Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ogólnie to chciałbym cię odwieść od pomysłu zakupu używanego laptopa. Laptop to nie desktop, jego nie rozkręcisz i nie sprawdzisz każdej części z osobna - a przynajmniej nie takie to proste. Ktoś sprzeda Ci laptopa z ukrytą wadą, on się będzie cieszył, Ty będziesz żałował. Ja z ze względu na awaryjność laptopów wolę się męczyć ze swoim starym sprawdzonym Atomkiem zamiast nabić kiesę producentowi i serwisantom.

Link to post
Share on other sites

@up

 

Świetna propozycja, ale...Na C60 to nie wiem czy w warcaby pogra. Samemu mam bardzo słaby procesor w laptopie [Atom] i praca przy nim jest często PIEKŁEM. Wbrew temu co mówi AMD, wydajność CPU ma znaczenie dla przeciętnego użytkownika.C60 to jakaś pomyłka. Lepiej już dołożyć 250PLN i coś takiego:

 

http://allegro.pl/laptop-lenovo-g570-b960-2x2-2ghz-3gb-500gb-hdmi-i2505404580.html

 

Bo moim zdaniem za 1200PLN laptopa się nie kupi. Lepiej już rozglądnąć się za netbookami z najnowszym Atomem.

 

Ale w podsumowaniu muszę stwierdzić że jeśli autor tematu chce 1200 zł za laptopa wydać to Twoja propozycja jest najlepsza.

Link to post
Share on other sites

Też nie polecam używek ze względu na awaryjność. kto ci zagwarantuje że bedzie działał długo, a nie zepsuje sie po tygodniu? Nikt.

Lepiej dołuż kilka stów i kup nowego z gwarancją.

Nawet te co podałeś nie są zbyt wydajne go gierek, chyba że zadowolą cie ultra low/low/medium detale graficzne.

http://allegro.pl/gracz-msi-cx640dx-intel-b940-4gb-320gb-gt540-2gb-i2514159473.html

Masz tu coś dobrego.

Gt540M wystarczy do nowych gier w hight/medium

 

więc przemyśl zakup.

 

Edytowane przez konradi1995
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...