Skocz do zawartości

Windows 8 - pytania, opinie, informacje


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Witam 
Panowie sorki, że tak się wtrącę ale potrzebuje pilnej odpowiedzi... 
Już od trzech godzin szukam potwierdzenia na necie:

Właśnie   złożyłem nowego PC bez OS-a a że obecnie przebywam za granicą muszę kupić winde tutaj.

Czy kupując windows 8 za granicą (kraj UE )będzie on miał polski język/ interface????

 

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Miałem na starym kompie (athlon 64 3000+ i 1GB ram) W8 i działał nie wiele wolniej niż XP. Zakładam że z W7 byłby problemy.

Na nowym kompie zainstalowałem od razu W8 i nie mogę narzekać. Szybko się włącza i wyłącza. Z aplikacjami także problemu jeszcze nie miałem. No i metro. Tak jak pisali poprzednicy jest to wygodne, szczególnie w połączeniu z normalnym pulpitem. 

Jak dla mnie duchowy następca XP :) 

 

P.S. W8.1 będzie aktualizacją dla W8 czy będzie to osobny system który trzeba będzie instalować ? I czy będzie to darmowa aktualizacja czy trzeba będzie kupić ?

Link to post
Share on other sites

Wczoraj wysypał się klucz do w8 upgrade. Wyskoczyła informacja o aktywację ale po wpisaniu klucza wywalało, że ten klucz jest już używany na innym kompie. Trzeba było aktywować telefonicznie. Ciekawe czy przy ewentualnej reinstalacji nie będzie problemów

Link to post
Share on other sites

Kilka dni temu zainstalowałem na nowym kompie Win8Pro z dreamspark. Dobrze wiedziałem jak wygląda i działa bo na wirtualnych maszynach już testowałem i kolega ma jako główny system na lapku od wersji preview. 
Stwierdzam, że zainstaluję 8 na wszystkich sprzętach w domu bo jednak jest wygodniejsze w działaniu :D Uwielbiam działanie win->zaczynasz pisać nazwe programu->enter i program się włącza. Wyszukiwanie w menu jest świetne :) 

Link to post
Share on other sites

Witam. Nowy laptop lenoo z500. Mam taki problem z windows 8. Weszłem w skypa a tam komunikat zeby sciagnac nowszą wersje , klkam ok i w interfejsie metro wyskakuja mi lista "instalowanie aplikacji " gry , muzyka, skydrive, pogoda, skype itp. ale przy kazdej pisze oczekiwanie i nic sie nie dzieje. Bez aktualizacji skype sie niechce wlaczyc a aktualizowac sie niechce bo ciagle jest komunikat "oczekiwanie " Kupiłem rodzica laptopa aby pogadali na skypie a tu taka lipa. Pomocy

Edytowane przez mich83
Link to post
Share on other sites

@up kolejny produkt googla, który inwigiluje userów?...tak jak google drive...i inne z reszta usługi?

sorry ale korespondecja powinna byc prywatna, a znajac googla wszsystko sobie zachowa lub analizuje.

Ah ah, i już sprzedadzą dane mojemu koledze i będzie wiedział o mnie wszystko... :] Korzystam od dawna tak jak i moi znajomi i jakoś jeszcze nigdy nie zauważyłem nadużyć z ich strony no ale co tam, trzeba straszyć innych :) 

A żeby nie było offtopu. Jak w menu nazwać te grupy? Bo gdzieś widziałem, że się da. 

Link to post
Share on other sites

nie chodzi o sprzedaz...ale mowi sie o anonimowości w sieci i bezpieczenstwie. Wiec przestrzegam...produkty google'a sa swietne nie watpie, ale była ostatnio afera o google drive, ze google ma pełne prawa do zawartosci naszego dysku...no to sorry...

Link to post
Share on other sites

Witam

Panowie mam pewien kłopot z bezpiecznym usuwaniem urządzeń pod WIN 8 pro.

Założyłem temat w dziale diagnostyka ale na razie nic nie podziałało ....Jeśli spotkaliście się z podobnym problemem lub macie jakies pomysły to będę wdzięczny.....

link:

http://forum.benchmark.pl/topic/89257-b%C5%82%C4%99dne-rozpoznawanie-sprz%C4%99tu-w-win-8/

 

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam, nie chce zakładać tematu gdzie będzie tylko jedna odp więc przejdę do konkretu. Mianowicie posiadam stary komputer który miesiąc temu był ulepszany na potrzeby żony i tu mam pytanie PC działa na Win XP HE 32 Bity niestety system jest przestarzały i żona męczy mnie o Win 7/8 ( zdecydowałem się na 8) czy gdy wykupię upgrade do Win8 z wersji 32 bity nie da rady przejść na 64 bity?. Może głupie pytanie ale w przypadku Windows 8 jest sprzedawany jeden upgrade gdzie mamy dwie wersje systemu (link).

Edytowane przez Lupito
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Z tego co wiem nie da rady przejść z 32-bit na 64-bit bez formatu partycji systemowej. To jedynie możliwe przy upgrade systemu do kolejnego, nowszego a kompatybilnego systemu - ale tylko w tym samym bitowym układzie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
Gość usunięty

Jakoś nie spotkałem się do tej pory z wysypem informacji o tym problemie. Zatem nie wiem ale wydaje mi się, że to nie jest jakiś wielkie coś i nie musimy się martwić.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...