Skocz do zawartości

Windows 8 - pytania, opinie, informacje


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Co znaczy ściągać? Nie możesz wybrać lokalizacji zapisu pliku?

 

W Chrome tak. Wszystkie pliki idą na hdd, ale nie do biblioteki zdjęć. 

 

Nie mogę zmienić lokalizacji pobieranych plików w Internet Explorer. 

Po części rozwiązałem problem. Może komuś się przyda:

 

1. ustawiamy w przeglądarce miejsce zapisy na docelowy dysk

 

2, otwieramy Eksplorator plików/ obrazy biblioteka / właściwości i dodajemy lokalizacje bibliotek

 

U mnie zadziałało. 

 

Mam jescze problem co do ustawienia miejsca pobierana w explorerze na ekranie startowym. Jak go sam rozwiąże to dam znać. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

tworzysz na hdd folder np. "media", ustawiasz go jako docelowy do zapisywania plików,

 

następnie w bibliotece zdjęć dodajesz folder z hdd

 

Witam,

 

mam problem i myślę, że to jest odpowiedni temat. 

 

Mam dwa dyski: 1TB hdd i 120 gb ssd,

 

System to Windows 8

 

Chcę ściągać zdjęcia na hdd i odtwarzać je w bibliotece zdjęć. Da sie jakoś to zrobić?

 

Nie chcę zaśmiecać ssd.

 

Dzięki z góry

Link to post
Share on other sites

To ja z innej beczki, czy musze instalować jakiekolwiek sterowniki do mojego sprzętu przy zmianie na Win8? Sprzęt w podpisie. Domniemam że sterowniki do grafiki obowiązkowo, a co z resztą?

Link to post
Share on other sites

Powiem  tak - powinno wszystko wykryć i działać, jednak nie licz na dodatkowe ustawienia. Sterowniki instaluje się zawsze. Sprzęt powinien działać i bez nich, ale jednak firmowe drivery na pewno zaoferują Ci więcej niż sam Windows. Może być problem z Razerem, znajomy mi mówił, że nie wszystkie przyciski mu działały. Co do sterów, jeśli nie ma na Win8, powinny działać te do Win7.

Link to post
Share on other sites

Po czystej instalce win8 wszystko działało. Jednak rozdzielczość była mniejsza i miałem czarne paski po bokach ekranu. Dopiero sterowniki od nvidi to naprawiły :) Potem sterowniki od płyty głównej aby dźwięk 5.1 działał i właściwie tyle. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...