Skocz do zawartości

Który zestaw lepszy do BF3 ultra full hd??


Recommended Posts

witam niedługo będę składał komputer głównie pod BF3 na ustawieniach ultra w full hd.Mam dylemat bo mam na oku dwa połączenia ale nie wiem który okaże się lepszy dlatego proszę o pomoc najlepiej byłoby gdybyście swoją odpowiedz uzasadnili np fps jakie wyciąga dany zestaw

 

Zestaw 1

Gigabyte GA-B75M-D3V B75 S1155 2DDR3 USB3/DVI mATX

Intel CORE i3-2120 3,3GHz BOX 3M LGA1155 BX80623I32120

XFX Radeon HD6870 Dual Heatpipe 1GB DDR5 256BIT 2xDVI+HDMI+2xDisplayPort BOX

Thermaltake Litepower Czarny 500W 12cm 2xPCI-E

SilentiumPC Brutus 430 Pure Black USB3.0 ATX/SSD ready/120+120mm bez zasilacza

Kingston DDR3 HyperX Genesis 4GB (2x2GB) Dual CL9-9-9-27

 

Zestaw 2 różni się jedynie kartą zamiast

 

XFX Radeon HD6870 Dual Heatpipe 1GB DDR5 256BIT 2xDVI+HDMI+2xDisplayPort BOX

 

jest

 

Gigabyte GeForce CUDA GTX560Ti OC 1GB DDR5 PX 256BIT 2DV/mHDMI

 

proszę o pomoc:)

Link to post
Share on other sites

Na żadnej z tych kart nie pograsz w ultra z optymalnym FPS

Do BF3 i ultra potrzeba przynajmiej GTX 580

 

Ale jak chcesz moge podać idealne ustawienia graficzne które nie różnią się od ultra a dają znaczną poprawe płynności.

Link to post
Share on other sites

Z tego co mi wiadomo w BF3 lepiej sprawdzają się karty od nVidii, jednak wybrałbym HD6870 - jest ciut mniej wydajniejsza, tańsza, chłodniejsza i cichsza (mówię, tu o XFX HD6870 Dual Heatpipe). Napisz jeszcze dokładnie co to za model GTX560Ti.

Link to post
Share on other sites

Na żadnej z tych kart nie pograsz w ultra z optymalnym FPS

Do BF3 i ultra potrzeba przynajmiej GTX 580

 

Ale jak chcesz moge podać idealne ustawienia graficzne które nie różnią się od ultra a dają znaczną poprawe płynności.

 

nic się nie stanie jeśli nie będzie AA i powiedzmy 2 opcje będą na Wysokich:)
Link to post
Share on other sites

Textures_Ultra

TerrainQ_Ultra

TerrainDec_Ultra

Shadows_Med

Effects_Ultra

Mesh_High

PostAA_High

Motionblur_Off

AF_8x

HBAO

= AVG 63 FPS

 

Taki wynik można uzyskać na 6870 :)

 

A grafika wygląda tak samo jak na pełnym ULTRA :]

Link to post
Share on other sites

Z tego co mi wiadomo w BF3 lepiej sprawdzają się karty od nVidii, jednak wybrałbym HD6870 - jest ciut mniej wydajniejsza, tańsza, chłodniejsza i cichsza (mówię, tu o XFX HD6870 Dual Heatpipe). Napisz jeszcze dokładnie co to za model GTX560Ti.

 

no ten gtx 560ti to

Gigabyte GeForce CUDA GTX560Ti OC 1GB DDR5 PX 256BIT 2DV/mHDMI dokładnie tak jak pisze na stronce jak chcesz to dam ci stronkę

 

 

http://www.alsen.pl/podzespoly-pc,k20/karty-graficzne,l115/gigabyte-geforce-cuda-gtx560ti-oc-1gb-ddr5-px-256bit-2dv-mhdmi,p28801.html tu masz link:)

 

Textures_Ultra

TerrainQ_Ultra

TerrainDec_Ultra

Shadows_Med

Effects_Ultra

Mesh_High

PostAA_High

Motionblur_Off

AF_8x

HBAO

= AVG 63 FPS

 

Taki wynik można uzyskać na 6870 :)

 

A grafika wygląda tak samo jak na pełnym ULTRA :]

 

a jakiego masz procka?? bo niektórzy mówią że ten i3 nie jest zbyt wydajny i polecają AMD :P
Link to post
Share on other sites

Będą wieksze na GTX580, to oczywiste ;) Co do tych testów, które podał kolega daniel93, były one robione w singlu, a nie w multi, gdzie do tego dochodzą większe mapy + obsługa do 64 graczy - w takim przypadku myślę, że sprawdziłyby się lepiej 4 fizyczne rdzenie.

Link to post
Share on other sites

Będą wieksze na GTX580, to oczywiste ;) Co do tych testów, które podał kolega daniel93, były one robione w singlu, a nie w multi, gdzie do tego dochodzą większe mapy + obsługa do 64 graczy - w takim przypadku myślę, że sprawdziłyby się lepiej 4 fizyczne rdzenie.

 

możesz polecić jakiegoś procka który twoim zdaniem sprawi się lepiej od i3 ale będzie w potrzebnej cenie jak możesz to uzasadnij swój wybór
Link to post
Share on other sites

Dokładnie

 

Phenom 965 - odrobine wydajniejszy . Prądorzerny . mało przyszłościowy . wymagana zmiana chłodzenia

 

I3 2120 - energooszczędny 65w . przyszłościowy . ciche i wydajne chłodzenie boxowe

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...