Skocz do zawartości

SAPPHIRE HD 7850 2 GB : Sterownik graficzny przestał działać ale odzyskał sprawność


Recommended Posts

Witam

Otóż mam problem gdy włączam program XSPLIT (tak zajmuje się stremowaniem) i po paru minutach stremowania mam zamiar włączyć jakąś grę to gram chwilę i wyskakuje że Sterownik graficzny przestał działać ale odzyskał sprawność .

Specyfikacja komputera

Windows 7 Ultimate 64 bit

Intel Core i5-2500k 3,30 GHz BOX

ASROCK P67 PRO3

DDR3 PATRIOT - 4 GB x2 / 1333

SAPPHIRE HD7850 2048 MB DDR5

Komputer kupiłem wczoraj , a już są pierwsze problemy(sam składałem).

Proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

Gdy próbuję 3dmark11 zrobić test wyskakuje :

 

Workload Single init returned error message: DXGI call IDXGISwapChain::SetFullscreenState failed:

 

The requested functionality is not supported by the device or the driver.

 

DXGI_ERROR_NOT_CURRENTLY_AVAILABLE

Link to post
Share on other sites

Zrobiłem test 3dmark11 :

 

SCORE

P5305 3DMarks

 

GRAPHICS SCORE

5116

 

PHYSICS SCORE

6386

 

COMBINED SCORE

5433

 

http://3dmark.com/3dm11/3969240

 

No i du*a znowu sprawdziłem jak się będzie zachowywała z xsplitem włączyłem stream i włączyłem także NAJGORSZĄ grę jaką miałem na kompie mianowicie Counter Strike 1.6 i nawet chwili czekać nie musiałem bo wywalił błąd

Sterownik graficzny przestał działać ale odzyskał sprawność

Link to post
Share on other sites

troche poczytałem na US forach jest to czesty problem narazie nie znalazłem rozwiązania ale wydaje mi sie ze to wina nie dopracowanych jeszcze sterowników, mianowicie chodzi coś o programy działające w tle które wymuszają inna rozdzielczość.

 

Tak to jest z najnowszymi kartami musisz wg. mnie czekać na poprawione sterowniki.

Link to post
Share on other sites

zal.pl ja bym to niósł na gwarancje to ma działać po wyjęciu z pudła dziwie się wam ludziska kupe hajsu za kartę dajecie i bawicie się w jakieś podnoszenie napięcia etc. z nowiuteńką kartą ... jedna słowo się ciśnie na usta BUBEL kiedyś oc bedziesz chciał zrobic a tu du*a bo juz gdzies zwiekszales napiecie albo co lepsze okarze się, że kręci słabo albo znowu dalej się wysypuje do wymiany i już w sklepie im ten sam błąd wyskoczy i dadzą ci nówkę kolejną sztukę i tak do usranej śmierci póki nie trafisz na działającą sztukę o.O nie daj się zfraferować LoL: chyba, że kupiłeś na jakimś amazonie to trochę dół ;P

Link to post
Share on other sites

dołaczam sie do tematu z problemem tej samej karty.wczoraj gralem w wowa i nagle obraz mi zniknał, po alt f4 wyskoczylo ze sterownik ekranu przestał dzialac. restart kompa i niby ok, dzisiaj odpalam wowa i w momentach jak lece z punktu a d punktu b albo gdy jest jakis cinematic pojawiaja sie tzw artefakty czy takie dziwne paski i oglnie rzeczy ktorcyh nie powinno byc.

dodam ze nie podkrecalem karty , sama gierka jest ustawiona na ultra i wczesniej ine bylo problem a sterowniki mam te najnowsze pobrane proramikiem ze strony ati( taki maly skrypt ktory sam pobiera najnowsze wersje).

karta sie zjarala ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...