Skocz do zawartości

Jaka Karta graficzna do 750/800 zł ?


Recommended Posts

No właśnie o tym GTX570 pisze od tego ziomka co za 800 chciał sprzedać :) Jednak za 800 zł nie chce , za 900 sie zgodził , ale nie ma Paragonu zakupu a w tym momencie Gwarancja sie nie liczy ... Więc bez Gwarancji za używke 900 zł nie dam bo w każdej chwili sie może skopsać i lipa wtedy a chytry traci dwa razy :D Jutro ma mi dać znać bo ma przedzwonić tam do nich czy kopie mu przyslą , jak tak to wezme jak nie to nie wezme :)

 

A ta Evga parametry ma fajne ale Ramu tylko 1200mb ... to nie za mało jak na dzisiejsze gry ?

 

I co mówisz że jak Evga 900 zł uzywka a Radek 930 nówka to bys Radka wziął ?

 

Ten Radek we wszystkim jest lepszy z tego co widze taktowanie , pamięć bo 2gb itp. no i nówka sztuka i w nowej technologi robiony już ...

 

Brac Radka ?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przykładowo taki Shogun 2 w DX11 i maks. detalach potrzebuje mniej więcej 1,2GB vramu.

 

Zależy od tego, czy potrafisz dbać o karte. Jak potrafisz o nią zadbać i jak zepsuje się naprawić ją jakoś, to możesz brać. Ja jednak bym wolał dorzucić te 30zł i wziąć nowego, nieużywanego Radeona z gwarancją (która dla osób które potrafią się obchodzić jest zbędna) i cieszyć się zakupem.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

I co mówisz że jak Evga 900 zł uzywka a Radek 930 nówka to bys Radka wziął ?

Tak.

 

Weź się człowieku w ogóle ogarnij z tym fanboy'stwem. Na równi jesteś chyba z gtxx'orem, ale on jakoś chyba ucichnął i nie faworyzuje tak strasznie radeona. A szkoda, bo pokazałby takim jak ty :). Po prostu się ogarnij, bo nikt nie chce wysłuchiwać twoich osobistych uwag na temat kart przeciwnego obozu. To samo można powiedzieć o srividi, która wydaje bubla gtx 660 ti z marnymi 192-bitowym interfejsie. Proszę was, takie karty były wydawane kilka lat temu. Widać okrojony gniot, ale spoko. Ludzie i tak się na to rzucą :).

Jest forum, jest wolność słowa, poglądy moje mogę wyrażać więc do woli i żaden szczyl mi nie ma prawa tego zabraniać. Gtxxor ma swoje zdanie ja mam swoje. Swego czasu były między nami spiny i choć nie podzielam jego zdania w wielu przypadkach to je szanuję i w moich oczach zawsze będzie użytkownikiem, z którego zdaniem będę się liczył. Gdybyś przynajmniej w miarę uważnie śledził forum i moje posty, dowiedziałbyś się, że jestem w****iony na NV z powodu opóźnień premiery kart średniego segmentu a użytkownikom, którzy z tego powodu mają ochotę przepłacić 2/3 stówki za karty od AMD polecam właśnie sradeony.

 

Bo te ceny spadną, na pewno, wraz z premierą średniego segmentu od NV i wtedy owe sradki, będą miały większą wartość fps/$.

Link to post
Share on other sites

Tak.

 

 

 

Jest forum, jest wolność słowa, poglądy moje mogę wyrażać więc do woli i żaden szczyl mi nie ma prawa tego zabraniać. Gtxxor ma swoje zdanie ja mam swoje. Swego czasu były między nami spiny i choć nie podzielam jego zdania w wielu przypadkach to je szanuję i w moich oczach zawsze będzie użytkownikiem, z którego zdaniem będę się liczył. Gdybyś przynajmniej w miarę uważnie śledził forum i moje posty, dowiedziałbyś się, że jestem w****iony na NV z powodu opóźnień premiery kart średniego segmentu a użytkownikom, którzy z tego powodu mają ochotę przepłacić 2/3 stówki za karty od AMD polecam właśnie sradeony.

 

Bo te ceny spadną, na pewno, wraz z premierą średniego segmentu od NV i wtedy owe sradki, będą miały większą wartość fps/$.

