Skocz do zawartości

Wybiera się ktoś na Gamescom 2012 do Kolonii?


Recommended Posts

Witam,

ostatnio wpadłem na pomysł wybrania się w tym roku na targi Gamescom, w związku z tym zastanawiam się czy ktoś z was się tam wybiera? Ewentualnie ktoś już tam był i chętnie podzieli się spostrzeżeniami ;-)

 

GAMESCOM 2012

Data: 15-19 sierpnia 2012 (dla widzów od 16-19 sierpnia)

Miejsce: Koelnmesse w Kolonii, Niemcy.

 

Sprawdziłem połączenia lotnicze w liniach Ryanair, Olt, Eurolot oraz Wizzair.

Z tego co się orientowałem w danym terminie do Kolonii lata tylko Wizzair,

w grę wchodzi wylot z Katowic 14.08 (11:10-12:50) oraz przylot z Kolonii 21.08 (13:20-14:55).

Inne terminy odpadają z uwagi na to że samolot nie kursuje tam codziennie. Cena póki co wynosi około 660 zł w obie strony. To trochę dużo ale jest szansa że ceny jeszcze spadną...

 

Poniżej cennik samej imprezy:

http://www.gamescom-...enneu/index.php

 

Rozważam również podróż samochodem lub pociągiem ale musiałbym "uzbierać" kilku chętnych, nie wiem jeszcze czy będę miał wolne w tym terminie ale chciałem najpierw zrobić rozeznanie ;-)

 

Zastanawiam się redaktorzy z naszego serwisu się tam wybierają?

Bo jeśli nie to moglibyśmy przy okazji napisać obszerną relację z tego wydarzenia.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Osobiście na pewno nie pojadę, bo nie mam z kim i po prostu za bardzo nie chcę ;) Co do spostrzerzeń to kumpel, który mieszka 30km od Kolonii był w tamtym roku i mówił, że do tych hangarów, w których odbywają się targi, chciało się dostać z 20.000 ludzi.. Jak to zobaczył to zrezygnował i pojechał do domu xD

Link to post
Share on other sites

regist88

 

Jeśli zgłosiliby się wcześniej - nie byłoby problemu. A 2 sprawa, musieliby się przeciskać między dzieciakami i tłumem ludzi chcących pograć w durne gry. wiec mija się to z celem. CDA ma wcześniej czas na pogadanie i obczajenie sprzętu. i zamknięte konferencje.

 

Ale ogólnie fajny pomysł, wybrałbym się ale nie mogę niestety. ;(

Edytowane przez Hearthland93
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...