Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

Tak se siedze z wujkiem google i znalazłem coś ciekawego,baaaa nawet to działa :) przy małyk grzebaniu w sterach czerwonych\zielonych można sprawić że wsrośnie fps w naszym black ops ;)

 

http://www.callofduty.pl/forum/viewtopi ... sc&start=0

 

to działa w singiel\multi i to działa u mnie :) sprawdzałem to tylko w singlu i o wielej lepiej się grało :rotfl: chodz czasem zdaży się sekundowy spadek fps'a ale no cóż,trzeba czekać na łate jakomś.Ale dobrze jest,naprawde ;] owiele lepiej się gra tera :D mam nadzieje że u was też to pomoże :o

 

E:

a tak btw to gdzie znajde te niby 3 nowe tryby gry ? np one in the chamber ? bo ja tu tego szukam i nic nie widze...

Link to post
Share on other sites

E:

a tak btw to gdzie znajde te niby 3 nowe tryby gry ? np one in the chamber ? bo ja tu tego szukam i nic nie widze...

"Gra o kasę" sprawdzałeś?

 

Dla mnie gra jest słabsza od MW2. Pomijając optymalizację, to: gorsze mapy, nie trzyma już tego klimatu, nie ciekawe bronie (poza AK 74-u i AK 47). Do tego nawet nie trzeba przybliżać, by kogoś zabić. 3/4 osób wali z biodra, co jest śmieszne, bo nawet słaby gracz zdejmie Ciebie jak chce.

Link to post
Share on other sites

E:

a tak btw to gdzie znajde te niby 3 nowe tryby gry ? np one in the chamber ? bo ja tu tego szukam i nic nie widze...

"Gra o kasę" sprawdzałeś?

 

Dla mnie gra jest słabsza od MW2. Pomijając optymalizację, to: gorsze mapy, nie trzyma już tego klimatu, nie ciekawe bronie (poza AK 74-u i AK 47). Do tego nawet nie trzeba przybliżać, by kogoś zabić. 3/4 osób wali z biodra, co jest śmieszne, bo nawet słaby gracz zdejmie Ciebie jak chce.

Zgadzam się z kolegą i to kupowanie bez sens .... i ciut nie sprawiedliwe... a i za dużo jest dostępne od początku wszystkie dodatki do broni killstrike za dużo podali na tacy :wariat: i trochę słabo że nie można zmieniać serii ofiar w przerwie między meczami jak w mw2 zawsze można było dopasować sobie do mapy otwarta hirre+heli+ac zamknięta uav+działko+coś tam a teraz nie ma :wariat:

Link to post
Share on other sites

nagrody za killstreak'i są za szybkie, za łatwo je się zdobywa. i do tego te lamerskie RC. wejdzie takie dziecko na serwer, ledwo nabije 3 kille (kampiąc oczywiście) a później zabija ciągle RCkiem.

 

Nie mogę się doczekać kiedy wyjdą mody do serwerów (do tych z gameservers.com) gdzie będzie można wyłączyć poszczególne elementy (np granatniki, RC itd)

Link to post
Share on other sites

ja gram na zajeeeeee... świetnym Polskim serwerze :wariat:

 

Ogarnięci Ludzie kumający zasady poszczególnych trybów są tuby jest rc ale naprawdę nie wykorzystywane nagminnie tylko w granicach rozsądku no i najważniejsze kultura panuje :wariat:

wszystkie mapki

mieszanka trybów złap flagę DMD i dominacja

 

Muszę znaleźć jeszcze jakiś porządny sabotażyk i będzie cacy :menda:

Link to post
Share on other sites

Jak widzicie testy procesorów http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj ... 11938.html

To możecie mi powiedzieć czy Mobilny Core2Duo 2,4ghz (p8600) oraz grafą 4670 ruszy z tą grą na natywnej 1366x768 i w medium ?

Wiem że już pytałem ale teraz są testy :)

Ruszy ale w niektórych momentach może przyciąć.

Link to post
Share on other sites

Czy wam także zdarza się - dość często - zabić przeciwnika nie oddając ani jednego celnego strzału (tryb multiplayer)? Zwłaszcza w sytuacji, gdy "Talib" biegnie w poprzek ekranu. Plus, czy mnie oczy nie mylą ale postrzał w pietę ma ten sami hit, co postrzał w klatkę piersiową? Bez względu - poza głową - w jaką część trafiam przeciwnicy giną po jednej, krótkiej serii. Straszny casual.

Link to post
Share on other sites

Nie wchodźcie na serwery powyżej pingu 60 to nie będziecie mieli lagów - as easy as it is. :/

wchodzę tam gdzie jest po 35-50 a za jakiś czas 350 > ?!

 

A o panującym chaosie i burdelu na mapach nie wspomnę ginę respawn i nagle wylatuje mi 2 O_O kolejny res i nagle za plecami noż no kur... najlepsza metoda na jakieś tam fragi to krzaki + tuba + padlinożerca ... a jak mnie IRYTUJĄ ludzie lece widzę kolesia walę w niego serie a ten idiota rzuca się na ziemie i mnie zdejmuje to jest tak NOOBOWSKIE że aż mi się cofa... w Battfield nie ma czołgania się ... I BARDZO DOBRZE bo takie cioty tylko tak potrafią grać !

Link to post
Share on other sites

Nie wchodźcie na serwery powyżej pingu 60 to nie będziecie mieli lagów - as easy as it is. :rotfl:

wchodzę tam gdzie jest po 35-50 a za jakiś czas 350 > ?!

 

A o panującym chaosie i burdelu na mapach nie wspomnę ginę respawn i nagle wylatuje mi 2 O_O kolejny res i nagle za plecami noż no kur... najlepsza metoda na jakieś tam fragi to krzaki + tuba + padlinożerca ... a jak mnie IRYTUJĄ ludzie lece widzę kolesia walę w niego serie a ten idiota rzuca się na ziemie i mnie zdejmuje to jest tak NOOBOWSKIE że aż mi się cofa... w Battfield nie ma czołgania się ... I BARDZO DOBRZE bo takie cioty tylko tak potrafią grać !

Dobrze powiedziane,właśnie tak wygląda gra w BO :/ Chodż w MW2 też jest na glebe ale oni jakoś bardziej żadko to robią,a jak to robią to i tak ich zdejme,a tu ? nie ma nie ma siły nawet cały magazynek nic tu nie pomoże xd Pogram może dziś troche dużej i postaram się nie wpienić to może to bardziej to wszystko ogarne :roll:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...