Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wiesz po co mi one? :P Doprawdy? ;>

 

A ciężko tak przeczytać i zauważyć, że googlowałem wczoraj w nocy (dokładnie to dziś tak koło 3). Jednak jakimś cudem na allegro w nocy po wpisaniu Adidas Predator, lub Adidas Predator Lethal Zone nic mi nie wyskakiwało :P. Tylko jedna para podana w pierwszym poście. W każdym razie dzięki. Dziwi mnie, że niektóre lethale są takie tanie (do 250), kiedy inne łażą po 750. Czym one się różnią? Tamte to jakieś podróbki, czy co?

Link to post
Share on other sites

Te korki rzeczywiście są takie drogie widziałem je ostatnio w Krakowie w sklepie Adidasa ale obok nich leżały korki na pierwszy rzut oka identyczne które kosztowały bodajrze 250zł różnią się pewnie materiałami z jakich zostały wykonane np skórka kangurza lub ten nowy system ułożenia korków aby się nie ślizgać nie pamiętam jego nazwy trzeba by poczytać. Wydaje mi się że jeżeli nie grasz w ekstraklasie to nie będziesz widział zbytniej różnicy w grze pomiędzy tymi za 1000zł a 250zł no chyba, że chcesz do celów kolekcjonerskich i zależy ci na tym modelu. a co do tego gdzie są to poszukaj w sklepach adidasa teraz to ich flagowy produkt więc powienien być eksponowany w każdym sklepie

 

Nie.jeśli kosztują mniej niż 120 zł to mogą być podróby.Zależy też,czy to są stalówki czy nie.Stalowe są droższe bo mają większą moc

Stalowie nie są wiele droższe, teraz odchodzi się od gry w tzw "wkrętach" używane głównie do gry na grząskich murawach dużą zaletą jest to że są wykręcane jednak teraz coraz więcej piłkarzy grywa w lankach czyli korkach plastikowych

Link to post
Share on other sites

Skóra kangurza? Serio? :P W ekstraklasie nie gram, ale przydać by się przydały takie korki ;). Mówisz, że w każdym sklepie? Będę musiał się chyba wybrać do najbliższego i poszukać. Teraz 3/4 gra w lankach. Nawet teraz w wkrętach za bardzo nie wejdziesz na jakikolwiek orlik, co też jest minusem :P. Jedno jest pewien. Sporo musiałbym wydać na te korki.

Link to post
Share on other sites

Lanki to teraz jedyny sensowny wybór, a co do korków sam gram dużo praktycznie codziennie i gram w złykłych korkach za 50 zł i dobrze jest. Jeżeli masz wystarczający kasy i ci nie szkoda to kup te za 1000 jednak myśle że nie ma sensu tyle dawać szczególnie jeśli gra się na nienajlepszych boiskach wtedy wiadomo szybciej się niszczą i szkoda takiego buta :)

Link to post
Share on other sites

A ja poszukuję butki do 200 zł. Do codziennego użytku i do grania w nogę. Możecie coś polecić?

Z Adidasa mogę polecić f10 lub Novy w tej cenie, Predatory jak dla mnie za ciężkie ale jak już się odpali w nich piłkę to bramkarz z bramki ucieka :) Z NIKE tiempo natural/mystic , T90 (skóropodobne, są 2 rodzaje w tej samej cenie) , Libretto(CTR 360)

 

Ehhh, droższe korki to wyższy komfort gry:D Są lżejsze, lepiej czuje się w nich piłkę i duuużo lepiej dopasowują się do stopy. No a ja podróbki rozwalam średnio w dwa tygodnie i jest dziura na wylot( więc od dobrych 3 lat podróbek do grania nie kupiłem), są wakacje więc kilkugodzinne granie to norma :D Wkurza mnie to jak kupię wyższy model buta z adasia czy Nike i kilka osób stwierdzi , że to strata pieniędzy( jak ktoś gra od czasu do czasu to może i tak ale na prawie codzienne treningi w klubie+mecz w weekend+ w między czasie granie z kumplami to dobre buty to must have :D)

 

Oj różnią się i to bardzo dużo:D Zagraj sb w tych za 200zł 30 min i później zmień na te co autor chce kupić...Wtedy zobaczysz różnicę:D Edytowane przez Rafcio1874
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...