Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Ładnie się wykazali z betą.

 

Gra wygląda spoko gdy siedzi się dostatecznie daleko, w przypadku lizania ścian wygląda jak standardowe wymiociny. Synchronizacja graczy też jest dosyć kiepska, ledwo po 3 meczach zacząłem dostrzegać że przeciwnicy dosłownie strzelają z du*y i ginę od ich ognia zanim gra załapie że przeciwnik się już obrócił.

 

No cóż, mam nadzieje że przynajmniej kampania będzie dobra, bo multiplayer jest słaby.

Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

Czyli tasiemca ciąg dalszy.

 

Zgodnie z przeciekami w tym roku nową odsłoną COD będzie kolejna część Black Ops, teraz już IV lub jak głoszą oficjalne grafiki IIII :)

 

Na razie nie wiadomo wiele odnośnie settingu, wszystko wyjaśni się 17 maja.

 

28701595_2012827329038996_32571340310494


Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Zapewne sprzeda się bardzo dobrze. 

 

Ciekaw jestem jak natomiast wyjdzie im na PC zmiana na battle.net - czy serwery będą lepsze? Czy standardowo gra umrze po miesiącu na PC.


Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Kod do zamkniętej bety na PS4 - GBRP-DFNG-GK77.

 

Zobaczymy te ich Overwatchowe zmiany.


Pierwszy dzień bety był tragiczny, ciągłe spadki klatek, stuttering, lagi. Dzisiaj trochę spaczowali i jest o wiele lepiej. Natomiast jest parę rzeczy które są denerwujące i raczej takie pozostaną. Mam tylko nadzieję, że tryb wojna zagości w tej części bo w nim bawiłem się najlepiej.

 

Jakieś dwie randomowe akcje które nagrałem.

 

 

Link to post
Share on other sites

Też czekam na betę PC żeby zobaczyć z czym to się je, ostatni cod jaki kupiłem to był IW i o ile wcześniejsze odsłony rypałem wszystkie to te ostatnie są bardzo słabe, a odkąd włączyłem bf1 to graficznie coda kładzie na łopatki. I widać że w nowej części raczej też nic się nie zmieni pod tym względem.

Link to post
Share on other sites

Jakaś losowa runda w której mimo kiepskiej broni, wyszło nawet nieźle.

 

Druga beta zdecydowanie lepsza niż pierwsza, aczkolwiek framerate na zwykłym ps4 nadal pozostawia trochę do życzenia.

 

https://www.youtube.com/watch?v=SD_4cG3zWPk


W drugiej połowie większość przeciwnego teamu wyszła dlatego nikogo nie było widać aż nie dołączyli inni ludzie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...