 

Hm ale tu sie zgodzić nie moge bo EVGA GTX570 kosztuje NOWA 1200 zł a RADEON HD5850 kosztuje 950 zł więc to Radeon jest tańszy a karta Lepsza :P

 

Przykładowo taki Shogun 2 w DX11 i maks. detalach potrzebuje mniej więcej 1,2GB vramu.

 

Zależy od tego, czy potrafisz dbać o karte. Jak potrafisz o nią zadbać i jak zepsuje się naprawić ją jakoś, to możesz brać. Ja jednak bym wolał dorzucić te 30zł i wziąć nowego, nieużywanego Radeona z gwarancją (która dla osób które potrafią się obchodzić jest zbędna) i cieszyć się zakupem.

 

Wiesz ja o swoje rzeczy dbam i to bardzo zawsze jak coś sprzedaje to wygląda jak nowe a obchodze sie z jajkiem , ale to jest rzecz uzywana i nie wiadomo jak KTOŚ się z nia obchodził , jedno wiem że już jest podkrecona itp. ...
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak. Jest forum, jest wolność słowa, poglądy moje mogę wyrażać więc do woli i żaden szczyl mi nie ma prawa tego zabraniać. Gtxxor ma swoje zdanie ja mam swoje. Swego czasu były między nami spiny i choć nie podzielam jego zdania w wielu przypadkach to je szanuję i w moich oczach zawsze będzie użytkownikiem, z którego zdaniem będę się liczył. Gdybyś przynajmniej w miarę uważnie śledził forum i moje posty, dowiedziałbyś się, że jestem w****iony na NV z powodu opóźnień premiery kart średniego segmentu a użytkownikom, którzy z tego powodu mają ochotę przepłacić 2/3 stówki za karty od AMD polecam właśnie sradeony. Bo te ceny spadną, na pewno, wraz z premierą średniego segmentu od NV i wtedy owe sradki, będą miały większą wartość fps/$.

Szczylem możesz siebie nazywać, lub kogoś z swoich znajomych/bliskich, ale na pewno nie mnie "szczylu". Nic dziwnego, że były między wamy jakieś spiny, bo jak dwóch przeciwnych fanboy'ów się spotka i zacznie gadać co jest lepsze..... Tylko, że od dawna radeony były lepsze w cena/wydajność niż te karty sridii :) i się nie opier*****i się z premierą. Może z 7990, ale te tańsze wydali już dawno, co jest na +. Jak wspomniałem, owe radki mają lepszy stosunek cena/wydajność i zawsze tak będzie. Sridia nawet nie raczy obniżyć ceny starszych kart, a co dopiero mówić o nowszych. GTX 680 już spory czas temu miał premierę, a cena nic nie drgnęła :).

Link to post
Share on other sites

Stary ale kto nową 570 teraz kupuje... Wyrywasz używkę w każdej chwili na gwarze.

Zawsze możesz wyręczyć autora tematu i znaleźć mu używkę na gwarze w chwile. Oczywiście żeby później sprzedawca nie zmienił zdania i nie podniósł ceny z 800 na 900. Bym zapomniał, pamiętaj by miał jeszcze paragon jakiś, bo gwarancja może być nie ważna.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Szczylem możesz siebie nazywać, lub kogoś z swoich znajomych/bliskich, ale na pewno nie mnie "szczylu". Nic dziwnego, że były między wamy jakieś spiny, bo jak dwóch przeciwnych fanboy'ów się spotka i zacznie gadać co jest lepsze..... Tylko, że od dawna radeony były lepsze w cena/wydajność niż te karty sridii :) i się nie opier*****i się z premierą. Może z 7990, ale te tańsze wydali już dawno, co jest na +. Jak wspomniałem, owe radki mają lepszy stosunek cena/wydajność i zawsze tak będzie. Sridia nawet nie raczy obniżyć ceny starszych kart, a co dopiero mówić o nowszych. GTX 680 już spory czas temu miał premierę, a cena nic nie drgnęła :).

Posłuchaj człowieku. Miałem dwie takie karty, miałem referenty, wiem co one potrafią, wiem jak się sprawują i wiem, że jak ktoś taką maszynę kupi, to się nie zawiedzie. Zmieniam karty co rok. Miałem karty w konfiguracjach multi z obu obozów i mam miesiące doświadczenia z nimi a nie suche testy. Więc...

