Skocz do zawartości

Recommended Posts

GTX 690 całkowicie nie opłacalny. Na anglojęzycznej stronie były testy, w której gtx 670 miał maxymalne użycie 91% a gtx 680 86% więc nawet gtx 670 nie wykorzystasz w pełni. moim zdaniem wydawanie więcej niż 5k na komputer do gier (do pracy to co innego) jest kompletnie nieopłacalne. Kup kompa za 5k a resztę odłóż na lokatę czy gdzieś i masz fundusze na następnego kompa za np. cztery lata.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Płytę Asus Maximus IV Extreme P67

Sprzedam ci swoją.

 

690 to bardzo dobra karta, jakbym tylko miał hajc to od razu bym ją łykał i wodował :D

 

Na anglojęzycznej stronie były testy, w której gtx 670 miał maxymalne użycie 91% a gtx 680 86% więc nawet gtx 670 nie wykorzystasz w pełni.

Bzdura. Nie pomyślałeś o tym, że koleszka może ma ochotę na przykład pograć sobie w 3D ? Do tego nawet 680 nie wystarczy, aby odpalić gierki na max w 60kl/s.

 

W jakiej rozdziałce były te testy ? Może on ma monitor o rozdz wyższej niż FHD ? Nie pomyślałeś o tym ?

Swoją drogą, ciekawe jakie oni tam gry testowali i na jakich ustawieniach, że takie użycie. Np Batman Arkham City z PhysiX i DX11 na pewno pożera całe zasoby mocy takiego 680 bo widzę jak mój 670 przy tych detalach klęka.

Edytowane przez effendi360
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Sprzedam ci swoją.

 

690 to bardzo dobra karta, jakbym tylko miał hajc to od razu bym ją łykał i wodował :D

 

 

 

Bzdura. Nie pomyślałeś o tym, że koleszka może ma ochotę na przykład pograć sobie w 3D ? Do tego nawet 680 nie wystarczy, aby odpalić gierki na max w 60kl/s.

 

W jakiej rozdziałce były te testy ? Może on ma monitor o rozdz wyższej niż FHD ? Nie pomyślałeś o tym ?

Swoją drogą, ciekawe jakie oni tam gry testowali i na jakich ustawieniach, że takie użycie. Np Batman Arkham City z PhysiX i DX11 na pewno pożera całe zasoby mocy takiego 680 bo widzę jak mój 670 przy tych detalach klęka.

 

Ile masz tą płytę masz gwarancje jeszcze i ile za nią chcesz :D

 

Te Rafał ale to nie twoje pieniądze więc sory ale mogę wydawać na no chcę :D

Edytowane przez ox1de1991
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Takie gó**o?

No nie jest zła ale miesiąc ogarnianie zajęło :D

 

Jedyne co mi zostało to dual boty, za hu*a nie wiem jak się z tym uporać.

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Nie chce mi się pisać po raz N-ty. Wyszukaj sobie w mojej zawartości.

Jak chcesz ją brać to jedynie jak jesteś kumaty z angielskiego. Wtedy jak będą problemy to na forum ROG jest dużo chłopaków co pomogą, bo ją mają. W polsce, mało kto ją posiada z oczywistych względów - cena.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...