Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, chciał bym zasięgnąć opinię forumowiczów jakie słuchawki polecacie do kwoty około 1200 zł mają to być słuchawki do słuchania muzyki oglądania filmów i grania, mają dobrze wyglądać i świetnie grać, będą używane przy komputerze lub wieży choć czasami będę podłączał je do telefonu. Macie jakieś propozycje ? (oczywiście słuchawki nie muszą kosztować całe 1200 zł jeśli tańsze oferują i spełniają moje wymagania tez mogą być) pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

problem w tym że nie mam tych 1200 zł w ręce tylko za tyle mogę kupić słuchawki (prezent urodzinowy) dlatego w dźwiękówkę musiał bym się zaopatrzyć w później, może jakąś polecicie od razu ?

 

EDIT:

może lepiej kupić jakiś zestaw głośnikowy ? znajdzie się do tej ceny jakiś zestawik wart uwagi ? (pytam z ciekawości)

Edytowane przez ProXimo
Link to post
Share on other sites

dźwiękówkę musiał bym się zaopatrzyć w później, może jakąś polecicie od razu ?

Audiotrak Prodigy HD2

 

może lepiej kupić jakiś zestaw głośnikowy ? znajdzie się do tej ceny jakiś zestawik wart uwagi ? (pytam z ciekawości)

a aktywnych, Audioengine A5+ ale to trochę ponad budżet

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak sie postarasz to znajdziesz z głośników KRK RP5 szczerze polecam. Z słuchawek hm Beyerdynamic DT990 Pro i dowalić wzmacniacz za resztę kwoty, jakąś tania lampe. BTW czego słuchasz?

 

Z dzwiękówek polecam Yulong Dah1 Mark, a za resztę kwoty sprawić sobie własnie w/w Beyery albo AT M50.

Edytowane przez Ginterek
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przeoczyłem kwestię oporu. Możesz zainteresować się Ultrasone HFI 780(jaki telefon?) Z ciekawszych może senki hd25?

 

Tak posiadają ale mimo wszystko warto je podłączyć pod coś bardziej wartościowego.

 

napiszę tutaj, bo już mi się nie chce kolejnego tematu zakładać. jest możliwość podłączenia do karty dźwiękowej (np. e-mu 0202) w tym samym czasie słuchawek i głośników? czy będzie trzeba ciągle odpinać?

 

Niektóre tego dypu daci/karty maja taką możliwość. Masz już emu czy jeszcze nie bo za te pieniądze można poszukać czegoś bardziej wartościowego.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

ja słuchałem i faktycznie szału nie robi ten EMU na tle innych przetworników. Plusem w CUBE jest to, że ma możliwość wymiany wzmacniacza, bo OPA 2134 to nic ciekawego.

Edytowane przez adivxv5
Link to post
Share on other sites

Bo wymiana opa pozwala na modyfikacje dźwięku. Cube jest tańszy o te 20zł od emu, a to jest koszt dobrego opa. Jest wiele innych ciekawych konstrukcji jak coś. Powiedz z czym chcesz tego używać popierwsze to wtedy można coś dobrać pod Ciebie i w określonej kwocie.

 

BTW Tak miałem do czynienia z oboma sprzętami.

Link to post
Share on other sites

słuchawki shure srh240 lub srh440 (jeszcze nie wiem jak będę stał z kasą), Sennheiser HD 220 originals, głośniki będę też zmieniać na razie mam na oku edifier s330d, ale chyba wolałbym jakiś dobry zestaw 2.0 za około 400zł.

 

do czego? do filmów, gier i muzyki (głównie hh, rap, r&b)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...