Skocz do zawartości

[S] PSP 3004 6.20 PRO-B10 Super zestaw!


Recommended Posts

Witam wszystkich!

Mam na sprzedaż oryginalną konsolę Sony PSP 3004 z trwałym oprogramowanie (nie znika po wyciągnięciu baterii) 6.20 PRO-B10, które pozwala odpalać wszelakie pluginy, homebrewy oraz gry prosto z karty pamięci. PSP posiada polskie MENU, które nie działa na zasadzie wgranego motywu lecz specjalnego pluginu, co oznacza, że język polski będzie działał na każdym wgranym motywie. W tym super zestawie znajdziecie takie przedmioty jak:

  • konsolę PSP z softem 6.20 PRO-B10
  • dodatkową powiększoną baterię
  • oryginalną kartę pamięci 4GB firmy LEXAR
  • pudełko ze wszystkimi papierami od SONY, kartą gwarancyjną oraz paragonami
  • szmatkę antybakteryjną do czyszczenia ekranu
  • sakwę do przenoszenia konsoli wraz z dodatkami
  • twarde etui chroniące naszą konsolę (posiada miejsce na 2 płytki UMD)
  • adapter audio pozwalający podłączyć 2 pary słuchawek
  • plastikowe etui na płytkę UMD
  • kabel USB
  • ładowarkę samochodową
  • ładowarkę podłączaną do gniazdka
  • kabel COMPONENT pozwalający podłączyć PSP do telewizora
Na ekranie konsoli od nowości naklejona jest oryginalna folia HORI, która chroni ekran przed zarysowaniami oraz poprawia jakość obrazu w niekorzystnych warunkach takich jak mocne światło słoneczne.Stan konsoli oceniam na bardzo dobry. Posiada ona drobne otarcie na tylnej części. Na karcie pamięci jest wgrany 1 motyw oraz kilka darmowych programów usprawniających pracę na przerobionej konsoli. Na życzenie klienta mogę wgrać dowolne oprogramowanie. Konsola posiada starą płytę główną co jest bardzo rzadkie i niespotykane. Dzięki temu można na nią wgrać nawet soft 5.03 HEN. W albumie zdjęcia konsoli, dodatków oraz screen z programu PSPIdent.

 

http://imageshack.us...pident001j.png/

 

Cena jaka mnie interesuje to około 350-400 zł. Istnieje możliwość negocjacji ceny oraz wystawienia przedmiotu na allegro.

 

Kontakt:

marizy1996@gmail.com

GG: 7071193

 

Rifresz :P

 

Cena do mocnej negocjacji!!

 

http://allegro.pl/psp-3004-6-20-4gb-super-zestaw-przerobka-i2556179091.html#delivery

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...