Skocz do zawartości

którą kartę kupić ?


Recommended Posts

tak jak w temacie którą kupić?:http://allegro.pl/nv...2473744691.html

czy lepiej http://allegro.pl/geforce-gtx-295-i2482161735.html da się uruchomić 2-gi rdzeń? może działać tylko na 1-dnym?

jest szansa działania?chodzi mi o to którą kupić, w której jest większa szansa na działanie.

Edytowane przez filo301
Link to post
Share on other sites

Ani jedną ani drugą... takie licytacje są dla "magików" którzy znają się na elektronice, mają sprzęt i lubią się bawić w stylu polskich mechaników , czyli składanie jednej karty z wielu :) Jak się zapewne domyślasz teksty typu "niesprawdzana", nie chcę negatywa itd są dlatego że właściciel na 100% wie że dana karta nie działa, mam kilku kumpli którzy się kiedyś bawili w takie naprawy, raz się uda a raz nie....

Link to post
Share on other sites

no nie wiem aż tak się nie znam ale jak masz dobry zasilacz to próbuj tą lepszą można niby dać do naprawy zalerzy czy to będzie się opłacać moim zdaniem zależy od ceny

Jak się nie znasz - sam napisałeś - nie namawiaj do zakupu "złomu" .... :) Naprawa się opłaca jak się ma wiedzę, sprzęt i zapasowe części.....
Link to post
Share on other sites

napisałem że, aż tak się nie znam a wiesz jest to pojęcie względne. Jestem najlepszym informatykiem we wsi :) a to coś znaczy ;) tak głównie interesuję się grafiką ale jeszcze nigdy nie rozbierałem i nie naprawiałem kart graficznych

Rozbawił mnie twój komentarz, masz poczucie chumoru :) Uwierz, coś wiem o elektronice i naprawach.... Edytowane przez manix82
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki za szybką odp. Karta ma być tylko do physx'a chyba że będzie lepsza od 6850.ma być jak najtaniej, na elektronice się trochę znam ale praktycznie nie mam warsztatu ani zamienników.Czyli chyba 295? ,bo działa 1 rdzeń, a jak z poborem prądu 1-dnego rdzenia?

Do ilu opłaca się licytować?

Edytowane przez filo301
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...