Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość effendi360

"Ustawa ta gwarantuje nam, że możemy zrezygnować z zakupionego online towaru w terminie 10 dni od zawarcia umowy. W przypadku serwisów aukcyjnych prawo to dotyczy przedmiotów nowych, kupionych za pomocą „Kup teraz”, od firm. Aukcje z licytacją, rzeczy używane, nabyte od osób prywatnych nie są objęte taką ochroną. Zwrócić nie można również nagrań audio, video oraz programów komputerowych, jeżeli te zostały rozpakowane.

Przyjmuje się, że dopuszczalny termin zwrotu 10 dni jest liczony od momentu odebrania towaru, a nie wysłania go, czy dokonania zakupu na witrynie. Odstąpienie od zakupu przez internet odbywa się przez przesłanie sprzedającemu pisma z deklaracją odstąpienia. Sprzedawca jest zobowiązany do zwrócenia pieniędzy natychmiast, w nieprzekraczalnym terminie 14 dni. Z tytułu realizacji zwrotu nie może pobierać żadnych opłat."

 

Nie, TMP mam na HDD. Ale nie o to pytałem.

Takie pytanie: skoro przenosisz tmp czy plik systemowy to za przeproszeniem jaki ****a sens jest trzymać SSD pod maską ?

Przecież to idiotyzm z którego rży całe forum overclock.net już od dawna. Jeżeli miałbym doradzić od serca, a masz obrzydzenie do OCZ to bierz cruciala. Jeżeli moje padną (szybko to pewnie nie nastąpi) to łykam następnego SSDka od nich.

Link to post
Share on other sites

Nie doczytałem online. Bo w tym przypadku to nie jest tak dokładnie jak na tej stronie co napisałeś, gdyż w deklaracji także trzeba podać powód zwrotu=nie można bezpodstawnie dokonać zwrotu. Tyle.

 

Chociaż tu przyznam, że nie pomyślałem, że chodzi o online. Sry. Zwracam honor.

 

P.s. I nie dziwię sie, żesie kłócicie, skoro podchodzisz z miejsca, że ktoś chce z Tobą prowadzić spór jakbyś tylko na to czekał.

Wgl nie, żebym bronił Werturko, bo w sumie nie moja sprawa o co sie żrecie, ale on tylko zamieścił jeden link ku przestrodze, który w sumie można było zlać, i który w sumie dotyczył starych generacji vertexa, a został wrogiem publicznym nr jeden. Nie przesadzacie troche?

Edytowane przez MoonWalk
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Spór sporem, nie pierwszy i nie ostatni.

Co do zwrotów towarów zakupionych online każdy ma takie prawo i nie jest to prawo polske. Jest to prawo europejskie. Byłem w UK i tam jest to samo. Kupując towar online de facto kupujesz go w ciemno i masz jak najbardziej prawo być z niego niezadowolony i zwrócić. Tak działa ta ustawa. Sam korzystałem z takiej możliwości zwrotu kilkakrotnie i u nas i za granicą.

Link to post
Share on other sites

Ja pie.....mozecie skonczyc te dziecinne klutnie ? Sam mam dylemat, bo rozwazam kupno dysku SSD na system i BF3, chcialem najpierw 64 gb na sam system, ale jak mi kolega powiedzial ze mega szybko sie uruchamia BF3 to rozwazam teraz kupno 128 gb, wczesniej myslalem o Crucial M4, a teraz mysle o Samsung 830, chociaz chodzi mi po glowie Intel 330 bo z poczatkow ssd pamietam ze intel zmiatal wszystko. I co zrobic ? Co wybrac ?

Link to post
Share on other sites

Ja pie.....mozecie skonczyc te dziecinne klutnie ? Sam mam dylemat, bo rozwazam kupno dysku SSD na system i BF3, chcialem najpierw 64 gb na sam system, ale jak mi kolega powiedzial ze mega szybko sie uruchamia BF3 to rozwazam teraz kupno 128 gb, wczesniej myslalem o Crucial M4, a teraz mysle o Samsung 830, chociaz chodzi mi po glowie Intel 330 bo z poczatkow ssd pamietam ze intel zmiatal wszystko. I co zrobic ? Co wybrac ?

 

Albo Vertex 4 albo Samsung 830 jeśli wierzyć w 5 lat gwarancji to zostaje OCZ ;) Ja chyba się na niego skusze bo tez nurtuje mnie co wybrać choć cena ździebka większa od Samsunga który daje 3 lata :D;)
Link to post
Share on other sites

Owszem misiu są, ale przekraczasz je z każdym kolejnym postem. Zachowujesz się mniej więcej tak, jak obrońcy krzyża z Krakowskiego Przedmieścia. Jeśli wszyscy dookoła twierdzą, że nie masz racji, a ty nadal idziesz w zaparte to chyba jednak najwyższy czas zweryfikować swoje podejście do pewnych spraw.

