Skocz do zawartości

Sims 3 Tnie


Recommended Posts

Witam. Sims 3 kupiłem niedługo po premierze, grałem przez 3 miesiące, ale potem zapomniałem o nich .Teraz ponownie zainstalowałem, ale widze , że są jakieś przycinki i wgl, gram na 1152x864 i ustawieniach Medium . Wcześniej grałem na full detalach i nie były tylu przycinek . Fps jest na poziomie 40, i nagle spada do 20, potem znowu 40-50 i nagle spada do 20-15. Moj sprzęt :

Płyta Główna:

Gigabyte GA-M61P-S3

Procesor:

AMD Athlon 64 x2 4000+ 2.1 ghz

Grafika:

Geforce GT 220

Chłodzenie :

Firmowe od AMD

Zasilacz :

Deer DR-8400BTX 400W,

Jeszcze są takie przycinki że wszystko stoi w miejscu , czas się zatrzymał , ale niektóre animacje trwają , np. kryształek nad głowami się rusza, woda faluje , itd. oraz mogę ruszać kursorem, ale nie moge nic wciskać . Po jakichś 10 s, znowu chodzi normalnie ( w sensie przy tych 40-50 fps i do 20 ) ale chwila, i znowu to przycięcie 10-sekundowe .

Link to post
Share on other sites

Athlon 64 x2 4200+ oraz 7600gt (dopóki się nie spaliła :() działało dobrze, tak samo z grafiką GT240 działa dobrze na wysokich ustawieniach (w obu przypadkach - jedynie na 7600gt tekstury się czasem doładowywały).

 

Może patcha zainstaluj.

Edytowane przez Ladros
Link to post
Share on other sites

Mam patcha, najnowszego :P A u mnie nie dość że tekstury też się czasem nie ładują do końca to takie przycinania, jak napisałem w pierwszym poście :P Ale te przycinania znikają jak przeinstaluje gre, ale to tylko na 3-4 godziny gry , chodzi mi o te Freezy kilkusekundowe, a te zwykłe przycinania spadki FPS to mam cały czas . Dzisiaj spadło z 63 do 6 :o

Edytowane przez mikimen003
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...