Skocz do zawartości

Turbobit.net nie da się pobrać z premium


Recommended Posts

Witam, kupiłem sobie konto premium(nie na allegro) na 30+10 dni w turbobit (wczoraj), teraz patrze i nie mogę ściągać plików , pisze mi ,że :

 

 

Premium access is blocked

Your Premium access to download temporarily blocked.

Reason: Limit reached by daily amount of traffic

End time of block: 2012-07-25 00:00:00

 

po tłumaczeniu w google wychodzi :

 

 

Dostęp Premium jest zablokowany

Twój dostęp Premium do pobrania tymczasowo zablokowany.

Powód: Limit osiągnięta przez codzienne natężenia ruchu

Czas zakończenia bloku: 25.07.2012 00:00:00

 

Trochę tego nie rozumiem...przecież kupiłem premium ,no to chyba mogę pobierać bez żadnych ograniczeń a tu takie coś... miał ktoś już podobny problem?

Link to post
Share on other sites

Our service is checking your IP to keep download records. If you receive such a message while in fact you have not been downloading anything, it means that you are using a proxy employed by a lot of users simultaneously. You may not be using a proxy for your computer, but your provider may be employing a client’s

transparent proxy

.

You may check your IP by following this link.

How to solve this problem? If you have access to your network settings, quit your proxy. If you cannot do that, the only way out is to buy a

Turbo Account

.

Turbo Users

are recognized by their cookies, not by their IPs. Unfortunately, we cannot cancel all IP checks; otherwise we would to shut down the service because of uncontrolled downloads. We hope for your understanding.

W wolnym tłumaczeniu, jeśli nic nie pobierałeś, a mimo to zostałeś zablokowany, zapewne łączysz się przez proxy lub więcej osób niż Ty posiada to samo IP. Więc, nie łącz się przez proxy, jeśli tego nie robisz, zapewne więcej osób niż Ty ma to samo IP. Aby rozwiązać problem .. UWAGA... zakup Turbo Konto! Jako iż te sprawdza Twoje cookies na komputerze, a nie IP. I blabla przepraszamy ale nie możemy zmienić naszej procedury bo blabla. Innymi słowy, ten serwis Cię wyrolował. xD Lub - Ściągnąłeś naprawdę za dużo i sam osiągnąłeś limit. Nie mniej jednak, jeśli sprawdza to po IP, to może... połącz się przez proxy. ;)

 

Edit: Ale... chwila, przecież Ty kupiłeś Turbo Konto! XD Czy to jakieś inne jest? Bo jeśli tak, to wyczyść cookies! I powinno działać. ;)

Edytowane przez Taczi
Link to post
Share on other sites

Mam statyczne IP, więc chyba to możliwe ,że "my" siedzimy na jednym IP.

Jak nie łączyć się bez proxy? ,

Już mam odblokowane ...

a z jakiej firmy masz internet?może nie masz zewnętrznego IP i połowa osiedla jak nie miasta jedzie na tym samym IP

 

Jakaś firma AJC, na googlach jest , ale na speedtest.net piszę, że NETIA .
Link to post
Share on other sites
  • 2 lata później...

Odświeżam temat, bo na allegro pojawia się sporo ogłoszeń oferujących "nielimitowane konta premium" na Turbobit

 

Ceny zaczynają się od złotówki :D  jednak tego typu usługi to zwykłe "multi", które przez 90% czasu nie działa z uwagi na blokady czasowe konta związane z nadmierną aktywnością z różnych IP na koncie.

 

Podsumowując 90% ofert to buble.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...