Oczywiście wiesz lepiej ode mnie, co ja mam w kompie i jak to chodzi. Myślę, że czas, abyś zaczął pracę w tv:

Link to post
Share on other sites

Oczywiście wiesz lepiej ode mnie, co ja mam w kompie i jak to chodzi. Myślę, że czas, abyś zaczął pracę w tv:

A ty nadal swoje. W każdym temacie robisz z siebie alfę i omegę i w każdym znajdzie się sporo osób, które twoje opinie szybko sprowadzają do parteru. Ostatnio trafiłem na temat o lustrzankach, o których również wypowiadasz się tonem eksperta, a inni mają z ciebie brechę, pisząc, aby twoich opinii nie brać na poważnie, bo twoja wiedza opiera się na ulotkach. Ja wiem, że niektórym może przyjść to ciężko, ale może czasem jednak nie warto się bez sensu kłócić z ludźmi od siebie starszymi, o większym doświadczeniu, zwłaszcza, że nie ma się racji...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A ty nadal swoje. W każdym temacie robisz z siebie alfę i omegę i w każdym znajdzie się sporo osób, które twoje opinie szybko sprowadzają do parteru. Ostatnio trafiłem na temat o lustrzankach, o których również wypowiadasz się tonem eksperta, a inni mają z ciebie brechę, pisząc, aby twoich opinii nie brać na poważnie, bo twoja wiedza opiera się na ulotkach. Ja wiem, że niektórym może przyjść to ciężko, ale może czasem jednak nie warto się bez sensu kłócić z ludźmi od siebie starszymi, o większym doświadczeniu, zwłaszcza, że nie ma się racji...

 

To pokaż mi, w którym miejscu nie miałem racji w temacie lustrzanek? :) Bardzo chętnie się dowiem. :) Ale tak to jest, kiedy jest się bezmyślnym gościem, który nic nie wie, ale polega jedynie na opiniach forumowych "ekspertów". :)

Widzę że nie tylko w temacie Siłownia! opowiada tyle bzdur.

Czy to nie ten geniusz, który twierdzi, że kulturyści nie mają siły?

 

 

Ohoho! Oczywiście to ja opowiadam bzdury. :) Lem miał rację co do internetu, niestety. :)

Link to post
Share on other sites

Nie kulturyści nie mają siły... większość z nich to napompowane balony bez faktycznej siły, bo to prawda.

 

Jak nie wiesz na czym polega trening stricte kulturystyczny oparty na niskich ciężarach a wysokim TuT którego używa mnóstwo body-builderów to zamilcz.

 

Widzę że humanistyczne podejście "wiedzy płytkiej ale szerokiej" poprowadziłeś o krok dalej, do braku wiedzy o absolutnie wszystkim.

Link to post
Share on other sites

To pokaż mi, w którym miejscu nie miałem racji w temacie lustrzanek?

 

http://forum.benchmark.pl/topic/54928-lustro-do-3tys/page__st__20

 

Cały temat. W zasadzie każdy podważa twoje zdanie.

 

"Pozwolisz też Saiya-jin że wydrukuję naszą wymianę informacji i pokażę kumplom na planie bo jesteś świetnym przykładem osoby dużo się naczytała na jakiś portalach mało wartościowych informacji, a ma mało doświadczenia w obywaniu się z sprzętem. Tak jak pisałeś wyżej że to osoba stojąca za aparatem robi zdjęcia a nie sam aparat, lecz do tego trzeba zabronić automatyki aparatowi (jedynie wspomagać się autofocusem i podziałką pomiaru światła) a to tego trzeba mieć pełny tryb manualny a żeby go komfortowo używać trzeba mieć niestety dwa pokrętła. Ważny też jest brak ingerencji aparatu w obraz. Gdzie niestety w serii nikona dxxxx automatyka nie działa za poprawnie i aparat na siłę chce poprawiać nasze zdjęcia np wyostrzać, stosować różne filtry. "

 

Akurat fotografią zajmuję się półprofesjonalnie od wielu lat, zdjęcia mojego autorstwa były w takich periodykach jak Thrash'em All, Mystic Magazine, Metal Hammer itp, więc uwierz, że wiem, o czym mówię.

 

większość z nich to napompowane balony bez faktycznej siły, bo to prawda.

Oczywiście, że tak. Oni mają wyglądać, bo na tym polegają konkursy kulturystyczne. Nie ma to nic wspólnego z treningiem siłowym.

Link to post
Share on other sites

I GDZIE ON TAM PODWAŻYŁ MOJE ZDANIE? Oprócz drugiego kółka w Canonie, do czego się przyznałem, NIE MA TAM NICZEGO, CO MÓGŁBY PODWAŻYĆ. WRĘCZ PRZECIWNIE.

 

Nie mam siły rozmawiać z debilami. Niestety za durny jesteś. Przejrzyj sobie specyfikację D5100, D3200, D90, D7000, D5000. Przejrzyj testy. Przejrzyj zdjęcia. Poczytaj o matrycach i wtedy się wypowiadaj, bo niestety, ale gó**o wiesz, ale się mądrujesz.

