Skocz do zawartości

Jaka Karta graficzna do 750/800 zł ?


Recommended Posts

Sapphire ma dobre opinie na forach , ogólnie robi dobre karty

 

Fakt faktem.

Dobre wydajne chlodzonka i sa ciche. :)

Effendi-Takze bym chcial zobaczyc ich kostrukcje na Nv.

Edytowane przez 06radcho
Link to post
Share on other sites

nie ma czegoś takiego jak HD7870 128bit , są tylko 256bit

 

 

zapewne błąd w opisie , zdarzają się w przypadku wielu kart , ja widziałem opis np. HD7950 128-bit , a przecież faktycznie mają 384-bit

Edytowane przez ken26
Link to post
Share on other sites

nie ma czegoś takiego jak HD7870 128bit , są tylko 256bit

 

 

zapewne błąd w opisie , zdarzają się w przypadku wielu kart , ja widziałem opis np. HD7950 128-bit , a przecież faktycznie mają 384-bit

 

Tez tak myślałem bo nie wierzyłem w to że 128 bitowa taka karta jest też :P

 

Jak dasz tyle, oddam Ci swoją %-)

 

e:

dołożę autograf na opakowaniu :P

 

800 bym Ci dał ale jednak kupuje Radeona 7870 więc jest droższy za autograf mogłam dać do tych 800 zł nie wiecej %-)
Link to post
Share on other sites

A co lepsze nie pytam cenowo tylko Wydajnościowo GTX580 czy Radeon HD7870 ?

 

GAINWARD GTX 580 PHANTOM 1,5GB DDR5

 

Lepszy jest od tego Radka 7870 ?

 

Pytam bo tanio moge kupić :) jakieś 1100 zł NOWA też tylko bez gwarancji

 

Dobra juz padło na 7870 już kupiłem własnie w aukcji na allegrio :)

 

http://allegro.pl/nowy-saphire-hd7870-2gb-ddr5-256bit-1000-4800-i2520796083.html

 

1100 zł za NÓWKE myśle że dobra cena :)

Link to post
Share on other sites

Kastrata ze średniej półki? Już się załącza fanboy mode? Obrażanie i ataki? Sorry, ale to nie ja zaczynam wyzywać od baranów :). Ktoś tu ma problemy z zwykłą rozmową na dany temat i od razu musi wyzywać? Szopkę pozostawiam tobie i jakoś srałem na to co ty wyrabiałeś w innych tematach o kartach nvidii, kiedy to 3/4 forum ci zamykało buzie o tych twoich radeonach. Szopką można było nazwać tamto. W dodatku ręce opadają jak na tym forum słucham ludzi. Niektórzy tutaj oferują pomoc na siłę, a z tego nic dobrego nigdy nie wyszło. Wiesz, w spokoju ciebie zostawili jak ucichłeś o tych radeonach i w końcu wtłoczyli ci trochę rozumu do tej główki.

 

Tak, kastrata ze średniej półki ... bo to cięcie z "drugiej fali". Najpierw GK104 był GTX 680, potem stał się GTX'em 670 a teraz robią z niego 660 Ti. Układ dalej fizycznie jest ten sam i pod względem poboru energii / emisji cieplnej będzie bardzo zbliżony do wydajniejszych braci, a dam sobie rękę uciąć że "obcięta" szyna skutecznie spowolni GK104. Jest to jak najbardziej kastrat i jak najbardziej ze średniej półki.

 

Że mi "zamknęli buzię" - tego nawet nie skomentuję. Banda kretynów twojego pokroju nie jest w stanie w jakikolwiek sposób wpłynąć na moje zdanie, zwłaszcza tych których wypowiedzi ograniczają się tylko do debilnych wywodów i pozbawione są jakiejkolwiek wartości merytorycznej.

 

Moje sprzeczki z effendim to inny temat, tam obie strony miały racjonalne argumenty i takiego rozmówcę się szanuje. Leciały czasem jakieś docinki, epitety ale żaden post nie był pozbawiony RACJONALNYCH ARGUMENTÓW.

 

Twoje posty BARANIE są takich czynników pozbawione, robisz burdel w co 2-gim temacie w którym się pojawisz i mój obraz twojej osoby jako BARANA nie ulegnie zmianie, wsadzam cię w jeden worek z wszelkimi Morgimi, GTX'ami460, kuligami75 i innymi im podobnymi.

Link to post
Share on other sites

Tylko jakoś nawet effendi nie zwracał na to uwagi co napisałem i podobnie jak inni :). Po prostu wróciliśmy do tematu i nie robiliśmy offtop'u jak ty baranie :). Banda kretynów? W nich był bodajże effendi jak i wiele innych i szanowanych tutaj osób. Najwidoczniej te nie uważały siebie za kretynów, tylko ciebie. Mieli rację? Mieli, jesteś kretynem pozbawionym szacunku, honoru i kultury. Wazelina zawsze dobra, co? :) Mówisz tak, bo nie chcesz znowu rozpocząć wojny z effendim w której cię on zgasił? Rozumiem. To twoje posty BARANIE i DEBILU są pozbawione takich czynników. Wpierdzielasz się tu bez zaproszenia i zaczynasz pierdzielić jakieś farmazony. Ja od tego mam pw. Robię burdel? Podaj mi jakiś racjonalny tego przykład. Może to dla ciebie burdel (najwidoczniej nigdy nie widziałeś prawdziwego burdelu), ale krew człowieka zalewa jak ludzie twojego pokroju wypisują różne głupoty na tym forum. Jest jeszcze sprawa kolesiostwa, która jest wszechobecna na każdym forum, ale to na inny temat. Podobnie moja opinia na temat twojej marnej osoby BARANA I DEBILA nie ulegnie zmianie. Dla mnie byłeś, jesteś i będziesz debilem, baranem i fanboy'em radeonów czystej krwi. Dobrze że umieściłeś mnie do swojego magicznego woreczka. Pomóc ci go jeszcze zawiązać? Zachowujesz się jak dziecko. Na dalszy ciąg dyskusji zapraszam na pw. Wszelkie odpowiedzi w tym temacie będą przeważnie ignorowane. Dlaczego pw? Tutaj "oficjalnie" wiele rzeczy nie mogę powiedzieć, ale nieoficjalnie to już co innego :).

