Skocz do zawartości

Recommended Posts

co myślicie o tych słuchawkach? nadadzą się? spośród tych, które oglądałem wyglądają całkiem wygodnie, a na tym zależy mi przede wszystkim.

 

szukam słuchawek w granicach do 200zł, zamkniętych i wygodnych do wielogodzinnych rozgrywek. obecnie mam jakieś nonamy i nawet w csie słychać, że ktoś biegnie, ale za ch....a nie wiadomo, z której strony. moich noname'ów używam wyłącznie do gier i do komunikatorów typu ts, mumble, skype itp. chociaż może dlatego, że są tak beznadziejne ;p

 

do oglądania filmów używam głośników, więc ich głównym przeznaczeniem będzie komunikacja, gry i muzyka. z mikrofonem czy bez, nie robi mi to różnicy, bo mikro zawsze można dokupić.

 

przydałaby się do tego jakaś karta dźwiękowa- jestem w stanie wydać na nią ze 400zł

Link to post
Share on other sites

Mam Shure i mogę powiedzieć, ze maja bardzo dobrą jakość dźwięku, pozycjonowanie też. Nie nadają się tylko jeżeli ktoś chce słuchawki do muzyki z dobrym bassem. Bass jest ale spokojny.

Drobny problem jest tez z wygodą. Ogólnie nosi się je bardzo fajne, ale po kilku godzinach (jeżeli masz źle ubrane) końcówka uszu zaczyna kuć. Tak czy siak polecam, przynajmniej nie ma obaw że pękną same z siebie, jak w przypadku innych, ponadto maja dość dobrej jakości kabel.

Edytowane przez Rocik
Link to post
Share on other sites

@drachenfeles kiedyś proponowałeś mi audiotraka cube, coś się zmieniło?

 

zastanawiałem się też nad zakupem prodigy hd2. fajnie byłoby wybrać jakąś dobrą kartę. zdaję sobie sprawę, że wszystkie są dobre, ale zawsze jest ta jedyna.

 

przy okazji jeśli chciałbym kupić głośniki za 400zł to brać głośniki komputerowe 2.0 czy 2.1 czy może jakieś "normalne" paczki?

Link to post
Share on other sites

@drachenfeles kiedyś proponowałeś mi audiotraka cube, coś się zmieniło?

ja cube? nie przypominam sobie

 

przy okazji jeśli chciałbym kupić głośniki za 400zł to brać głośniki komputerowe 2.0 czy 2.1 czy może jakieś "normalne" paczki?

do "normalnych" paczek potrzebny będzie jeszcze wzmacniacz, a to wydatek 3-5 stówek zależy jak się trafi, mowa oczywiście o używkach
Link to post
Share on other sites

nie ma nic złego w subwooferze pod warunkiem, że gra to, co powinien, a nie jak w przypadku większości zestawów bas i dolną średnicę

problem w tym, że nigdzie poza Edifier'em nie raczyli napisać gdzie kończy się woofer, a gdzie zaczynają satelity, co znaczy, że zapewne jest jeszcze gorzej niż przypadku rzeczonego Edifier'a, choć może się mylę, bo satelity Microlaba wyglądają konkretniej

natomiast taki układ nie nastawia pozytywnie do tych zestawów 2.1 także może lepiej coś z 2.0 tak jak patrzę na ich oferty to sensownie wygląda Solo 15 i Solo 7c od Microlaba oraz S2000V i RT2000T Edifier'a natomiast nie słuchałem, więc nie powiem na pewno

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

bardzo fajne a5+, już je oglądałem, ale bardziej żeby o nich poczytać niż przymierzać się do ich kupna, nie mam tyle kasy

 

słyszał ktoś o tych głośnikach? http://usa.denon.com/us/Product/Pages/ProductDetail.aspx?PCatId=AudioComponents%28DenonNA%29&CatId=ShelfSystem%28DenonNA%29&PId=SCN7%28DenonNA%29

 

warto je kupić? żeby je podłączyć do kompa trzeba trzeba przez jakiś amplituner prawda?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...