Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

Yyyy... gdyby był vote kick wyleciałbyś w połowie meczu :menda:;):)

na pewno....nie pomogła by mi nawet powszechnie wiadoma rzecz, że na Wasteland Apache robi ostry roz ;) dziel...

tak czy inaczej na koniec meczu piszę standardowe "yeah" a gość pisze najprostszym możliwym tekstem..."nice cheaters"

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Na szczęście w BC2 granatnik nie wybucha po przeleceniu 2m zabijając wszystkich w promieniu 10m oraz można polatać heli i krać czołgi wrogowi z respa ;);)

 

Poza tym co chwile widać, że PB banuje ludzi za multihaxy :)

Link to post
Share on other sites

Na szczęście w BC2 granatnik nie wybucha po przeleceniu 2m zabijając wszystkich w promieniu 10m

troszkę przesadzasz....w MW2 też granat musi przebyć całkiem niemały dystans aby wybuchnąć....i promień wybuchu jest mniejszy niż 10m....ale faktycznie, jest to trochę odrealnione (jak to multi w MW, bo w 1 chyba też tak było), ale nadal fajne

do BC2 mam za słaby sprzęt ;)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

a chodzą czasem takie "nooby" i zabijają tylko z M2 CARL GUSTAV. zabic takiego idzie ale ma to strasznie duży zasięg wiec Ty tez giniesz.

stawiam, że nie jest to bardziej irytujące niż n00Bowskie chodzenie z g18 akimbo / tubą / onego czasu z Winchesterem w MW2....

a co do statów...@Saiya-jin

nie przejmuj się, jak miałem 21 level to ciężko mi było wyrobić więcej fragów niż śmierci (z resztą ostatnio też mam z tym problem...)

w miarę rzeźnić zacząłem powyżej 40lvl, potem ACR na 48 i gra to już poezja była...

 

@Quantinum

mniej więcej tak jak mówisz....tylko przed Harrierem Predator i bez Nuke'a....

no i snajpa bez termo, ale jak kto woli (wczoraj w M21 zbrakło mi Ammo, więc podniosłem CheyTac'a i akurat miał termo, ale to już nie moja wina ;) )

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Na steam jest darmowy wekend na codmw2,problem w tym że ta gra nie rusza :menda:

Bo jakiś palant nie dodał pliku .ncf odpowiadającego za język, mapy itd., ale teraz już jest to naprawione

Tylko jeszcze jeden palant(albo ten sam) nie chciało mu się robić tego pliku to wrzucił ten z normalnej oryginalnej wersji, i gra pobiera mapy do single player'a i nie dodał nawet pliku do uruchomienia tego SP... co za ludzie w tym steamie pracują... ;);):)

Link to post
Share on other sites

a chodzą czasem takie "nooby" i zabijają tylko z M2 CARL GUSTAV. zabic takiego idzie ale ma to strasznie duży zasięg wiec Ty tez giniesz.

stawiam, że nie jest to bardziej irytujące niż n00Bowskie chodzenie z g18 akimbo / tubą / onego czasu z Winchesterem w MW2....

a co do statów...@Saiya-jin

nie przejmuj się, jak miałem 21 level to ciężko mi było wyrobić więcej fragów niż śmierci (z resztą ostatnio też mam z tym problem...)

w miarę rzeźnić zacząłem powyżej 40lvl, potem ACR na 48 i gra to już poezja była...

 

@Quantinum

mniej więcej tak jak mówisz....tylko przed Harrierem Predator i bez Nuke'a....

no i snajpa bez termo, ale jak kto woli (wczoraj w M21 zbrakło mi Ammo, więc podniosłem CheyTac'a i akurat miał termo, ale to już nie moja wina ;) )

 

pozdrawiam

może nie bardziej ale równie bardzo wnerwiające , bogu dzięki nie wstawili jakichś udziwnień typu akimbo , a shotguny maja idealny zasięg po prostu.Byl przez jakis czas bug ze spas-12 zabijał z dużej odległości ale chyba to już naprawili

Link to post
Share on other sites

Byl przez jakis czas bug ze spas-12 zabijał z dużej odległości ale chyba to już naprawili

no teoretycznie bez kamizelki itp. to w realu z naboju śrutowego to powinny kropnąć nawet z 50m....

a jest coś takiego jak Winchester Model 1887 albo cuś podobnego? bo jestem ciekaw czy ma to taki zasięg jaki powinno mieć (czyli spokojnie 100m)....

a akimbo jest bardzo fajne....i po prostu tak nazwali chodzenie z 2 broniami naraz

pozdrawiam

 

EDIT

bug to był ze strzelbą podwieszaną pod FN FAL'a w MW2.....do Harriera dolatywały pociski, Michał miał rzucić filmik z własnego doświadczenia, ale tego nie zrobił....

Link to post
Share on other sites

grałem w cod'a wiec czym jest akimbo znam tez bugi z gry. zasięg jest mi ciężko określić bo w bf jednostka odległości jest ta ich hamerykanska , ale z doświadczenia wiem ze jednym strzałem zabijesz z kilku metrów na hardcore , ale już dalszej odległości trzeba kilka razy walnąć w kolesia , no i ponad 100m na pewno nikogo nie zabijesz.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...