Skocz do zawartości

GTX 670 czy HD 7950? (temat inny niż tysiące, które są)


GTX 670 (referent) czy HD 7950 (Gigabyte)?  

221 użytkowników zagłosowało

  1. 1. GTX 670 (referent) czy HD 7950 (Gigabyte)?



Recommended Posts

masz rację dyskusja z tobą nie ma sensu ... sam mam dostęp do dużej ilości sprzętu i także mogę porównywać sobie wynik,

To postaraj się prawidłowo odczytywać wyniki bo nijak się mają Twoje bzdury do rzeczywistości.

rozumiem że także dla cb każdy użytkownik tego forum który wybierze kartę od AMD to fanboy ?

Dla mnie fanboy to ktoś taki jak Ty, który broni w zaparte danej marki nie patrząc na sprawę obiektywnie.
Link to post
Share on other sites

to też i spójrz na siebie, sam jesteś fanboyem i tego nie zauważasz, uważasz że PhysX to jakieś cudo jest, które nie wiadomo co potrafi, tylko dla tego srajsixa wybrałeś NV gdzieś taki post widziałem.

skoro tak stawiasz sprawę to odpowiedź jest prosta sam możesz nazwać siebie FanBoyem

dla mnie ta dyskusja jest skończona POzdro

Link to post
Share on other sites

Tak jak już pisałem, Ty jesteś niereformowalny. Nie wiem po co tu wróciłeś i opowiadasz takie farmazony. Wróć proszę jak będziesz miał ten swój procesor, bo dyskutować nie potrafisz i takie narzędzie jak forum nie jest dla Ciebie. Każda argumentacja się od Ciebie odbija, a jedyne co potrafisz to opowiadać bajki i obrażać przy tym innych...

Link to post
Share on other sites

to też i spójrz na siebie, sam jesteś fanboyem i tego nie zauważasz, uważasz że PhysX to jakieś cudo jest, które nie wiadomo co potrafi, tylko dla tego srajsixa wybrałeś NV gdzieś taki post widziałem. skoro tak stawiasz sprawę to odpowiedź jest prosta sam możesz nazwać siebie FanBoyem dla mnie ta dyskusja jest skończona POzdro

Po pierwsze efekty PhysX podobają mi się w kilku tytułach i jest to tzw. "kropka nad i" i coś co mnie skłania do wyboru karty NV. Nie tylko mnie zresztą. Kiedy pokazuję niezdecydowanym klientom efekty PhysX w Mafii II, Batmanie czy Alicji (ostatnio Borderlands II) to 90% z nich wybiera kartę NV. Do tego podoba mi się FXAA i często większy minimalny FPS niz w Radeonie w podobnej cenie. Jestem akurat w takiej sytuacji, że mogę mieć kartę jaką chce i patrzę na to obiektywnie w przeciwieństwie do Ciebie. Edytowane przez Yacko
Link to post
Share on other sites

jeżeli moderator jest głupkiem który nie uznaje wolności od religii, kleru itd. to pewnie i tak ale to tylko świadczy o nietolerancji katolików do innych ludzi

Na razie to Ty pokazałeś chamstwo i brak tolerancji dla katolików i warszawiaków nikt ateistów nie obrażał.
Link to post
Share on other sites

Ależ tutaj wszyscy są tolerancyjni - pomijając ciebie. Po co masz obrażać katolików, dyskusja jest o kartach, nie o wiarach, więc nie powinieneś poruszać tego tematu. Nawet jakbyś tego nie zrobił, to oberwałbyś za wprowadzanie ludzi w błąd, przez te twoje fanboyskie bajeczki. Nie marnuj czasu, tylko żegnamy i szukaj nowego forum.

 

To nie gimnazjum, że dasz cytat z książki i uznają cię za geniusza.

Edytowane przez Sn1PeR
Link to post
Share on other sites

 

No i znowu Cytat zaprzeczający Twojemu zachowaniu. Podpowiedź dla Ciebie - aby ułatwić o czym piszę - pierwsze słowo a Twoja wypowiedź o katolikach. Po prostu tym cytatem dałeś nam do zrozumienia kim jesteś :) Edytowane przez Yacko
Link to post
Share on other sites

Ależ tutaj wszyscy są tolerancyjni - pomijając ciebie. Po co masz obrażać katolików, dyskusja jest o kartach, nie o wiarach, więc nie powinieneś poruszać tego tematu. Nawet jakbyś tego nie zrobił, to oberwałbyś za wprowadzanie ludzi w błąd, przez te twoje fanboyskie bajeczki. Nie marnuj czasu, tylko żegnamy i szukaj nowego forum. To nie gimnazjum, że dasz cytat z książki i uznają cię za geniusza.

na to forum mogę wrócić w każdej chwili otóż żaden ban nie wiadomo jakim by był sposobem nałożony nie jest wstanie mi zablokować dostępu do tego forum ...

to nie gimnazjum że nikt nie wie jak omijać takie blokady ...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Yacko chciałem zauważyć że nie wypuszczają z uczelni za to że ktoś zrobił coś za ciebie, nie doceniasz mnie nie ładnie

Papier niewiele znaczy. Ostatnio miałem do czynienia z teleinformatykiem po Politechnice i niestety miał duże problemy z konfiguracją prostego VPN na Cisco a twierdził, że nieziemski z niego sieciowiec. Ja mam inżyniera i magistra z mniej renomowanej uczelni, a praktyka pozwala mi takie tematy załatwiać dość szybko. Zresztą oceniam Cię po tym co piszesz a tutaj wypadasz blado niestety.

Kilka razy dostanie bana i mu się znudzi.

Mam obawy, że nie prędko, skoro wypisywanie bzdur mu się nie znudziło. Obyś miał jednak rację i oby wrócił zreformowany i dyskutował na poziomie.

Edytowane przez Yacko
Link to post
Share on other sites

n

Niestety nie jestem moderatorem.

 

dzisiaj zakupilem sobie borderlands,mam hd 7870.czy ta gra tez obsluguje physix jak to bedzie mialo miejsce w dwojce?

 

widze ze to nie pierwsza Twoja batalia z uzytkownikiem tego forum.hakowanie serwera,znalesc adres i wiast na chate

Edytowane przez jimhaumman
Link to post
Share on other sites

bruce wayne mylisz się karty miałem i radka i nvidię wile razy na zmianę i wiem co mówie. Unigine heaven mówisz żeby zapuścić ?? przecież to killer biednych radeonów które się tak mulą przy teselacji w unigine heaven i crysis 2 np. to jest taka zmuła, że się rzygać chce ofkz 1080i max detale i max teselacja radeony nie wiem czy minimalnie ze 3 fps mają a geforce trzyma ponad 30 dziękuję do widzenia. To co napisałem wyżej w opraciu o test moich kart kupionych przezmnie nie przez rodziców informacja dla trolli cięzko pracowalem by je kupic 570 vs 6970 bezapelacyjnie wzialbym 570 o wiele stabiliniejszy fps minimalny radeon dropy do 5 fps w unigine heaven etc. przy max detalach max fps podobny na 2 kartach. Teraz mam 670 i również moja chodzi na 1300mhz i wciagnie nosem 7970 i 7950 moze ten ghz editon cos podzialać ale min fps test i lecą te radki na leb na szyje

 

ps. pisane w pracy bez ładu bez składu ale jak widzę takiego gnoma co mi tu pisze o wyższości 7950 nad 670 to mi się śmiać chce.

Edytowane przez zozur
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...