Skocz do zawartości

Regulacja wiatraków Antec Three Hundred Game


Recommended Posts

Witam.

1. Posiadam obudowę jak w tytule wraz ze standardowo zainstalowanymi wiatraczkami. Wszędzie piszą o możliwości ich 3-stopniowej bezproblemowej regulacji. Gdzie to się robi?

Czy trzeba otwierać obudowę czy można softwarowo, a jeśli tak to pod Windowsem czy w Biosie? Jeśli coś ma z tym wspólnego płyta główna to posiadam Gigabyte P55-UD3, procesor Core i5.

Mam cały nowy komp na gwarancji więc nie chcę otwierać obudowy coby plomb nie zrywać.

 

2. Dodatkowo chciałbym móc regulować obroty wentylatora na procesorze. Posiadam Scythe Shuriken Rev.B.

 

Za wszelkie porady serdecznie dziękuję.

Link to post
Share on other sites

Kupowałem w komputroniku.

Na obudowie mam przyklejona naklejkę, że jej naruszenie czy zerwanie powoduje utratę gwarancji.

Podobno wiatraki te są ustawione domyslnie w trybie "low" i chciałbym, żeby na takim chodziły, ale jak mam się upewnić.

Poza tym głupio nie mieć możliwości regulowania czegoś, jeśli się juz za to zapłaciło...

Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc to i tak niema sensu ustawiać na więcej niż minimum bo tak dmuchają nieźle. Na medium i high to już są naprawdę słyszalne :( W inny sposób jak regulacja wewnątrz obudowy nie dasz rady ponieważ są podłączone pod molex właśnie z tymi kosteczkami do regulacji :)

Link to post
Share on other sites

nie na bez jaj, na serio oni tak robia że regulatory zamykają? LOL

Powini sie poczuć i w takim razie to jakoś wyprowadzić na zewnątrz, przecież to jest ograniczanie mozliwości korzystania z produktu. Sam mam regulator tylnego wentyla w antec 300 wyprowadzony na zewnątrz, jest tam pare mm przestrzeni na kabel między obodową a ścianką. 2gi bieg przydaje się czasem np. do orthosa.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...