiem... No to zaczynam sie skłaniać ku gigabyte m8000x :D Jakieś nowinki jeszcze macie czy to już wszystko??

 

Zapomniałbym... Jest jeszcze jedna kwestia jak to wygląda w gigabyte i xai w programowalnymi przyciskami?? Gdyż zamierzam grać w GW2 i xai wydaje mi sie że ma ich więcej gdyż 4 po 2 na jednej stronie... Natomiast nie wiem jak to wygląda w Gigabyte...

 

Jeśli mógłby mnie jeszcze w tej kwestii oświecić to byłbym wdzięczny...

Link to post
Share on other sites

Polecam tą podkładkę: http://www.morele.ne...dzmin-2-403366/ w połączeniu z R.A.T 7/9, Naga czy x748 podkładka spisuje się idealnie:) Polecam w tej cenie nie ma nic lepszego:) Jest duża więc miejsca nie zabraknie:)

 

Taaaa, nie ma to jak polecać podkładkę z malowidełkami do lasera... jeszcze te beznadziejnie raty.

Prawda jest taka, że większość szmacianek to po prostu to samo, jeśli nie chcesz na początek wydawać dużo pieniędzy to za grosze masz Tracer'a X01, X02.

Goliathus jest świetny, mam swojego 2,5 i ma się dobrze, ale poszukaj wersji bez "wiedźmina", no i oczywiście wiadomo wersja speed dla LSP i control dla HSP.

Co do myszki to najbardziej opłacalnym szczurem na rynku jest g400v2, świetny sensor, dobra ergonomia i jakość wykonania, niska cena (za swojego zapłaciłem 100zł :D ) no i oczywiście genialny serwis logitech'a. Po przesiadce z "droższego" deathadder'a jestem zadowolony.

Jeśli zamierzasz grać w mmorpg/rts itp. a nie w FPS'y to sensor i precyzja schodzi na dalszy plan, a liczy się wygoda i liczba przycisków. W takim przypadku odpuść sobie xai i szukaj tańszej myszy, albo czegoś z dużą liczbą przycisków.

Z resztą jaki ty masz budżet skoro masz na wszystko 200zł, a rozmyślasz nad xai?

Link to post
Share on other sites

Taaaa, nie ma to jak polecać podkładkę z malowidełkami do lasera... jeszcze te beznadziejnie raty.

Prawda jest taka, że większość szmacianek to po prostu to samo, jeśli nie chcesz na początek wydawać dużo pieniędzy to za grosze masz Tracer'a X01, X02.

Goliathus jest świetny, mam swojego 2,5 i ma się dobrze, ale poszukaj wersji bez "wiedźmina", no i oczywiście wiadomo wersja speed dla LSP i control dla HSP.

Co do myszki to najbardziej opłacalnym szczurem na rynku jest g400v2, świetny sensor, dobra ergonomia i jakość wykonania, niska cena (za swojego zapłaciłem 100zł :D ) no i oczywiście genialny serwis logitech'a. Po przesiadce z "droższego" deathadder'a jestem zadowolony.

Jeśli zamierzasz grać w mmorpg/rts itp. a nie w FPS'y to sensor i precyzja schodzi na dalszy plan, a liczy się wygoda i liczba przycisków. W takim przypadku odpuść sobie xai i szukaj tańszej myszy, albo czegoś z dużą liczbą przycisków.

Z resztą jaki ty masz budżet skoro masz na wszystko 200zł, a rozmyślasz nad xai?

 

Acha to tak. Głównie chyba będę grał w fps ale jednak wtrąci mi się jakieś mmo typu guild wars 2 i chciałbym mieć dalej myszkę do fps ale jednak z jak największą ilością klawiszy dodatkowych i jak największa precyzja oczywiście...

Co do budżetu chciałbym się zmieścić w napisanym przeze mnie ale jeśli będzie warto dopłacić to jestem w stanie trochę podbić cenę...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...