Skocz do zawartości

Recommended Posts

Domik a mógłbyś podać więcej szczegółów w jaki sposób Cię oszukali?

 

U mnie sprawa ma się podobnie jak u wołeczka, zgłoszenie na policję 21.07, na razie brak dalszych wieści poza tym, że postępowanie będzie się toczyć.

 

U mnie była bardzo mała kwota, więc nie zgłaszałem sprawy na policję.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Prawdopodobnie ostatni update, wszystko kończy się dobrze. Minęło dopiero nieco ponad dwa miesiące od zgłoszenia zdarzenia na policję i pierwszego kontaktu z POK, a kilka dni temu Allegro wypłaciło całą kwotę. I w zasadzie ja się mogę cieszyć szczęściem w nieszczęściu i muszę współczuć Oszukanej, która padła ofiarą złodzieja w identyczny sposób, jednak nie ubezpieczony przez Allegro. Ciekaw jestem jak potoczy się jej historia. Moja (poniekąd) kończy się dobrze, jednak niesmak pozostanie na długo. Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

kutwa nawet mi nie mów, też uważam że na 10 ludzi jakich spotkasz to jeden ogarnie, pracowałem w ulotkach od 6 do 11 sierpnia, jest 7 września i nie dostałem kasy i do inspektoratu pismo pisałem aby odzyskać co zarobiłem, w ten sam dzień miałem sprzedać Xperie i sie przybujał leszczyk że nie mam faktury, powiedziałem że za 30 minut będzie, że podjadę do niego z tym, po 2 minutach sms że przeprasza za kłopot ale nic z tego, i w tenże sam dzień wystawiam proc za 330 pln jakis bezczelny viul mi proponuje 200 od ręki, jakby mnie miał za idiotę

 

ludzie to robaki, a jeszcze polaczki. nir chodzi mi o polaków tylko o polaczków cwaniaczków i oszustów, taki kraj

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...