Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. mam problem z moim iPhonem wyglądający następująco:

 

w mojej miejscowości w niektórych miejscach niema zasięgu (sieć Heyah) i jak np. jestem w domu to jest wszytko ok. ale gdy już przejadę przez las i tel straci sieć to potem jej nie odzyskuje :/ dzieje się tak za każdym razem i o dziwo nawet gdy po zniknięciu zasięgu gdy "niby" już zasięg wróci i są 3-4 kreski to i tak nie można się do mnie dodzwonić wtedy pomaga tylko restart telefonu i łapie zasięg normalnie. :/ niema jakiejś appki czy aktualizacji żeby szukałsię po każdym utraceniu zasięgu ?

 

wiemo tym że iPhony mają taką wade że tracą zasięg ale niech go przynajmniej potem odzyskuje bez restartu telefonu :/

 

Soft: 5.0.1 (9A405)

Link to post
Share on other sites

Wez drugi telefon w tej samej sieci i obadaj teren na oba telefony.

Kiedys też tak miałem w iphone4 że znikał zasięg (w dzisiejszych czasach zostało już niewiele miejsc bez zasięgu) więc zrobiłem test i wziąłem ze sobą drugi HTC HD2.

Jak się okazało w htc częściej nie miał zasięgu niż iphone,a o 3g już nie wspomnę.

Link to post
Share on other sites

W Heyah jestem od zawsze i przywiązałem się do tej sieci i numeru. a co do zasięgu to problemem nie jest to że gubi zasięg tylko że potem gdy już jest w miejscu gdzie zawsze zasięg jest bardzo dobry to on pokazuje mi że ma 4-5 kresek ale nie moge się nigdzie dodzwonić ani nikt nie może do mnie. tylko restart pomaga. i wtedy ma normalnie już zasięg do momentu aż ponownie go gdzieś zgubi :/ wyszukiwanie sieci mam ustawione na automatyczne ale po straceniu sieci nie znajduje jej albo nie loguje sie do niej choć pokazuje kilka kresek zasięgu

Link to post
Share on other sites

Zrób update softu, ja mieszkam na wsi i niemam problemu, jak zgubi to łapie, tyle ze mam play czyli sieci wszystkie mi pozwalaja na korzystanie z ich zasięgu I mam 4s ale chyba moduł GSM jest taki sam w obu

 

Edit; A JB na 5.1.1 i tak jest ;p

Edytowane przez adanai
Link to post
Share on other sites

Lekko krzywy? Pokaż jakąś fotkę najlepiej. Jeśli to nie przeszkadza w użytkowaniu to nic nie rób ale jeśli bardzo Ci przeszkadza wizualnie to po prostu idź do Orange i poproś o wymianę. Nie powinni robić problemu. Chociaż w Polsce wszytko jest możliwe :(

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...