Skocz do zawartości

Recommended Posts

Obecnie posiadam Chieftec CX-05B-B-OP której wentylacja pozostawia wiele do życzenia a kurz zaciąga jak cholera.

Szukam dobrej obudowy za około 350zł która powinna mieć:

- dobrą aranżację okablowania w tym otwory/miejsce na przełożenie kabli do dodatkowego zasilania płyty głównej nad nią.

- bardzo dobrą wentylację

- filtry przeciw kurzowe do których będzie stosunkowo łatwy dostęp (najlepiej wszędzie)

- zmieścić noctua nh-d14

Jak by nie straszyła wyglądem też by było dobrze.

 

Ostatnio zainteresował mnie Fractal Design Arc Midi który jest wyróżniany w recenzjach i wygląda bardzo dobrze pod względem praktycznym. Piękna może nie jest ale jej wygląd coś w sobie ma. Jedyny mankament jaki udało mi się dostrzec to brak filtra na bocznej ściance.

 

A może macie jakieś ciekawsze propozycje?

Link to post
Share on other sites

t.luk w swojej recenzji SilentiumPC Regnum L50 Pure Black pokazywałeś że ona ma jakiś filtr "magnetyczny" na ściance. Czy coś takiego da się kupić oddzielnie? bo jak wiesz Fractal Design Arc Midi ma tą dziurę na boku bez filtra i zastanawiam się czym to załatać.

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites

Tak w ogóle to mi wejdzie w nią Asus Rampage III Extreme?

Tak patrzę 4:30 oraz gdzie są zamontowane podzespoły i mam wątpliwości

Płyta ma 26,9cm szerokości a ta w teście 24,4cm i zastanawiam się czy będzie jeszcze miejsce na przełożenie kabli.

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites

t.luk w swojej recenzji SilentiumPC Regnum L50 Pure Black pokazywałeś że ona ma jakiś filtr "magnetyczny" na ściance. Czy coś takiego da się kupić oddzielnie?

Głowy nie dam ale spytaj supportu SilentiumPC :)

 

Apropos kabli z szerszą płytą to pewnie da radę tam coś przewlec tylko, że ciaśniej może być :)

Link to post
Share on other sites

No i mam dylemat zamawiać czy nie zamawiać. Czym więcej zdjęć przeglądam tym bardziej mi się podoba. Fajne można ją przerobić. Tylko pojawił się ten problem że przepusty na kable będą w sporej części zasłonięte i przez to mam trochę wątpliwości.

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites

sorki, byłem pewien, że ten asus jest w e-ATX

Posiadam Asus Rampage III Extreme i jest to e-ATX. Udało mi się znaleźć to:http://cdn.overclock...-05-18-232.jpegTo M4E która ma tą samą szerokość co R3E.Widziałem zdjęcia gdzie i tak przepychali 24-pin EATXPWR przez przepusty tyle że mieli przedłużenie ATX 24-pin gdzie każdy pin miał oddzielny kolorowy oplot. Muszę przyznać że fajnie to wygląda.http://cdn.overclock...c3882abqqa.jpeg - choć nie koniecznie na tym zdjęciu ale o coś takiego chodzi.

Gdzie można kupić takie przedłużki w różnokolorowych oplotach? Znalazłem tylko jednokolorowe.

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites

Koledzy, a dałoby się wyszukać coś dobrego przy podobnych założeniach ale z OKNEM? Potrzebuje zapakować siostrze kompa w coś "ładnego". Osobiście mam gladiusa 800 i jak dla mnie jest genialna, ale nie chcę mieć dwóch takich samych w domu, żebyśmy sobie komputerów nie pomylili. :P CM 690 II mi się podoba, ale cena jest kompletnie zaporowa. Z tematu przychylnym okiem zerkam na CM Storm Enforcera, ale ona bardziej pasowałaby do pokoju szatanisty, a nie siostry. :D Macie może jeszcze jakieś asy w zanadrzu?

Link to post
Share on other sites

Dzięki wielki za te linki, ale tak kopiąc po necie wynalazłem, a wcześniej mi jakoś umknęło, że CM można dostać w wersji 692 Lite Black - jego cena jest jak najbardziej do zaakceptowania. Dosłownie teraz w oczy rzucił mi się też HAF 922 Red: http://www.esc.pl/pr...oducts_id=44374, który pięknie gryzłby się z kolorem ścian w jej pokoju, coby mnie niezmiernie cieszyło. :evil: Panowie, pytanie ostateczne: w kwestii czystej funkcjonalności - CM 692 LB czy HAF 922 RED?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...