 

 

Aha, jeżeli twoje słownictwo ogranicza się do tylko takich słów i wyzwisk, to powodzenia. Gratuluję twojej inteligencji. Aha i jestem mądrzejszy od ciebie synku. Nawet takie osoby jak GTX460, kuligami75 i ktoś tam jeszcze są mądrzejsze od ciebie chodź ich nawet nie znam i słabo kojarze.

Edytowane przez Dip79
Link to post
Share on other sites

Effendi i cała reszta szanowanych tutaj użytkowników walą z ciebie bekę w "złotych myślach". Tak z ciebie, nie ze mnie i to chyba o czymś świadczy... a ja nie mam zamiaru ładować się w żadną "wojnę", a zwłaszcza taką której ogniwem zapalnym jesteś ty.

 

A ja fanem (nie fanbojem) Radeonów będę dopóki mój 7970 będzie dalej zarabiał średnio 30zł na godzinę. Jakbyś śledził to forum od dłuższego czasu, a nie wpieprzył się z parciem na pozjadanie wszystkich rozumów to wiedziałbyś do czego wykorzystuję PC, dlaczego "siedzi" w nim karta AMD i dlaczego tak bardzo ją sobie chwalę.

Link to post
Share on other sites

Ja ci mówiłem. Każdy skończył i tylko ty jak idiota drążysz ten temat :). No, ciekawe czy tak samo mówiłeś jak ci te 3/4 forum japę zamykało i się śmiało z ciebie el "fanboy'a radeonów". Nawet do dziś się ludzie śmieją :P Tak, w tym również ja. Wiesz, nie raz czytałem twoje marne wypowiedzi i wiedziałem co robisz i dlaczego używasz do tego radeona. Podobnie zresztą jak nie raz natrafiłem i sobie czytałem (czyt. śmiałem się) na twoje kłótnie na temat radków.

Link to post
Share on other sites

Kontynuowanie jakichkolwiek wojenek przecież jest bezcelowe i dobrze o tym wiecie. Tym bardziej w temacie dotyczącym konkretnej sprawy gdzie autor nie jest chyba zbytnio zadowolony z takiego przebiegu "doradztwa" w temacie. Pan gfxxor swoje poglądy dot. danego sprzętu potrafił argumentować bardzo jasno i rzeczowo i ja sobie to chwalę.

 

Do autora:

Bardzo trafny strzał moim zdaniem tym bardziej za taką kwotę. Jak karta przyjdzie do Ciebie to podziel się opinią z nami. Potestuj ją troszkę, zobacz jaki ma potencjał OC itp.

Pozdrawiam i gratuluję udanego zakupu :)

Link to post
Share on other sites

Znowu zaczynacie, czy nie możecie podyskutować jak normalny człowiek tylko wyzywacie się od matołów i debili?

Tu fajny artykuł pasujący do takich sytuacji

http://www.joemonster.org/art/20692/Wszyscy_mamy_cos_z_trolla_internetowego_czyli_jak_dziala_ludzka_logika_

szczególnie pkt 1 i 5

 

PS jeszcze jeden offtop a kłotnie skończą się czymś poważniejszym niż tylko słowne ostrzeżenie.

Link to post
Share on other sites

Kontynuowanie jakichkolwiek wojenek przecież jest bezcelowe i dobrze o tym wiecie. Tym bardziej w temacie dotyczącym konkretnej sprawy gdzie autor nie jest chyba zbytnio zadowolony z takiego przebiegu "doradztwa" w temacie. Pan gfxxor swoje poglądy dot. danego sprzętu potrafił argumentować bardzo jasno i rzeczowo i ja sobie to chwalę.

 

Do autora:

Bardzo trafny strzał moim zdaniem tym bardziej za taką kwotę. Jak karta przyjdzie do Ciebie to podziel się opinią z nami. Potestuj ją troszkę, zobacz jaki ma potencjał OC itp.

Pozdrawiam i gratuluję udanego zakupu :)

 

Zobaczymy jak to z nia będzie , też myśle że 1100 zł za Saphire 7870 nówke to bardzo dobra cena no i karta niczego sobie ... Dzisiaj wpłaciłem pieniądze , zamówiłem kurierem wiec w środe powinna być już wiec zdam relacje co i jak ... co do testów to zobacze jak to będzie bo obecnie mam Monitor 17cali :/ bo Samsung 24' jak wrociłem z imprezy uległ zniszczeniu ... Wiec mam 9 letni monitor max rozdziałka to 1280x1024 ... Wiec nie wiem czy jest sens robić testy :D
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...