Skocz do zawartości

Który procek wybrać?


Recommended Posts

No to ja myślę, że od razu powinien kupić 2500k. Chociaż lepiej dołożyć kilka stów i kupić 2600k. Czasami warto po prostu odpowiedzieć na proste pytanie, z jakim mamy do czynienia w tym temacie, ew. następnie dopytać jaki jest cel zakupu, jaki budżet itd. Użytkownik zadaje proste pytanie, a zamiast odpowiedzi dostaje bełkot. Nie jestem tutaj specjalistą ani weteranem forum, ale to nie znaczy, że nie mam styczności z innymi forami, dlatego uważam, że warto utrzymywać porządek w tematach, bo na tym forum wyjątkowo często temat główny jest sprowadzany na boczny tor.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

No to ja myślę, że od razu powinien kupić 2500k. Chociaż lepiej dołożyć kilka stów i kupić 2600k. Czasami warto po prostu odpowiedzieć na proste pytanie, z jakim mamy do czynienia w tym temacie, ew. następnie dopytać jaki jest cel zakupu, jaki budżet itd. Użytkownik zadaje proste pytanie, a zamiast odpowiedzi dostaje bełkot. Nie jestem tutaj specjalistą ani weteranem forum, ale to nie znaczy, że nie mam styczności z innymi forami, dlatego uważam, że warto utrzymywać porządek w tematach, bo na tym forum wyjątkowo często temat główny jest sprowadzany na boczny tor.

 

To kolego nie było off-top lecz starałem się wytłumaczyć kolegom kiedy coś się opłaca i generalnie lepiej jest spytać się jaki budżet bo może kupić 2600k i używać integry...
Link to post
Share on other sites

Nie jestem tutaj specjalistą ani weteranem forum, ale to nie znaczy, że nie mam styczności z innymi forami, dlatego uważam, że warto utrzymywać porządek w tematach, bo na tym forum wyjątkowo często temat główny jest sprowadzany na boczny tor.

No dokładnie, też to zauważyłem w porównaniu do konkurencyjnych forum. Powinny być twarde zasady - pytasz się o zakup to musisz dokładnie określić kwotę i przeznaczenie sprzętu. Pytasz o problem sprzętowy to musisz określić dokładnie konfiguracje. Temat musi określać jednoznacznie o czym jest wątek. Przykład z 1 postu tego wątku, tak ciężko wkleić nazwy procesorów zamiast linki ? Wtedy wiem od razu o co ktoś pyta, w linki muszę klikać aby rozszyfrować co autor miał na myśli. Offtopiki albo do śmietnika albo do innego tematu.

 

@danello

Wybierz G620. Nic nie pisałeś o oczekiwaniach, cenie, przyszłych planach na zmiany w kompie więc odpowiedź jest prosta - G620 jest wydajniejszy od tego Celerona G530 więc jest lepszy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...