Link to post
Share on other sites

********ie, znowu awantura :P

 

Po pierwsze, kiego wała ta rozkmina na temat 660 Ti. Jak się ta karta ukaże, zapoznamy się z jej testami będziemy mogli cokolwiek mówić. Zwężona szyna nakazuje myśleć że karta może odstawać od "większych" braci w najwyższych rozdziałkach, ale do takich kupuje się raczej hi-end'owe konstrukcje, aniżeli kastrata ze średniej półki.

 

Po drugie, jest Dip79 jest obrażanie innych i ataki na ludzi nawet nie biorących udziału w temacie. Do tego już przywykłem i albo moderatorzy zrobią z nim porządek, albo będzie dalej robił swoją szopkę.

 

Po trzecie, skoncentrujcie się jednak na pomocy autorowi tematu - bo to jest główna dewiza forum. Barana na literkę "D" zostawcie w spokoju i tyle.

Link to post
Share on other sites

Dip79 - A co sądzisz o tej karcie

 

SAPHIRE HD7870 2Gb DDR5/256bit 1000/4800 ???

 

do 1100 zł można brać , nówka 24m gw

 

powyżej 1100 można już kupić w sklepie - http://www.agito.pl/karta-graficzna-sapphire-radeon-hd-7870-2gb-ddr5-pci-e-box-84-556769.html?attr=248-513093

 

 

edit: z allegro do 1100 zł , nówke 7870

Edytowane przez ken26
Link to post
Share on other sites

Właśnie Panowie :( Tak sobie myśle że Procka mam dobrego , zasilacz też , ramu też mam wystarczająco wiec mysle żeby moze dołozyć jeszcze troche i cos lepszego kupic ... bo inne podzespoły na to pozwalają ... , co myslicie o

 

SAPHIRE HD7870 2Gb DDR5/256bit 1000/4800 ??

Link to post
Share on other sites

Posłuchaj człowieku. Miałem dwie takie karty, miałem referenty, wiem co one potrafią, wiem jak się sprawują i wiem, że jak ktoś taką maszynę kupi, to się nie zawiedzie. Zmieniam karty co rok. Miałem karty w konfiguracjach multi z obu obozów i mam miesiące doświadczenia z nimi a nie suche testy. Więc...

Rozumiem, rozumiem. Wiem że miałeś dwie takie karty i nie musisz mi tego mówić. Wiesz, ja się opieram na własnym doświadczeniu i w ostateczności doglądam jakieś testy by dowiedzieć się paru ciekawostek :). Te suche testy zostawiam dla ciebie ;). W takim wypadku dlaczego pałasz taką nienawiścią do radeona jak gtxxor do nvidii?

 

********ie, znowu awantura :P Po pierwsze, kiego wała ta rozkmina na temat 660 Ti. Jak się ta karta ukaże, zapoznamy się z jej testami będziemy mogli cokolwiek mówić. Zwężona szyna nakazuje myśleć że karta może odstawać od "większych" braci w najwyższych rozdziałkach, ale do takich kupuje się raczej hi-end'owe konstrukcje, aniżeli kastrata ze średniej półki. Po drugie, jest Dip79 jest obrażanie innych i ataki na ludzi nawet nie biorących udziału w temacie. Do tego już przywykłem i albo moderatorzy zrobią z nim porządek, albo będzie dalej robił swoją szopkę. Po trzecie, skoncentrujcie się jednak na pomocy autorowi tematu - bo to jest główna dewiza forum. Barana na literkę "D" zostawcie w spokoju i tyle.

Kastrata ze średniej półki? Już się załącza fanboy mode? Obrażanie i ataki? Sorry, ale to nie ja zaczynam wyzywać od baranów :). Ktoś tu ma problemy z zwykłą rozmową na dany temat i od razu musi wyzywać? Szopkę pozostawiam tobie i jakoś srałem na to co ty wyrabiałeś w innych tematach o kartach nvidii, kiedy to 3/4 forum ci zamykało buzie o tych twoich radeonach. Szopką można było nazwać tamto. W dodatku ręce opadają jak na tym forum słucham ludzi. Niektórzy tutaj oferują pomoc na siłę, a z tego nic dobrego nigdy nie wyszło. Wiesz, w spokoju ciebie zostawili jak ucichłeś o tych radeonach i w końcu wtłoczyli ci trochę rozumu do tej główki.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...