Skocz do zawartości

Konsola dla córki


Recommended Posts

W miarę poprawnie to piszę jak czy Ty. A moje błędy i tak wynikają z powodu naprawdę kiepskiej klawiatury i tego, że jestem w pracy. Po prostu piszę na szybko. Błędy popełniane powyżej przez naszych kolegów to już kalectwo językowe.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ja bardzo "kurna" przepraszam, ale tą durnowatą pyskówką niewiele mi pomagacie, a chyba o pomoc chodzi w tym forum ! Ludzie kochani...

Żeby było jasne (choć jest to moja osobista sprawa, i nie uważam że jest to dobre miejsce na poruszanie tego typu tematów) - moja córcia korzysta z "techniki" (mam na myśli np. gry komputerowe dla dzieci, jak np. Dora poznaje świat) korzysta tylko i wyłącznie w weekendy ok. 2 godz. dziennie i tak pozostanie bez względu jaka to będzie konsola !!! Więc pytam jeszcze raz, bo chyba zgubiliśmy wątek - PS 3 czy XBOX 360 ??? Panowie którzy byli łaskawi coś doradzić są bardziej za Xbox - em. Tylko że ja nie wiem nic o jakiś zasilaczach, pamięci itd. więc chcę kupić pudełko, w którym wszystko będzie, podłącze do tv i zacznie się wspólna rodzinna zabawa ! Więc proszę o poradę gdzie najlepiej, najtaniej itd. takie "pudełko" mogę zakupić ! Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja bym kupił hula hop i konia na biegunach. A przygodę z rozrywką elektroniczną najlepiej zaczynać od PC, ponieważ przy okazji można dziecko zainteresować czymś bardziej produktywnym, zanim konsola zlasuje mu mózg do poziomu krewetki.

Edytowane przez Hans Olo
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W pudełku z X360 znajduje się:

 

-konsola

-pad

-zasilacz

-kabel sieciowy( zasilający)

-przejściówka EURO [EUROzłącze pozwalające na podłączenie konsoli do starych telewizorów CRT(kineskop) ]

-kabel ,, chinche'' do podłączenia do telewizora(kabel z rozdzieleniem na białą, żółtą, czerwoną wtyczkę ) (jeśli posiadasz TV z HDMI to proponuje kupno kabla HDMI co pozwoli cieszyć się obrazem w wyższej rozdzielczości(wyrazistości)

-instrukcja

 

Jest kilka rodzajów konsol X360

Z czego nie poleca się chyba wersji core ze względu na ich awaryjność, najmniej awaryjne to wersje Slim lub z płytami ?Jasper?( sporo wersji Elite,Arcade,Premium)

 

jak coś źle to mnie poprawcie :D

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Slim to oznaczenie nowych xbox`ów po liftingu, dużo mniejsze i ładniejsze od starych. Te nowe wszystkie są SLIM. Core to oznaczenie podstawowej wersji (bez hdd / karty pamięci) starego xbox`a, o ile się nie mylę. Jak kupować dzisiaj to tylko nowego-slim.

 

Moim zdaniem xbox ma bardzo dużo takich gier dla dzieciaków, z opcją skakania przed ekranem. Możliwe, że WII jest też dobrą konkurencją.

 

Takim czymś możesz się zainteresować na początek:

http://www.ultima.pl/konsola_xbox_360_250_gb_slim_kinect_kinect_adventures_pl/i9427/

 

Tu poczytaj zanim kupisz...wymiary pomieszczenia, wzrost dzieciaka itd

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Microsoft_Kinect_-_zostan_kontrolerem-3512/strona/12545.html

 

Samo podłączenie i zabawa, jak w przypadku każdej konsoli, jest banalnie proste :)

Link to post
Share on other sites

LOL. A czy rada pozwalająca uniknąć zepsucia dziecka to jakoś wykracza poza regulamin tego forum?

