Skocz do zawartości

Części do komputera do 2800zł


Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów! :D

 

Założyłem ten wątek, aby się dowiedzieć, jakie części opłaciłoby się za jakieś 2 tygodnie kupić :). W końcu przyjdzie do mnie kasa i będę w stanie wydać te 2800zł. www.morele.net/inventory/info/ngWeVQ - coś takiego złożyłem, lecz nie jestem pewien, czy to jest najlepsze rozwiązanie. Może mobo zmienić na np. http://www.morele.ne...77a-g43-459603/ Do tych rzeczy jeszcze się dolicza pasta Arctic Cooling MX-2 - 37zł. W full HD nie zamierzam grać. Więc myślę, że HD7850 na bank starczy. Jak myślicie? Czy muszę wymienić zasilacz, czy mogę zostawić swojego OCZ SXS II 500W? Obudowę i HDD mam.

 

Czekam na wasze propozycję i pozdrawiam :).

 

PS. Wcześniej zakładałem ten sam temat, ale jak widzicie, czasy się zmieniają ;).

Edytowane przez Paranormal
Link to post
Share on other sites

Zestaw OK.

 

Zasilacz w zestawie za "mocny".

 

Będziesz robił OC CPU i GPU?

 

Na 7850 można spokojnie pograć w Full HD.

 

Obydwie płytki są bardzo dobre tak więc, której byś nie wybrał będziesz zadowolony.

Edytowane przez blacklizard
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak za mocny? :D Zapas będzie :), ale nie wiem, czy warto do niego dopłacać. Bo zamierzam robić w przyszłości OC CPU oraz GPU. Do pamięci RAM nie zamierzam dopłacać, bo po co? Dla wyglądu? Pfff :P...

 

Co? Już nie ma innych propozycji?

Edytowane przez Paranormal
Link to post
Share on other sites

Warto zakupić przejściówkę z 4pin do EPS12V? Bo mój zasilacz niby powinien posiadać 4+4pin pod CPU, ale jednak ma tylko 4pin... Na pudełku tego PSU jest tak napisane, a okazuje się co innego... Na reklamację tego nie przyjmują...

 

 

W takim razie wtyczka 4pin będzie działała przy tym MOBO? Komputer w sumie ma mi służyć do gry Battlefield 3.

Edytowane przez Paranormal
Link to post
Share on other sites

Tylko jeden molex jest używany( do starego napędu ). Później wszystkie będą wolne :P. Zaś HD7850 nie posiada 2x6pin tylko 1x6pin, więc nie będę potrzebował dodatkowej przejściówki na GPU :P.

 

Tylko skąd teraz wziąć tą przejściówkę 4pin na EPS12V.

Link to post
Share on other sites

A może jednak coś takiego - http://www.cooling.pl/adapter-zasilania-p4-4-pin-na-8-pin-eps,produkt,553116.html ?

I żeby nie było na minus, to zakupię tam jeszcze pastę. Tylko kurcze nie wiem, jaką wybrać. Arctic Cooling MX-2 jest, lecz wysyłka do 8 dni... Może skusić się na Zalmana ZM-STG2?

Edytowane przez Paranormal
Link to post
Share on other sites

Ok, dzięki :D. Jak się ceny nie zmienią w przeciągu 2 tygodni to z pewnością to wszystko zakupię :).

 

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam :).

 

Aha i jeszcze jedno. Czy są różnice w FPS'ach pomiędzy PCI-E x16 3.0 a 2.0? Jeżeli tak, to w takim razie jakie mobo byłoby dobre? ASRock Z68 Extreme3 Gen3?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...