Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

Ja własnie przedchwilą skończyłem Single Player w Call-u i jestem pod wrażeniem.Brawo Treyarch

Czyli warto ściągnąć? :wariat::wariat:

 

Warto , nie bo prawdopodobnie nie będziesz mógł grac w multi ...

 

A tak przy okazji zaplacilem zarobione pieniazki cale 70 euro na te gre , zebys ty sobie gratis wzial ???

 

 

Czy myślisz ze ja mając 20 mb internetu nie mógłbym w 1 godzinkę czy mniej ściągnąć sobie CoD ...Ale wolałem iść do sklepu kupić , mieć opakowanie , ładna instrukcje i dostęp do multi ... I pewność ze nikogo nie okradam .

 

ludzie pracują nad gra miesiącami , niektórzy nie śpią nawet (wiem bo mam kolegów) .

 

Żeby ludzie tacy jak my mogli sobie usiąść i pograć . A ściąganie nie legalnie to KRADIEZ .

 

Mógłbyś wybrnąć z tej sytuacji mówiąc ze chodziło ci o pobranie poprzez steam to wtedy zapomniane i przeprosiny ale na razie...

Link to post
Share on other sites

Nie martw się, za BO mają już (albo zaraz będą mieli) więcej kasy, niż wyniosły koszty produkcji tej gry, więc piracąc powodujesz jedynie, że Kotick dostanie o kilka $ mniejszą premię :wariat:

 

Wiem ale wkurza ze inni kupują i wydaja kasę uczciwie . A inni gratis ... A w dodatku co mu po tym jak nie będzie miał multi .

 

Mi zwisa tam co zarabiają producenci . Ale nie co tracę ja

.

Link to post
Share on other sites

Powinno pójść i na całkiem dobrych ustawieniach .

Nie wprowadzaj w błąd. :wariat: Wnet opublikujemy testy na stronie. W mojej procedurze testowej (wszystko na max) wynik HD 4670 to 25 klatek średnio i 12 minimalnie. Pomóc może wyłączenie cieni i AA oraz zmiana rozdzielczości, jednak płynność będzie dość odległa od idealnej. :wariat:

Link to post
Share on other sites

Jakoś tak mi się nie podoba :wariat: ... mecz trwa średni w sabotażu 3 - 4 min ... w mw2 grało się po pełne 20min !!! a te serwery to totalna porażka !!! Lagi Lagi łączy się po 2 - 4 min ciągle "pobieram status gry" ( czy coś takiego ) w ogóle ta czcionka w Multi jest obrzydliwa!!!!! już sobie nie można dopasować serii ofiar do mapy ... a grafika jest upośledzona... swoją drogą widziałem już noł lajfów z 1 prestiżem 40 lv... brawo dla was...wracam do mw2 i Battlefield a black ops będzie na nudne weekendowe wieczory... boże i te skróty ...ziz sab dom dem dm ddm ...i te ciągłe kupowanie wszystkiego fakt że po 3 -5 meczach mam 10tys tych śmiesznych pieniążków...a no i gdzie są te tryby gry:

-1 kill nowa broń

-zaczyna się z 1 nabojem

-walka na kusze

nie mogę ich znaleźć ???

 

I tak trochę zrobili z tego Simsy wybieram kolesiowy kamuflaż wchodzi siostra młodsza i do mnie o w Simsach też się maluje buzie...

 

...dla mnie gra tak 3+/10 nie wiem może się z czasem zakocham na razie lipton...

Link to post
Share on other sites

Powinno pójść i na całkiem dobrych ustawieniach .

Nie wprowadzaj w błąd. :wariat: Wnet opublikujemy testy na stronie. W mojej procedurze testowej (wszystko na max) wynik HD 4670 to 25 klatek średnio i 12 minimalnie. Pomóc może wyłączenie cieni i AA oraz zmiana rozdzielczości, jednak płynność będzie dość odległa od idealnej. :wariat:

Nie wprowadzam w błąd mam grę , niewiele gorszy komputer a mi chodzi plynnie . Wiec on bez aa powinien tez móc

 

30-34 fps

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...