Skocz do zawartości

Problem z HD 7850 OC.


Recommended Posts

podobno ''testowali'' ale kto tam ich wie, ważne że wkońcu coś zrobili Dajcie spokój, radeona wysłali do producenta, a włożyli wi gefirce 7900 gs, WTF!!!!!!

 

haha to mi włożyli :D GF 7300GS 128mb i który sie grzeje do 80 Stopni bo nie ma wiatraczka tylko sam radiator :P ale dobre i to chociaż mogę se pograć w 1.6 i posiedzieć na necie :P

Edytowane przez hajtek
Link to post
Share on other sites

Ja odebrałem dzisiaj swoją kartę. W notatce z serwisu było "Naprawiono z użyciem nowych części". Zainstalowałem sterowniki 12.8 i odpaliłem testy. W Mafii 2 nie było problemów po ok 15 minutach testów. Właśnie skończyłem około godzinną grę w BF3 i również wszystko ok. Jak będę miał czas to potestuję dłużej.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja odebrałem dzisiaj swoją kartę. W notatce z serwisu było "Naprawiono z użyciem nowych części". Zainstalowałem sterowniki 12.8 i odpaliłem testy. W Mafii 2 nie było problemów po ok 15 minutach testów. Właśnie skończyłem około godzinną grę w BF3 i również wszystko ok. Jak będę miał czas to potestuję dłużej.

Witać Że Gigabyte Wziął Się Za Naprawę Tej Karty :) czekam na dalsze testy .

Link to post
Share on other sites

Jednak moja nadal jest niesprawna - w bf3 mam szary ekran podczas gry Powiedzcie mi czy przy 3 reklamacji moge domagac sie wymieny karty? Zakupy robilem w prolinie w centrali

a próbowałeś na innych sterach ? . jeśli nadal nie jest sprawna do tej pory to muszą ci ją wymienić tak sądzę.

Edytowane przez hajtek
Link to post
Share on other sites

Jeśli jeszcze nie próbowałeś, to zainstaluj 12.8 (wcześniej wyczyść używając np. driver sweeper). Jeżeli dalej masz szary ekran (rozumiem, że tak jak wcześniej cały komputer się wiesza), to możesz żądać zwrotu gotówki. Ja również kupowałem w centrali, ale mam sklep na miejscu i tam reklamowałem.

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Powiedzcie mi czy przy 3 reklamacji moge domagac sie wymieny karty? Zakupy robilem w prolinie w centrali

Sprawdź co jest dokładnie napisane na ten temat w dokumencie gwarancyjnym - o ile z niego korzystasz. Jeśli zaś korzystasz z uprawnień ustawowych to w sumie tak bo karta miała być sprawna a nie jest, mimo różnych napraw.
Link to post
Share on other sites

Wlasnie zamierzalem kupic 7870, lecz ten temat i kilka innych na zagranicznych forach sklonily mnie do glebszego zastanowienia. Nie moge sobie pozwolic na bawienie sie w wysylanie kart do serwisu i czekanie na nie po 3 tyg.

Czy jest tu ktos kto kupil ta karte jakos niedawno? Koniec sierpnia/ poczatek wrzesnia? Czy owe problemy wystepuja?

I czy na chwile obecna, jest dla tej karty jakas alternatywa (podobno wydajnosciowa) za ta sama cene? Nie chce skakac do 660Ti.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

I jak chłopaki ktoś już dostał kartę i została ona naprawiona? ( tyczy się tych który oddali do naprawy )

 

Wczoraj sobie pograłem trochę dłużej w BF3 i nie było żadnych problemów. Do tej pory zazwyczaj 15-20 minut starczyło, żeby się zacięło. Wczoraj spokojnie zdążyłem zagrać kilkanaście rund i nic się nie stało.

Link to post
Share on other sites

Wczoraj sobie pograłem trochę dłużej w BF3 i nie było żadnych problemów. Do tej pory zazwyczaj 15-20 minut starczyło, żeby się zacięło. Wczoraj spokojnie zdążyłem zagrać kilkanaście rund i nic się nie stało.

 

No to elegancko :) Jak ja dostanę jtswoją to tnapiszę czy wszystko jest z njuż OKi... ;) Mam nadzieję, że już będzie w tym tyg. co będzie : d

 

 

 

 

 

 

//Halo, kolego! Może dostosowałbyś swoje posty do regulaminu? Odsyłam do pkt 2h.

//Następnym razem zostaniesz regulaminowo nagrodzony więc uważaj. //Igorrodz

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites

Dostaliście już karty z serwisu? Ja dostanę swoją w tym tygodniu, zrobię testy i dam znać.

 

Ja również czekam na kartę w tym tygodniu. Już powinna być i także zrobię testy a także dam znać ... Pozdrawiam.

 

Dzisiaj odebrałem karta z serwisu :) , Jak na razie wszystko OK z nią ale napisze jutro jak dłużej po testuje ją ;)

Edytowane przez SP1DER987
Reg. 2h
Link to post
Share on other sites

Zdaje Ci się że dziwnie :P a tak powracając do testów jestem po noce i jestem w stanie przyznać że po odebraniu karty wszystko działa jak należy :) Wreszcie Gigabyte się wziął do roboty !

Edytowane przez SP1DER987
Reg. 2h
Link to post
Share on other sites

witam,

 

mam taki sam problem z hd 7850 od GB. zwiechy w roznych grach (bf3, diablo3). po zmianie taktowania GPU na 850 zwiechy sa rzadsze ale sa. stery 12.8, zasilka 650W. temp w normie. z tego co piszecie to zostaje tylko zglaszac na gwarancje (HelpDesk od GB tez mnie zlal - sprawdzic na innym kompie i ew. zglosic na gwarancje) az do skutku - no po 2 nienaprawieniu mozna pocisnac ich o zwrot kasy - jesli nie bedzie poprawy to pismo do UOKiK.

widac jednak, ze cos naprawiaja w serwisie bo nie zglaszacie juz problemow.

Link to post
Share on other sites

witam,

 

mam taki sam problem z hd 7850 od GB. zwiechy w roznych grach (bf3, diablo3). po zmianie taktowania GPU na 850 zwiechy sa rzadsze ale sa. stery 12.8, zasilka 650W. temp w normie. z tego co piszecie to zostaje tylko zglaszac na gwarancje (HelpDesk od GB tez mnie zlal - sprawdzic na innym kompie i ew. zglosic na gwarancje) az do skutku - no po 2 nienaprawieniu mozna pocisnac ich o zwrot kasy - jesli nie bedzie poprawy to pismo do UOKiK.

widac jednak, ze cos naprawiaja w serwisie bo nie zglaszacie juz problemow.

 

Najlepiej Wyślij Kartę Do Gigabyte Nie Baw Się W Serwisy itd... bo tak jak widzisz oddaliśmy troszkę czekania było ale warto bo naprawili tą usterkę ;)

Edytowane przez hajtek
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...