 

Ale rozumiem, że jak ktoś z ośmioma postami napisze na forum, że zajmuje się profesjonalnie fotografią, to dla ciebie automatycznie staje się alfą i omegą, i choćby pisał bzdury, to bzdury stają się prawdą. :D Co za debil. I oczywiście nie jest tak, że każdy może sobie napisać, że zajmuje się fotografią zawodowo. :D Nie, nie. Debil. :D

 

Nie kulturyści nie mają siły... większość z nich to napompowane balony bez faktycznej siły, bo to prawda.

Sztangielki 40-60 kg na barki, to faktycznie zero siły. :D Kolejna gwiazda. Wygrałeś konkurs na najgłupszego gimnazjalistę? :D

Edytowane przez Saiya-jin
Link to post
Share on other sites

Nie gorączkuj się tak, bo będziesz za chwilę zmuszony do zmiany swojej pieluchy.

 

"Saiya-jin, pobieżnie przejrzałem ten wątek więc proszę wybacz wybiórczość. Jeden z kilku bezsensownych wpisów Twego autorstwa zmotywował mnie do sprostowania.

Mianowicie cyt. "Wielu profesjonalistów kupuje sobie na drugie body właśnie D5100 (gdzie pierwsze to np. D700)."

Otóż, profesjonalista posiadający D700 czy też zaawansowany amator posiadający D700 jak i totalny laik posiadający D700 (ale mający odrobinę oleju..) nie kupi do kompletu D5100 bo (czysto ekonomicznie):

- grip z D700 pasuje też do D300s do D5100 nie

- aku z D700 pasuje do D300s do 5100 nie

i mógłbym mnożyć zalety innych puszek jako że sporo przeszło ich przez moje łapki.

 

Kolejną bzdurą jest twierdzenie iż cyt.: "D7000 jest obecnie najlepszą puchą DX Nikona"

Już nie będę pisał czemu tak nie jest, po prostu zapytam Ciebie, dlaczego uważasz iż jest obecnie najlepszym DXem?"

 

Masz rację, w porównaniu do takiego "miszcza" jak ty faktycznie gó**o wiem, ale chyba jednak zostanę przy tym swoim gównie, bo ty najwyraźniej masz w głowie sraczkę.

Link to post
Share on other sites

No to porównaj sobie te aparaty, kretynie, a nie powtarzasz bzdury. Pokaż mi lepszą puchę Nikona od D7000 w DX? Nie możesz? Ojej, jesteś debilem. :) Jak na razie, tylko potwierdzasz mój poprzedni wpis - jesteś idiotą, który jedynie potrafi powtarzać po forumowych "specjalistach". :)

Poczytaj sobie nikoniarzy.pl (tak, siedzą tam również profesjonaliści i tym się różnią, od gościa z tematu o lustrzance do 3k, że dają linki do swojego portfolio) - niektórzy kupują tam D5100 właśnie do studia lub na zapas.

 

Masz rację, w porównaniu do takiego "miszcza" jak ty faktycznie gó**o wiem, ale chyba jednak zostanę przy tym swoim gównie, bo ty najwyraźniej masz w głowie sraczkę.

Takimi rzeczami mama cię musiała karmić, żebyś osiągnął obecny poziom głupoty. :) Edytowane przez Saiya-jin
Link to post
Share on other sites

Ale rozumiem, że jak ktoś z ośmioma postami napisze na forum, że zajmuje się profesjonalnie fotografią, to dla ciebie automatycznie staje się alfą i omegą, i choćby pisał bzdury, to bzdury stają się prawdą.

Czyli ilość postów na forum świadczy o czymś więcej niż o ilości postów na forum ? Ciekawe.

Link to post
Share on other sites

Czyli jeśli ktoś pisze bzdury i podaje się za profesjonalistę (bez żadnych dowodów, a wypisywane bzdury świadczą o czymś wręcz przeciwnym), to znaczy, że pisze prawdę? :) Ojej, muszą mieć z tobą ciężko w domu.

Edytowane przez Saiya-jin
Link to post
Share on other sites

Takimi rzeczami mama cię musiała karmić, żebyś osiągnął obecny poziom głupoty.

Nawet "dowcipy" masz na gimnazjalnym poziomie.

 

Ojej, muszą mieć z tobą ciężko w domu.

Wybacz skarbie, ale nie mieszkam z rodzicami, więc w domu mam jedynie kota.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Co wam ****a odjebało wszystkim bo 13sty ? Stulić paszcze bo naszczę. I gadać konkretnie i na temat a nie wiocha tańczy i śpiewa. Wujek effendi ma po wczorajszym wieczorze dozór policyjny.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Spoko effendi. Nie chce mi się z nimi dyskutować. Każdy może sam przejrzeć testy, zdjęcia (etc.) i ocenić kto tu plecie bzdury. :)

 

Co do SSD OCZ-a: jeżeli jedna firma nie jest tak pewna, jak inna, to ja bym brał jednak tę pewniejszą. Jasne, możemy trafić na sprawny egzemplarz, ale po co maksymalizować ryzyko? :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...