Skocz do zawartości

Czy iPhone 4 będzie odpowiednim wyborem?


Recommended Posts

Witam, na początku zaznaczę, ze jestem użytkownikiem telefonu HTC Desire oraz The New iPad, posiadałem kiedyś iPod Touch 4.

Mój HTC ostatnio doprowadza mnie do szewskiej pasji, nie jest płynny, nie tego oczekuje od telefonu, jednak po zakupie nowego iPada większość zadań, jakie wcześniej przypisywalem do telefonu lub iPoda spadły właśnie na niego i jestem bardzo zadowolony. Ostatno jednak mój HTC daje misie we znaki. Używam go głownie do słuchania muzyki, lub sprawdzenia czegoś na szybko w internecie. Kiedyś te role spełniał dla mnie iPod, jednak już go nie posiadam. I teraz moje pytanie. W najbliższym czasie, w okresie jesiennym chce zmienić telefon. Ma być on płynny oraz ma być on bardzo dobrym odtwarzaczem, jakim był dla mnie iPod. Czy iPhone 4 nada się? Bo jeśli będzie on pracował tak samo jak iPod 4, to będę w siódmym niebie. Planuje kupić iPhone, gdy wejdzie nowa generacja na rynek, czyli około października. Czy będzie to dobry wybór, jeżeli od telefonu wymagam tylko płynności i dobrego odtwarzacza?

 

Dziękuje za wypowiedzi ;)

Link to post
Share on other sites

Osobiście posiadam Iphone 3GS (dostałem, nie kupiłem i raczej za te pieniądze bym nie kupił) jeżeli chodzi o podstawowe funkcje smartfona czyli sms, rozmowy, mail, i od czasu do czasu internet to jak na rok użytkowania nigdy mnie nie zawiódł nigdy nie przyciął nie zamulił i mimo że nie ma dużo pamięci operacyjnej oraz mega procesora to działa lepiej niż niektóre telefony znajomych super nowoczesne smartfony... Co do słuchania muzyki biblioteki synchronizowane z itunes swietna sprawa, player w 3GS'ie działa super. Do tego dobre słuchawki i niczego więcej nie trzeba. Biorąc pod uwagę że nowa generacja Iphona będzie/jest lepsza od poprzednich to jeżeli cię stać to bierz śmiało nie powinieneś żałować. Takie jest moje zdanie.

Link to post
Share on other sites

Ja również uważam, że odpowiedź nie jest wcale taka oczywista. Miałem kontakt z Androidem jak i iOS i śmiem twierdzić, że sprzętowo słabszy iPhone 4 nie jest z automatu przegranym. Jeżeli autor miał iPoda i był zadowolony to podobnie będzie z iPhonem. Najlepiej będzie przetestować na własnej skórze oba urządzenia (popytać się wśród znajomych, może ktoś ma) i wybrać te odpowiadające własnym preferencjom.

Edytowane przez maverick777
Link to post
Share on other sites

Samsung galaxy s3 to bez wątpienia świetny telefon,ale jeżeli masz ipada to lepiej brać iphone.Nawet te same aplikacje co będziesz miał na iphone będziesz miał i na ipadzie płacąc tylko raz.

Jeżeli masz kasę to czekaj na iphone5,a jeżeli chcesz kupić już teraz to lepiej wziąć iphone4s-on dostanie cały pakiet nowości w ios6.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...