Raczej nie.. Tylko mam wrażenie że pomyliłem forum... Ja k...a nie pytam czy zakup konsoli dla córki jest dobrą czy złą decyzją, tylko proszę o poradę jakiego wyboru dokonać... Sorki, ale już mnie nerwy biorą, bo to forum o "konsolach" które przeradza się w rozmowę - " dlaczego kupno konsoli czyni człowieka złym rodzicem"... Nie chcę brać w tym udziału !!! Temat do zamknięcia, poszukam porady na innych forach...

 

 

A tak na zakończenie - mam wrażenie że "rozum" (o ile wiesz co to słowo oznacza) już dawno 'wymontowałeś" ze swojej główki chłopczyku...
Link to post
Share on other sites

Raczej nie.. Tylko mam wrażenie że pomyliłem forum... Ja k...a nie pytam czy zakup konsoli dla córki jest dobrą czy złą decyzją, tylko proszę o poradę jakiego wyboru dokonać... Sorki, ale już mnie nerwy biorą, bo to forum o "konsolach" które przeradza się w rozmowę - " dlaczego kupno konsoli czyni człowieka złym rodzicem"... Nie chcę brać w tym udziału !!! Temat do zamknięcia, poszukam porady na innych forach... A tak na zakończenie - mam wrażenie że "rozum" (o ile wiesz co to słowo oznacza) już dawno 'wymontowałeś" ze swojej główki chłopczyku...

nie zwracaj na ich ,,rodzicielskie'' porady uwagi :D

 

Ludzie on się pyta o to jaka konsola będzie najlepsza dla 6-letniego dziecka, przecież nie będzie chyba 6-letniej dziewczynce dawał do pogrania Wiedźmina :)

 

A ty Hans Olo jeśli tak negujesz konsole to po co wgl wchodzisz w ten dział... Nie rozumiem jak skakanie przed telewizorem w weekendy może zepsuć dzieciaka...

 

Wiele chłopaków skakało przed telewizorem jak oglądało Dragon Bala czy coś w tym stylu i chyba krzywda się przez to nikomu nie stała:P

Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

1)Move jest niewygodne(szczegulnie dla dzieci)

2)http://allegro.pl/xbox360-slim-4gb-kinect-2pady-12gier-hdmi-fv-i2516539783.html Rozpakowujesz,montujesz i grasz :)

 

@

Hans Olo ; Saiya-jin ; mstmst ; matt105

 

SKOŃCZCIE TEN OFFTOP! nic do tematu nie wnosi i jeszcze autor musi się denerwować(a 6 Letnie dziecko potrafi zdenerwować dosyć mocno)

Link to post
Share on other sites

Ja bym radził zostać na PC. Nie opłaca się kupować starej generacji konsol, jak tuż tuż premiera next-genów. Do wydania next genów kup jej Pegazusa. Niech zobaczy jak kiedyś grano :o

 

 

 

@OffTop:

 

I potem się dziwić, że wyrastają nam pokolenia dzieci neo/"slitaśnych" 13 latek, jak dostają PC/konsolę w wieku 5-6 lat...

Edytowane przez Anoizmrox
Link to post
Share on other sites

W maju kupiłem córce X-klocka z dyskiem 250 GB w zestawie z kinectem, padem bezprzewodowym i paczką gier Kinect Adventures, taki podstawowy zestaw jak ten z Ultimy polecany kilka wypowiedzi wcześniej. To dobry wybór: wyjmujesz, podłączasz i grasz/gracie. Dwie rzeczy o których trzeba pamiętać: przed telewizorem potrzeba sporo wolnej przestrzeni, żeby mieć gdzie wyginać śmiało ciało (zwłaszcza jak grają 2 osoby jednocześnie), no i gry są dość drogie (choć zawsze można polować na używki czy obniżki w sklepach). No i chyba warto kupić jednak z dyskiem konsolę bo 4 GB szybko się zapełnią.

Edytowane przez Player1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...