Skocz do zawartości

Sklep z częściami i montażem w krakowie


Recommended Posts

Cześć

Może coś podpowiem.

PC Projekt - Fachowo ale drogo. Lata temu składałem kumplowi kompa. Teraz podpatruję cenniki.

Bit - na św krzyża - polecam ale też bez rewelacji.

Osobiście staram sie wpierw wybrać to co potrzebuję i kupić bebechy przez internet. Jak sie wie co kupić.

Zazwyczaj sprzedawcy wyczuwaja klijenta i wzależności - albo sprzedają to czego niemogą ,albo to co mają w dużej ilości.

Powiem tak że ostatnimi czasami kupuję w morelach ale nie namawiam. Po prostu to właśnie przy odbiorze osobistym zazwyczaj tam wychodzi najtaniej.

Przypuszczam że twoje problemy z morelami wynikły z przygód gwarancyjnych.

Ale to odrebna historia.

Link to post
Share on other sites

Zamówienie złożyłem w PC Projekt - części które zamówiłem wyszły w tej samej cenie co na morelach + darmowa wysyłka kurierem (jako że pracuję i nie mam za bardzo czasu jeździć i załatwiać takie sprawy to na plus wyszło). Dodatkowo bardzo miła i konkretna obsługa klienta - w każdej kwestii mi pomogli, doradzili no a to że pisałem z nimi piętnaście minut przed północą też jest dla nich na plus :D

 

Co do morele.net - chciałem zrobić zamówienie, przez 2 dni pomagali mi "dopieszczać" składaka, jeszcze przed samym złożeniem zmówienia wszystko było sprawdzane, "fachowiec" powiedział że będzie do odbioru w piątek. Składam zamówienie, wychodzę do pracy. Na przerwie sprawdzam maila, okazuje się że 2 części nie mają i musiał bym czekać do 26 lipca. Myślę ok - zadzwonię, jeden numer nie działa w sieci komórkowej drugi nie odpowiada na 13 połączeń. Jak udało mi się połączyć pytam się co i jak z zamówieniem, mówią że tych części nie mają i dostawa dopiero 26 lipca i czy chcę dalej kontynuować zamówienie. Coś mi zaczęło śmierdzieć. Poprosiłem kumpla żeby zadzwonił i zapytał czy takie a takie części są dostępne - " Tak, są i jest możliwość odbioru " (słowa konsultanta). No to ja się pytam czy oni tam mają taki chaos czy co ?

Link to post
Share on other sites

No to ja się pytam czy oni tam mają taki chaos czy co ?

Raczej tak, podejrzewam, że oni nie do końca wiedzą co dzieje się w ich firmie (oczywiście mowa o morele). Do mnie np. przysłali maila, że sprzęt jest do odbioru z serwisu a jak przyjechałem okazało się, że sprzętu nie ma o obsługa oczywiście wypierała się, że takiego maila wysłała. Jakość obsługi w morele jest żenująca. Natomiast w PC Projekt zupełnie odwrotnie, miło, fachowo i rzetelnie dlatego zdecydowanie wolę tam kupować nawet jeśli miałbym zapłacić trochę drożej.
Link to post
Share on other sites

To i ja się dołączę, bo się komuś może przydać.

O filtrowaniu opinii przez morele już kiedyś pisałem, ale teraz się przekonałem jak kombinują i zlewają klienta.

Zadzwoniłem na infolinię z pytaniem o różnice w obudowach, nie wiedzieli (bo i nie muszą) więc odesłali do opiekuna produktu, na odpowiedź od którego czekałem 3 dni ... i się nie doczekałem, ale mimo dość stałej ceny dolara doczekałem się podwyżki ceny o prawie 20%.

Składam zestaw i to co wybiorę zostawiam na zakładkach przeglądarki i tak wisi przez dłuższy czas, więc mają zarejestrowaną dużą ilość odwiedzin i pewnie na tej podstawie wyciąga jakiś łebski marketingowiec wniosek o zainteresowaniu, ale nie zauważa że towar mu nie schodzi bo obudów było 30 jest 29 po tygodniu:) Może bym nie zwrócił na to uwagi, jeśli by się to nie powtórzyło przy płycie i ramie więc wq...ny na morele polazłem do PCprojekt i bez łaski i świrujących cen, w miłej atmosferze zostawiłem trochę gotówki (mniej niż w morele).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...