Skocz do zawartości

[Problem] HP Pavilion dv6-6b15sw - grafika


Recommended Posts

Witam wszystkich. Na wstępie przepraszam jeżeli naruszyłem jakiś punkt regulaminu lub temat powtarza się setny raz, szukałem odpowiedzi na moje pytanie, niestety nie znalazłem.

 

Zakupiłem w sklepie Euro Rtv AGD laptopa HP Pavilion dv6-6b15sw. Problem jest taki, że od nowości potrafi się zaciąć w dowolnym momencie. To może być podczas pisania na gg lub przeglądania internetu. Na 100% zdarza się natomiast podczas uruchomienia gry Battlefield 3 więc doszedłem do wniosku, że to wina grafiki. Instalowałem już różne sterowniki i nic nie pomogło.

 

Zdecydowałem się na instalke czystego Windowsa ale nie z Recovery tylko czystego bez żadnych aplikacji HP i sterowników. W momencie próby instalacji steroników do grafiki ze strony HP (niestety ale zwykłe od AMD nie maja w sobie sterownikow do USB a takie wlasnie HP posiada, bzdura zeby do sterownikow od grafiki pakowac stery do USB chyba ze to jakos jest powiazane z budowa APU). Sterowniki od HP powodowaly ze Windows stawal na znaczku Windows poczas wczytywania, znaczek pulsowal ale nic wiecej sie nie wczytywalo. W koncu udalo mi sie jakos zainstalowac zwykle sterowniki od AMD z podmiana plikow tych od HP. Niestety porty USB 3.0 nie dzialaja a laptop potrafi sie zaciac podczas uruchomienia BF3 czy innych gier. Probowalem juz z wlaczonym CF i wylaczonym.

 

Jakies pomysly? Moze powinienem oddac go na gwarancje? Wykupilem takze ubezpieczenie laptopa wiec nie powinno byc problemu z wymiana jesli to jakas wada fabryczna.

Link to post
Share on other sites

Jak masz wykupione dodatkowe ubezpieczenie to bym go oddal na gwarancje - niech sie w serwisie martwia :)

Tym bardziej ze instalowales swiezego Windowsa i bez efektow.

Chyba ze ktos ma jakies inne pomysly jeszcze.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...