Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie zależy mi ani na ciszy, ani na temperaturze. Nie chcę jednak mieć problemów z niestabilną pracą karty. A co z płytą główną i dyskiem ssd?

Mam takie pytanie czy ASRock P67 Pro3 ma zintegrowaną kartę muzyczną, jeżeli tak to na tyle wydajną, żeby nie było szumów i trzasków. No i oczywiście czy obsługuje dźwięk przestrzenny. Wiem, że te pytania mogą się komuś wydać dziwne ale ja się na tym kompletnie nie znam a nie chcę wydać kasy w błoto. A wracając do płyty to czy pozwoli ona na OC w granicach 4,2GHz?

Link to post
Share on other sites

Tak, ma zintegrowaną kartę dźwiękową. Działałem na niej jakieś 3 miesiące i nie było żadnych trzasków, przekłamań. Karta na płycie obsługuje system dźwięku 7.1 (Realtek ALC892)

Link to post
Share on other sites

To właściwie czym się różni asrock p67 pro3 od z77 extreme4?

Z tego co mi się wydaje to tylko tym, że nie obsługuje sli/cf, ani zintegrowanych kart graficznych.

Czy może są jeszcze jakieś różnice??

i ogolnie to który zestaw wybrać? Bo mam straszny dylemat

 

który z tych dwóch zestawów będzie wydajniejszy w grach? Wydaje mi się, że ten z gtx 680 ale nie wiem co z mobo. Jeżeli byście coś zmienili to piszcie. od razu jednak uprzedzam, że nie może przekroczyc 5k

 

odświeżam

Link to post
Share on other sites

ok. Bardzo dziękuje.

 

Dobra czyli na chwilę obecną wygląda to tak:

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=70212&s=64070&s=50390&s=71166&s=70041&s=69520&s=58733&s=56713&s=15240&s=68335&s=70533

Jeżeli coś w tym zestawie jeszcze nie jest tak jak być powinno to dajcie znać.

A tak w ogóle to przeczytałem gdzieś, że niektóre ramy nie działają z niektórymi płytami głównymi. Jak to w końcu jest?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...