Skocz do zawartości

Co myślicie o taki zestawie do 2000zł?


Recommended Posts

Jak budżet pozwoli to wezmę tego msi i tak muszę pożyczyć kasę :)

 

Dzięki :)

Pozdrawiam

 

 

 

 

Mam nadzieję że na tym msi będę mógł włożyć przynajmniej i5 i kartę z wydajnością gtx 570 lub wyżej?

Dopiero teraz zauważyłem że taktowanie pamięci na tej płycie to 1600 coś trzeba jeszcze wymienić pod tą płytę główną?Ten dysk twardy sata będzie dobry?

 

Edytowane przez Yamakasi51
Link to post
Share on other sites

Na MSI możesz śmigać z i5 i mocnymi kartami.

 

Taktowanie pamięci tam podane to najwyższe obsługiwane przez płytę. Czyli możesz podkręcić (odpowiednią) pamięć do 1600Mhz ale nie więcej. W praktyce nie ma żadnej zauważalnej różnicy między 1600Mhz a 1333Mhz które posiadasz, wszystko będzie działać.

 

Brać i się nie bać :)

Link to post
Share on other sites

Zamawiałem do aktualnego komputera i to z 4 różnych sklepów bo wyszło mi taniej mimo kosztów przesyłek.

 

z morele.net/agito.pl możesz brać nawet płatne przelewem z góry

kupowałem też w saturionie i esc.pl których nie wszyscy chwalą dlatego tutaj wziąłem płatne za pobraniem

przechodząc do meritum, ci ludzie handlują sprzętem komputerowym i wiedzą że trzeba go solidnie zapakować, ja osobiście problemów nie miałem i wszystko bezpiecznie dojechało.

Także zamawiaj spokojnie, kurierzy są uprzejmi więc poproś o nr tel gdyby coś z paczką nie grało albo rozpakuj na miejscu i będzie ok.

Link to post
Share on other sites

Z całego serca dzięki ci pomoc,zgrzewka piwa ci się należy :D

Najgorzej to z obudową będzie bo największa :)

Jestem tylko ciekaw czy stary dysk twardy z mojego komputera by przypasował,co prawda ma on 70 gb ale 3 gry by się spokojnie zmieściły,z czasem bym kupił nowy 500gb.

Edytowane przez Yamakasi51
Link to post
Share on other sites

70Gb wolnego czy ogółem?

 

Jak ogółem to może być krucho, 64bitowy system, nie wiem czy masz jakąś muzykę/filmy/zdjęcia czy tylko maszyna do grania.

Od biedy można, ale ja bym się już nie rozdrabniał bo dokupienie potem to +20zł przesyłki, a kupienie na miejscu w jakimś komputroniku to +60zł bo tak.

Link to post
Share on other sites

Dopiero teraz zobaczyłem że z morele.net wyjdzie najlepiej i najtaniej razem z dyskiem 500 gb i wysyłką kurierem + pobranie razem wyjdzie 2045zł :D

 

Ciekawe czy to wszystko w jednej paczce wysyłają czy w kilku :)

Edytowane przez Yamakasi51
Link to post
Share on other sites

Nie zapominaj że on tam chce potem wcisnąć i5 z jeszcze mocniejsza grafiką.

Bez radiatorów może być problem z dobraniem chłodzenia cpu żeby dobrze owiewało płytę, no ale mogę się mylić.

A 500gb w te czy wewte przy maszynie do gry to pf.

 

Jak już do czegoś dołożyć parę zł, to właśnie do zasilacza reszta wg mnie dobrana świetnie.

Link to post
Share on other sites

Ważne aby płyta uciągnęła kiedyś i5 i trochę lepszą kartę-on ma radiatory?

 

Zdecydowałem się na zakup komputera tego co podałem tylko że bez dysku twardego i cena wtedy wyjdzie 1750zł,a za miesiąc,dwa dokupię 500gb.I teraz pytanie,ponieważ 2 rzeczy które chciałbym przełożyć ze starego komputera- to nagrywarka dvd firmy lg i dysk twardy z tego co udało mi się dowiedzieć to jest to model-hitachi n13508 80gb czy ten dysk i nagrywarkę uda mi się podłączyć bez problemu do nowego komputera i nie będzie żadnych przeszkód aby zainstalować na nim windows 7?[/font][/color]

Wiem że trzeba zrobić format całego dysku.

Dla pewności wyślę podzespoły i zapytam się czy to wszystko będzie pasować i współgrać razem ze starym dyskiem twardym i nagrywarką:

 

http://www.morele.ne...ry/info/egUV7P/

+ nagrywarka i dysk twardy.

 

Czy jeżeli to wszystko będzie grac to będę musiał coś jeszcze dokupić,jakieś wentylatory,chłodzenie procesora,pasty itp?Czy to wszystko jest w zestawie

Edytowane przez Yamakasi51
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Mam do was pytanie,ponieważ zdecydowałem się na zakup i kupuje.

Jednak dla pewności zapytam się czy to wszystko do siebie pasuje: http://www.morele.net/inventory/info/dAkKBM/ tylko oprócz zasilacza zdecydowałem się na taki: http://www.morele.net/zasilacz-ocz-ocz-cxs500w-eu-463853/ oraz pastę termo przewodząca taką: http://www.morele.net/cooler-master-htk-002-u1-gp-51465/

Czy wszystko będzie ze sobą pasowało pod takim względem czy wszystko do siebie da się podłączyć,kabel itd- od zasilacza ?

Edytowane przez Yamakasi51
Link to post
Share on other sites

Jednak po przemyśleniu sprawy,ponieważ miałem już kupic komputer ale amd ma robić przecene aż 50 dolarów na karty z serii hd 7000.I wpadłem na taki pomysł,że mógłbym kupić amd phenona x4 965 i kupić dobry cooler i podkręcić procesor i bedzię lepszy od i3 2120 więc będę mógł wsadzić lepszą kartę graficzną-zależy mi na hd 7850 lub hd 6950 ponieważ i3 2120 nie da sobie rady z takimi prawda?

Jaką najlepszą kartę można włożyć pod ten procesor amd którego bym podkręcił?

Jeżeli chodzi o płytę to myślałem o tej: http://www.morele.net/plyta-glowna-gigabyte-ga-970a-ud3-dualddr3-1866-sata3-raid-gblan-atx-ga-970a-ud3-405588/

Zostanie jeszcze kwestia zasilacza i musiałbym dopłacić do jakiegoś lepszego,jaki według was wystarczy?Myślę o takim: http://www.morele.net/zasilacz-ocz-zs-series-650w-80-plus-bronze-atx12v-v2-2-and-eps12v-ocz-zs650w-eu-413360/

Jak myślicie warto?

Edytowane przez Yamakasi51
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...