Skocz do zawartości

Burza mózgów (HTC czy SE)


Recommended Posts

HTC Sensation będzie lepszy do gier ze względu na dość znacznie lepszy układ graficzny. :P

 

Dlaczego wybrałeś akurat te 2? Zastanawiasz się nad kupnem, czy nowa umowa, a może masz dostać? ^^

Edytowane przez Bomber3d
Link to post
Share on other sites

HTC Sensation będzie lepszy do gier ze względu na dość znacznie lepszy układ graficzny. :P

 

Dlaczego wybrałeś akurat te 2? Zastanawiasz się nad kupnem, czy nowa umowa, a może masz dostać? ^^

 

Smartfon max do 1000zł (najlepiej 800-900+

Link to post
Share on other sites

Brat proponował mi z Samsungów Samsung Galaxy S lub Samsung Galaxy S plus

oraz z HTC :HTC Sensation HTC Desire S/HD.

W pracy tak jak pisałem chłopaki mają Sony Ericsson Arc S oraz Samsung Galaxy S plus i zdecydowanie lepsze wykonanie ma Samsung. Co do bebechów to nie porównywałem ale jak bym miał wybierać z tych dwóch to tylko Samsunga.

Jeszcze analizuje telefony HTC.

Pozwolisz że dołączę się do tematu ?? :)

Link to post
Share on other sites

Brat proponował mi z Samsungów Samsung Galaxy S lub Samsung Galaxy S plus

oraz z HTC :HTC Sensation HTC Desire S/HD.

W pracy tak jak pisałem chłopaki mają Sony Ericsson Arc S oraz Samsung Galaxy S plus i zdecydowanie lepsze wykonanie ma Samsung. Co do bebechów to nie porównywałem ale jak bym miał wybierać z tych dwóch to tylko Samsunga.

Jeszcze analizuje telefony HTC.

Pozwolisz że dołączę się do tematu ?? :)

 

proszę bardzo. udzielaj się i produkuj jak tylko możesz. :)

Link to post
Share on other sites

bo na allegro mogą mnie w ****a zrobić

To już zależy od sprzedawcy a nie od allegro.

W tej cenie proponowałbym HTC evo3d

http://allegro.pl/htc-evo-3d-okazja-i2515935692.html

Jest ciutkę lepszy od sensation (i nie mówię tu o 3d) i nawet trochę tańszy.

Jeśli nie to zostaje Motorola RAZR

http://allegro.pl/telefon-motorola-razr-gwarancja-24-m-ce-i2496711869.html (za ok. 1000zł kupisz)

lub Galaxy s2

Link to post
Share on other sites

HTC Evo3d lepszy od Sensation jest tylko w 2 aspektach - 3d ;) i więcej pamięci operacyjnej. Wyświetlacz i aparat zdecydowanie lepsze w Sensation.

 

DHD przegrywa z Sensation pod każdym względem - oprogramowanie, wyświetlacz, aparat, wydajność. Moim zdaniem nie wart kupować.

Desire S - jeżeli pasuje Ci ekran 3,7" to jest to niezły wybór

Galaxy S plus - nie korzystałem, przez krótki okres miałem przyjemność z SGS bez plusa, całkiem niezły, ale wygląd/wykonanie i brak aktualizacji to spore wady

 

Sensation też ma kilka wad, ale moim zdaniem to i tak wciąż najlepszy wybór w cenie ok. 1000 zł.

 

Moim zdaniem warto szukać okazji na allegro - zwłaszcza z twojej okolicy, aby móc odebrać osobiście i sobie obejrzeć sprzęt przed zakupem.

Link to post
Share on other sites

Dziękuje wszystkim. Mój wybór to HTC Desire HD za 850zł.

Słaby wybór, powiedział bym nawet że bardzo słaby jak na 850zł. Za 100zł więcej miałbyś telefon pod każdym względem lepszy (sensation, evo3d). Ten HD jest wart najwyżej 700zł
Link to post
Share on other sites

Słaby wybór, powiedział bym nawet że bardzo słaby jak na 850zł. Za 100zł więcej miałbyś telefon pod każdym względem lepszy (sensation, evo3d). Ten HD jest wart najwyżej 700zł

 

No nie wiem jak nowy HD kosztuje koło 1100zł...

I przynajmniej kupuje od ręki w swoim mieście więc bez oszustw...

Edytowane przez rastalok
Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie nieopłacalny wybór! Słaby wyświetlacz, niska wydajność, słaby aparat, brak aktualnego oprogramowania... 850 zł to zdecydowanie za dużo. Za niewiele więcej można mieć znacznie lepszy telefon.

 

Ale mimo wszystko jeśli kupisz DHD powinieneś być zadowolony :) Android + Sense to zgrabny duet. Miłego używania!

 

rastalok, a kupujesz nowy czy używkę?

Edytowane przez jack_rackham
Link to post
Share on other sites

No nie wiem jak nowy HD kosztuje koło 1100zł...

Moze sobie kosztować i 3000zł i co z tego?

 

 

I przynajmniej kupuje od ręki w swoim mieście więc bez oszustw...

Oszustwo to sprzedać ten telefon za taką kasę. Zrobili cie w bambuko po prostu. Jak możesz to cofnij to, już lepiej było wziąć Arc S

 

Ale mimo wszystko jeśli kupisz DHD powinieneś być zadowolony

Beznajdziejna bateria szybko zepsuje humor, ledwo dzień wytrzymuje.
Link to post
Share on other sites

Jest jeszcze bdb lg swift 3d, wykonanie bajka super soc, dobry ekran. Jedyny malutki minus to 512ramu, ale spokojnie wystarcza do użytkowania

http://allegro.pl/telefon-lg-swift-3d-p920-android-gps-wifi-pl-menu-i2522957054.html

albo swift 2x, na procesorze nvidia tegra http://allegro.pl/telefon-lg-swift-2x-p990-i2530499179.html Również wykonanie klasa.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...