Skocz do zawartości

Jaka Karta graficzna do 750/800 zł ?


Recommended Posts

WItam serdecznie :) Jaka będzie najlepsza Karta Graficzna do tych no powiedzmy 800 zł ...

 

Karta ma być pod gre Battlefield 3 :) Oczywiście chciał bym żeby gra chodziła jak najlepiej ...

 

Mój komputer

 

Procesor : Intel Core i5-750 (2.66GHz)

Płyta głowna : Gigabyte P55-UD3

Pamięć Ram : Kingston 2x2GB Dual Chanel 1333MHz DDR3 - być może na dniach dokupie 4gb

Zasilacz : Chieftec 600W

System : Windiows 7 64bit

Karta Graficzna : Obecnie jeszcze GAINWARD GTX260 GS ;)

 

Pozdrawiam i czekam na propozycje

Edytowane przez Szy3ki
Link to post
Share on other sites

WItam serdecznie :) Jaka będzie najlepsza Karta Graficzna do tych no powiedzmy 800 zł ...

 

Karta ma być pod gre Battlefield 3 :) Oczywiście chciał bym żeby gra chodziła jak najlepiej ...

 

Mój komputer

 

Procesor : Intel Core i5-750 (2.66GHz)

Płyta głowna : Gigabyte P55-UD3

Pamięć Ram : Kingston 2x2GB Dual Chanel 1333MHz DDR3 - być może na dniach dokupie 4gb

Zasilacz : Chieftec 600W

System : Windiows 7 64bit

Karta Graficzna : Obecnie jeszcze GAINWARD GTX260 GS ;)

 

Pozdrawiam i czekam na propozycje

 

 

Dołożył byś te 100zł do budżetu i miał byś GTXa 570 z gwarą,który już na starcie zaoferuje świetną wydajność,a w przy ewentualnym OC będzie tylko minimalnie wolniejszy od GTX 580 ;) W tandemie z i5 750 będzie to bardzo wydajny duet tym bardziej jeśli chodzi o BF3 i maksymalne detale :>

 

http://allegro.pl/gainward-gtx570-1280mb-320bit-golden-sample-nowy-i2514358928.html

 

 

http://obrazki24.pl/images/zotacghwh.png

Edytowane przez Znawca
Link to post
Share on other sites

Hm Panowie chyba macie racje , lepiej dołożyć te 100 czy 200 zł i mieć coś lepszego bo jak wiadomo karty za miesiąc nie zmienie :o

 

Hm to teraz Pytanie GTX570 czy Radeon HD7850 ? Bo cenowo jednakowo w sumie więc która lepsza wydajnościowo i tak jak mówie do Battlefielda 3 :->

Link to post
Share on other sites

Hm no z tych testów wynika że średnio o 5 klatek GTX570 lepszy i stabilnijeszy bym powiedział :)

 

A Wy co byście doradzili bo pewnie jesteście bardziej obeznani ode mnie typowo pod BF3 GTX570 czy HD7850 ?

Link to post
Share on other sites

Mało mi te analizy mówią , bardziej oczy mnie rozbolały :P Nie no 7870 odpada , bo za chwile z 700 zł dojedziemy do Kart z 2 tysiące a i tak ktos powie ze lepiej dołozyć 200 zł i za 2200 kupić taką albo taką :D

 

Tak jak mówie te 900 zł max , w tej cenie chyba ten GTX570 będzie najlepszy :)

 

A i jeszcze jedno jak juz GTX570 to jaki tzn. EVGA , GAINWARD bo to też widze ma znaczenie bo są OC i standardowe itp itd

Link to post
Share on other sites

moim zdaniem lepiej kupić karte w najnowszym procesie technologicznym i najnowszej architekturze - GCN - Graphics Core Next , bardzo dobre możliwości podkręcania średnio 1150-1200 MHz na rdzeniu , nawet do 1300 MHz , niski pobór energii

 

 

http://www.sapphiret...sn=&lid=7&leg=0 - Sapphire Radeon HD7850 2GB DDR5/256bit DVI/HDMI/DP, DUAL-X / 929 zł

 

karta kręci się wręcz świetnie

 

 

- 1325 MHz / 6000 MHz:

http://img205.imageshack.us/img205/8155/71287705.jpg

 

 

- 1290 MHz / 5800 MHz

http://i44.tinypic.com/1ikae0.png

Link to post
Share on other sites

Dużo Lepsza jest od GTX570 ?

 

Pytam ponieważ mam mam mozliwośc kupić EVGE GTX570 Używke za 900 zł NOwa kosztuje 1100,1200 a ten Radeon HD7850 Nowy kosztuje 930 ... Prosze o odpowiedz

Edytowane przez Szy3ki
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Jak ta sama cena to bym wolał sradka.

 

Polecałem 570 bo myślałem że tamten dil wypali Ci. Bo 570 za 8 stów to jest dobra okazja w ****.

 

Szczególnie te evki co mają gwarę na lata.

Link to post
Share on other sites

Jak ta sama cena to bym wolał sradka. Polecałem 570 bo myślałem że tamten dil wypali Ci. Bo 570 za 8 stów to jest dobra okazja w ****. Szczególnie te evki co mają gwarę na lata.

Weź się człowieku w ogóle ogarnij z tym fanboy'stwem. Na równi jesteś chyba z gtxx'orem, ale on jakoś chyba ucichnął i nie faworyzuje tak strasznie radeona. A szkoda, bo pokazałby takim jak ty :). Po prostu się ogarnij, bo nikt nie chce wysłuchiwać twoich osobistych uwag na temat kart przeciwnego obozu. To samo można powiedzieć o srividi, która wydaje bubla gtx 660 ti z marnymi 192-bitowym interfejsie. Proszę was, takie karty były wydawane kilka lat temu. Widać okrojony gniot, ale spoko. Ludzie i tak się na to rzucą :).

 

 

Co do tematu: bierz cokolwiek. Radeon to niski pobór energii, temperatura, nowsza technologia i po prostu powalająca możliwość OC. Jednak i z Geforce będziesz zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...