Skocz do zawartości

Recommended Posts

Poza tym że na jednostke wydam 6600 zł i do tego na LC 2000 zł

to jescze musze kupic klawiaturke, myszke , słuchawki , telewizor , kolumny i wzmacniacz.

Więc do tego dojdzie kolejne 6000 zł

 

Ja bym dołożył do troche lepszego bloku cpu, krylos ma dość duże opory przepływu jak na tą cenę.

Powiadasz ?

Ale mnie aż tak bardzo nie będzie zależało na temperaturach sprzętu i nawet nie będę robił oc.

Edytowane przez daniel93
Link to post
Share on other sites

nie pozostawia "syfu" ani nie barwi układu.

Napewno predzej czy pozniej zacznie sie syfic, kwestia czy predzej czy pozniej :)

Chce Cie tylko przygotowac na to, ze uklad napewno bedziesz musial wyczyscic po ok. roku :)

 

A poza tym to spoko :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie kumam polityki dawania za obudowę takiej kasy, naprawdę. Już bym wolał to wrzucić w lepszy procesor czy kartę, ram, dysk SSD, co kolwiek, ale dla mnie kupowanie takiej jakiejś super budy to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Nie lepiej zainwestować w co innego?

Link to post
Share on other sites

Skumaj że daniel jest tak na nia napalony że chciał z kartonu robić, pozatym jak amsz dobre podzespoły trzeba mieć ładne opakowanie ;)

Daniel od wersji i3 aż do pc za 8k ładne skoki :D

Nie wiem ja bym brał evge może dla tego że wiem że dostane maksymalną jakośc wykonania , serwisu, i innych rzeczy ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Corsair 800D to moja bogini ;)

 

http://www.corsair.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/8/0/800d-threequarterview.png

 

http://www.hooverwebdesign.com/free-printables/greeting-cards/you-are-my-queen-printable-greeting-card.gif

Link to post
Share on other sites

Zmieniam mieszkanie na mniejsze bo nie potrzebuje takiego jak mam teraz

po remoncie nowego zostanie akurat okrągłe 18 tyś więc czemu by nie zaszaleć :D

 

A kompletny zestaw będzie wyglądał tak.

 

I7 2700K

Asrock X6

Corsair 16 GB

SLI GTX 670

OCZ Vertex 4

Seagate 3 TB XT

Seasonic X760

Corsair 800D

 

ASUS XONAR Essence STX

HiFiMAN HE-300

TECHNICS SU-VX920

STX FX-300

 

Dell TacX keyboard

Corsair FPS mause

Razer control

 

3D Panasonic 42" TX-P42GT30E

 

EK Water Blocks EK-Supremacy

EK Water Blocks EK-FC670 GTX

EK Water Blocks EK-RAM Dominator X4

EK Water Blocks EK-CoolStream RAD XT 360

EK Water Blocks EK-CoolStream RAD XT 120

EK Water Blocks EK-DCP 4.0

Phobya 5,25" Bay Reservoir Black

Tygon 10/16 2m

Alphacool złączka prosta SK 10/16 G1/4" - Deep Black x 12

Noiseblocker 120mm BlackSilentPRO PL-2 x 6

Lamptron Fan Controller Touch black

Edytowane przez daniel93
Link to post
Share on other sites

Monitor jaki masz? czy pod tv lecisz? ps jak kupisz te hi fi to stere CAL'e nie będą ci potrzebne ;D

Monitora nie będę używał tak jak napisałem wyżej biorę panasonika vierra 42"

Co do słuchawek też wymieniłem wyżej , oczywiście że wymienię te badziewne CAL'e dźwięk mają w miarę dobry tak do klasy 450 zł

ale wygoda okropna nie polecam ich bolą uszy :(

[url="http://sklep.rms.pl/index.php?p10073,hifiman-he-300-he300-sluchawki-przewodowe-audiofilskie-dynamiczne%5B/url]

 

Jak bedziesz miec SLI z 670 to ja juz bym pompke na mocniejsza zmienil, moze byc tej pompcje ciezko wyrobic

Szczerze to mam jeszcze trochę czasu i się zastanowię nad tym SLI bo jak patrzyłem na testy w sieci to gtx 6xx w SLI mają słabą wydajność i gtx 670 sli jest tak samo wydajne jak gtx 580 sli.

Nie wiem czy to wina sterownika użytego e teście czy może procki ograniczają , ale wątpię w to żeby i7 3930K ograniczał gtx 670 sli

 

Ja bym na twoim miejscu wziął dwa monitory 24' 3d zamiast telewizora 42' wieksza wygoda pracy jak dla mnie.

Dwa ? jak już to trzy monitory ale ja i tak wole większy TV bo będzie też służył po prostu jako telewizor i wole kupić TV;ika zamiast monitora i drogiej karty TV

 

No chyba że telewizory mają słaby obraz (kolory , czerń , biel i czas reakcji ) ale akurat ta vierra ma inną matryce niż lcd

i lepsze kolory niż typowe telewizory więc powinno być ok.

Edytowane przez daniel93
Link to post
Share on other sites

Dwa ? jak już to trzy monitory ale ja i tak wole większy TV bo będzie też służył po prostu jako telewizor i wole kupić TV;ika zamiast monitora i drogiej karty TV No chyba że telewizory mają słaby obraz (kolory , czerń , biel i czas reakcji ) ale akurat ta vierra ma inną matryce niż lcd i lepsze kolory niż typowe telewizory więc powinno być ok.

tylko przeglądnie internetu dokumentów to tragedia chyba że masz bardzo dobry wzrok i będziesz siedział daleko od tv
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

wow na reszcie składasz coś konkretnego :D może mnie dogonisz :P

ale by brać GTX 670 i to pod LC ? heh :D

we wrześniu wychodzą nowe buldozzerki może byś poczekał a nie się sadził w I5 2500K który może się okazać przestarzały :D

sam zamierzam kupić FX-8350 :D

no i oczywiście drugą HD 7970 też od Asusa naturalnie :D

trochę raptownie podchodzisz do sprawy

nie przemyślany ten zestaw

do tego wybrałeś płytę główną firmy która tworzy to co ma z odpadków ASUSA

nie wiem jak to można kupować :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

nie przemyślany ten zestaw

Co w nim niby nie przemyslane?

 

do tego wybrałeś płytę główną firmy która tworzy to co ma z odpadków ASUSA

Z asrockiem teraz jest o wiele mniej problemow anizeli z Asusem, produkty Asusa zeszly kilka punktow w dol jakosciowo przez ostatnie lata.

Jedyny plus Asusa jest taki, ze mimo ze kiepski serwis, to nadal jego lokalizacja jest w Polsce, co przyspiesza RMA.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...